מנעולן אקספרס  

חייגו: 052-977-0291

מנעולן מוסמך באישור משטרת ישראל

זקוקים לשירות של מנעולן? 

מנעולן אקספרס ידאגו לביטחון האישי שלכם ולהגנתכם מאחורי המנעול באופן המוגן ביותר. מנעולן אקספרס מספק שירותי מנעולנות רבים, שירותי מנעולן 24/7 עם אחריות באישור משטרת ישראל.
מנעולן אקספרס מספק שירותי מנעולנות חירום ומנעולנות שבשגרה, מספק שירות עבור עסקים וכן עבור אנשים פרטיים.

שירות מנעולן 24/7 , הגעה מיידית, שירות מקצועי במחירים אטרקטיביים ונוחים

מה כוללים שירותי המנעולן? כיצד אפשר לדעת שהמנעולן אכן מקצועי ומאושר לעבודה על ידי המשטרה? באיזה שעות ניתן להזמין מנעולן? ועוד מידע חשוב על המקצוע מנעולן

שירות מנעולן מוענקים 24/7 כלומר בכל שעה בכל ימות השבוע. לרוב במקרה שבו לא ניתן לפתוח נעילה באופן עצמאי. מנעולן יוכל להגיע במהירות למקום מגוריכם או המקום בו אתם זקוקים לשירות שלו הוא יבחן את התקלה ויטפל בה, במקרה שהמפתח אבד יש צורך לפרוץ את הדלת, הפריצה תתבצע ללא הסבת נזק מלבד קדיחת הצילינדר והוצאתו מכלל שימוש ולכן העבודה תכלול גם החלפת צילינדר.

מנעולן הוא בעל מקצוע שתחום האחריות שלו תחזוקה של דלתות מנעולים מפתחות ועוד, תפקידו הוא לדאוג למיגון בבית ,ברכב, בעסק ובכל מקום בו נמצאים מנעולים ומערכות אבטחה אחרות כמו אזעקות ומצלמות אבטחה, את הידע לבצע את כל אלה הוא רכש בקורס מנעולנות ובעיקר מניסיון.
מנעולן הוא בעל מקצוע שלא מזמינים כל יום, אלא במקרי חירום ובתדירות נמוכה יחסית.
מנעולן זהו מקצוע כחלק מתחזוקת הבית והעסק. בכל בית ועסק קיימים דלתות ומנעולים שזקוקים לתחזוקה ותיקון.

מנעולן טלפון

שירותי מנעולנות שמספק שירות מנעולן מיידי

השירותים כוללים פריצת דלתות, פריצת כספות, פריצת רכבים, תיקון דלתות רגילות ומיוחדות, החלפת צילינדר, החלפת מנעול, קיצור דלתות, ייעוץ מנעולן במקרים מסוימים באשר לאמצעי האבטחה והנעילה שמומלץ להתקין על דלתות שונות. מקצוע המנעולים והדלתות הוא תחום מגוון לא כל אדם יכול לבצע בהצלחה וללא נזק החלפת מנעולים ובטח שאינו רשאי על פי חוק לספק לאחרים שירות בתחום.

אינכם מוצאים את המפתחות? זקוקים להחלפת מנעולים או החלפת צילינדר? רבים נתקעים באופן פתאומי מחוץ לדירתם. מנעולן יוכל לחלץ אתכם מהמצב באופן מידי לחזור לשגרה במהרה.

 

פריצת מנעולים ודלתות

 כאשר צריכים להחליף צילינדר מומלץ בחור צילינדר איכותי, עם אחריות ולבדוק שאכן המנעולן מתקין בדלת שלכם צילינדר חדש. כל מנעולן שמספק שירותי פריצת והחלפת מנעולים חייב על פי חוק להיות בעל אישור יושר מהמשטרה, זה חובה, ביצוע עבודה ללא אישור זה היא עבירה פלילית. בקשו מהמנעולן שמגיע אליכם שיציג את התעודה של מנעולן מורשה או רק אישור יושר ממשטרת ישראל, שתוכלו לוודא שלא נפלתם על חובבן.

אחריות זה דבר חשוב מאוד, במיוחד השימוש במנעולן רציני ומורשה כי במידה ותחליפו מנעול אך לאחר חודש המנעול יתקלקל תוכלו להשתמש באחריות והמנעולן יחליף לכם את המנעול חינם במסגרת האחריות. זו סיבה מצוינת למה עדיף להזמין מנעולן מורשה ואמין ולא חובבן.

אנו מעניקים בסיום העבודה אחריות מלאה הן על עבודתו של המנעולן והן אחריות על המוצר שהוחלף בדלת, אם הוחלף. לא תמיד אני מחליפים רכיבים בדלת, ניתן לתקן לרוב ולהימנע מהוצאות מיותרות.

 

מנעולן מוסמך, מנעולן מורשה:

כאשר אתה מחפש מנעולן בוודאי חשוב לך למצוא מנעולן מוסמך שעבר קורס או שיש לו ניסיון מאוד גדול, בנוסף בוודאי חשוב לך לדעת שהמנעולן אינו בעל עבר פלילי אלא בעל אישור יושר מהמשטרה. על מנת לוודא את הדברים בקש מהמנעולן שמגיע אלייך לראות את תעודת "מנעולן מורשה" שלו או לחלופין שיציג בפניכם אישור מהמשטרה.

 
מנעולן 24/7 מתמחה בפריצת דלתות, פריצת המכונית הזמנת מנעולן אקספרס תוכל להקל עלייך ותבטיח הגעה של בעל מקצוע העומד בסטנדרטים גבוהים במיוחד, ופועל תחת כל האישורים הדרושים.

 

כיצד לבחור במנעולן איכותי בלי לשלם מחיר יקר? איך נדע מי מנעולן מוסמך ומי לא?


מנעולן מוסמך הוא מנעולן בעל הסמכה, בעל תעודה מקצועית אשר מוכיחה שהמנעולן למד במוסד מסוים וסיים בהצלחה וכן שהוא אמין ללא עבר פלילי. לרוב ניתן לחפש את התעודה באתר, ואם לא אז לשאול במעמד השיחה, רוב הסיכויים שמדובר במנעולן בעל תעודה והוא יוכל להציג לך את התעודה במהלך הגעתו לעבודה.


מנעולן מוסמך מעניק שירות בכל הקשור למנעולים, נעילת דלתות ורכבים, פריצת מנעולים, החלפת מנעולים, פריצת כספות, פריצת רכבים, קיצור דלתות ממ"ד, החלפת צילינדר לדלת, תיקון דלתות ועוד מנעולן מוסמך מחברת מנעולן אקספרס יעניק לכם שירות אישי שיהיה גם מהיר זול והכי חשוב- מקצועי .

 

מנעולנים מורשים- חברת מנעולן אקספרס מקפידה על שמירת הביטחון

חברת מנעולן אקספרס מעסיקה בחברה קבלני משנה ומנעולנים שכירים שכולם מנעולנים מורשים בלבד שהוסמכו בקורס וכן בעלי ניסיון של לפחות 5 שנים.

חברת מנעולן אקספרס בעלי מקצועיות רבה ויכולים לפתור כל בעיה בדלת ולפרוץ כל מנעול מכל סוג, מספקים שירות מנעולן רכב, מנעולן אקספרס מומחים בתיקון כל סוגי הדלתות ובפריצת כל סוגי המנעולים והדלתות, כמו כן המנעולנים בחברת מנעולן אקספרס מומחים בפריצת כל סוגי הרכבים והמכוניות, הפריצה מתבצעת ללא הסבת נזק ובמהירות.

מנעולן אקספרס מספק שירותי מנעולנות מלאים לבית ולעסק כשירותי חירום או שירותי תחזוקה שבשגרה. צוות המנעולנים של מנעולן אקספרס מחויבים למקצועיות ואדיבות לכל הלקוחות ותמיד דואגים לספק שירות מקצועי ואיכותי. אם אתם מחפשים מנעולן על מנת לבצע החלפת צילינדר או פריצת דלת הבית או הרכב במקרה של אובדן מפתח או כל בעיה אחרת בצילינדר אז אנחנו מנעולן אקספרס נשמח לעמוד לשירותכם 24/7.

מנעולן אקספרס מתמחים בנוסף לכך גם בשירותי מנעולנות לרכב כמו: פריצת רכבים מכל סוג, שחזור מפתח במקרה של אובדן מפתח לרכב, שכפול מפתחות לרכבים, קידוד מפתחות ושלטים לרכב שירותי מנעולן רכב ועוד…
 

מנעולן 24 שעות ביממה:

מנעולן אקספרס מספקים שירות מנעולן 24 שעות למקרים דחופים ומקרי חירום לכן תוכלו להתקשר ולקבל הצעות מחיר גם בלילה.
אם הזמנתם מנעולן או פורץ מנעולים לפריצת דלת העניין יטופל על ידי מנעולן מורשה ומקצועי בתשומת לב מלאה, באופן אישי ומקצועי. אנו זמינים 24 שעות ביממה כך שבמקרה של אובדן מפתח תוכל להיות בטוח שמנעולן יגיע לפתור את הבעיה ולפרוץ עבורך את הדלת במהירות ובמקצועיות.
 
במנעולן אקספרס יש צוות מקצועי של מנעולנים מומחים מלומדים בעלי ידע רב בכל הקשור לשירותי מנעולן ופריצת דלתות או רכבים. אצלנו יש מטרה אחת - הענקת שירות מהיר ואיכותי במחירים משתלמים ונוחים לכל לקוח. אנו דואגים לתת ללקוח את המידע הדרוש כולל אופציות לשדרוג רמת האבטחה אליו הוא נזקק בין אם מדובר בתוספת מנעול עליון או שדרוג רמת מיגון הצילינדר לאיכותי יותר.

 

אנו מספקים מגוון שירותי מנעולנות:

  • מנעולן - לבית ולרכב, מנעולן לעסק ולאנשים פרטיים, מנעולן מורשה באישור משטרת ישראל
  • פורץ מנעולים -מנעולן שהוא פורץ מנעולים ופורץ דלתות מכל סוג.
  • החלפת צילינדר - החלפת מנעולים מכל הסוגים על ידי מנעולן מוסמך, החלפת מנגנון נעילה וידיות.
  • תיקון דלתות - מנעולן אקספרס מומחה בתיקון דלתות. מנעולן אקספרס בעל התמחות בתיקון דלתות זכוכית, החלפת משאבת שמן לדלת זכוכית וקיצור דלתות ממ"ד.
  • פורץ רכבים - שירות פריצת רכבים מכל סוג על ידי מנעולן מורשה, אנו מבצעים פריצת רכב באופן מיידי.
  • מנעולן רכב - מנעולנות רכב הכוללת שכפול מפתחות רכב, אימובילייזר, שחזור מפתחות ופריצת מכוניות.
  • פריצת כספות - פורץ כספות מומחה ומקצועי הבקיא בכל סוגי הכספות.


מנעולן: מנעולנים, מנעולנות, מנעולן 24 שעות , מנעולן 24/7 , מנעולן מורשה, מנעולן מוסמך, מנעולן פורץ, מנעולן זול, מנעולן אמין, מנעולן באישור משטרת ישראל, מנעולן לעסק, מנעולן לבית, מנעולן למשרד, מנעולן למפעל, מנעולים.