תיקון דלת

שירותי מנעולנות 24/7

חייגו: 052-977-0291

הדלת נתקעה? חורקת? ננעלתם מחוץ לבית?  יש צורך לבצע קיצור דלתות ממ"ד?


תיקון דלתות זהו שירות שנועד למנוע החלפת דלת, או לפתור בעיות בדלת לפני החמרתן ושיהיה יותר נעים להשתמש בדלת. מנעולן אקספרס יוכל לתקן את הדלתות הבעייתיות שלך במקצועיות רבה.

צוות מנעולן אקספרס מומחים בתיקון דלתות ותיקון מנעולים ומנגנוני נעילה בכל סוגי הדלתות, אנו נדאג לתיקון מקצועי מהיר ואיכותי. אצלנו בחברת מנעולן אקספרס מאוד חשובה האמינות, ומסיבה זו אנו לעולם לא נחליף לך צילינדר תקין ללא סיבה מוצדקת ולא נחליף חלקים אחרים בדלת במידה וניתן למנוע את ההחלפה כמו שימון המנעול או חיזוק ברגים שלאחר פעולות אלו ייתכן והדלת תפעל בצורה תקינה.
הדלת שלך, בין אם מדובר בדלת הבית, המחסן, המשרד, העסק - היא זו שתגן עליך מפני פריצה או חדירת זרים שאינם רצויים למקום הפרטי שלך. מסיבה זו חשוב במיוחד שהדלת תהיה חזקה ובטוחה והכי חשוב בעלת נעילה ברמת מיגון גבוה הרי זה מה שקובע, חשוב שהדלת תאפשר לך הגנה ברמה גבוהה יחד עם נוחות במהלך השימוש.

 

תיקון דלת בעצמך? מוטב להימנע מכך...

אם מדובר בתיקון דלת כניסה לבית לאחר פריצה, חבלה, מזג אוויר קשה, צילינדר תקול, בלאי טבעי של הדלת, מנעול שחוק ועוד אל תנסו לבצע את העבודה בעצמכם, ממספר סיבות.. ראשית מדובר בחזית של הבית ואם תפגעו בעיצוב שלה ותשרטו את הדלת זה יראה רע.. אם היא מרעישה תוכלו לשמן אותה בעצמכם כי זה לא נעים להישאר עם דלת מרעישה במיוחד לא כאשר אורחים מגיעים לביתכם. חשוב שתקבלו שירות מקצועי כמו שירות המתבצע בחברת מנעולן אקספרס המתמחה בתיקון דלתות מסוגים שונים.
בנוגע לעיצוב הדלת תוכלו לשלב בה עינית דיגיטלית, ידית מעוצבת או פס ניקל לאורך או לרוחב הדלת והדבר יכול להקנות לדלת עיצוב חדשני ומפתיע.


 

מחיר תיקון דלת:

תיקון דלת זו פועלה הכרחית לרוב , חשוב מאוד להקפיד על תקינות הדלת בכדי להימנע ממקרה שבו תתיקע הדלת או להימנע מפריצה, שכן אם דלת לא תקינה לחלוטין הסיכון שיצליחו לפרוץ אותה גדל בעשרות אחוזים. תפקידה של הדלת היא למנוע כניסת גנבים או זרים ולספק ביטחון והגנה. מחיר תיקון דלת משתנה מאוד וקשה להעריך באופן מדוייק את עלות התיקון מבלי שנאבחן את הבעיה המדוייקת בדלת, נצטרך לקבל מידע אודות סוג הדלת ומה צריך לתקן בדלת, ניתן לשלוח תמונה לווצאפ ועל ידי כך נאבחן או שנגיע להסתכל. בגדול ניתן לדעת מחיר לתיקון דלת לאחר הגעה שלנו או לאחר תיאור הבעיה ותמונה בווצאפ.
 

תהליך תיקון דלתות:

אבחון התקלה בדלת שלך- מנעולן אקספרס יאבחן מהי הבעיה בדלת ויבצע בדיקה מעמיקה למה היא נגרמה ומה שורש הבעיה. אבחון התקלה זה צעד חשוב בדרך לתיקון שכן הוא מאפשר כיצד למנוע את חזרתה של התקלה לאחר שהבנו מדוע נגרמה.
 

בדיקת סוג הדלת

מתבצעת בדיקה של סוג הדלת וסוג מנגנון הנעילה שמותקן בתוכה וכן סוג הצילינדר על ידי צוות המומחים של מנעולן אקספרס שמתקנים דלתות מכל סוג. נניח ומדובר בדלת פלדלת צריך לבדוק האם מדובר בדלת מחברת רב בריח או שריונית חוסם , דלת פלדלת רשפים, עכביש, אופן גלרי.
 

חלקי חילוף איכותיים לדלת

במידה והמנעול תקול, הצילינדר שחוק או שהדלת עץ שבורה צוות מנעולן אקספרס יספקו חלקי חילוף מקוריים ואיכותיים לדלת לשם תקינותה. באמצעות שימוש בצילינדרים איכותיים, מנעולים ברמת מיגון גבוהה, פרזולים ואביזרים לדלת אפשר לתקן ולשדרג את הדלת. שיפוץ דלתות כולל החלפת חלקי חילוף בדלת לרוב.
 

ניידת שירות של מנעולן עד הבית שלך

בעלי מקצוע כמו מנעולנים מגיעים לכל מקום שידרש עם ניידת שירות מקצועית שמכילה את כל סוגי חלקי החילוף שיכולים להיות נחוצים עבור הדלת שלך וכן כלי עבודה וכלי פריצה ברמה גבוהה, סוג העבודות שניידת השירות מספקת הם: החלפת מנעולים, תיקון דלתות, שכפול מפתחות, שחזור מפתחות, קיצור דלתות, פריצת כספות, פריצת רכבים ותיקונים מסוגים שונים של דלתות במקום- דבר שחוסך זמן רב.

 

ביצוע תיקון דלת באופן מקצועי

בשלב האחרון מנעולן אקספרס מבצע תיקון דלתות מקצועי. לאחר התיקון הנדרש מנעולן אקספרס יבצע בדיקת תקינות המנעולים, בדיקה שאכן המפתח פותח את הצילינדר בצורה חלקה ותקינה, בסיום הבדיקה המנעולן יתן חשבונית ותעודת אחריות וכן הנחיות לשמירה על תקינות הדלת למשך שנים.

 

אנו מספקים שירות תיקון דלתות מכל סוג:

תיקון דלתות פלדלת (דלתות פלדה):

כולל תיקון מנגנון לדלת פלדלת או החלפת מנגנון נעילה במקרה הצורך, כיוון צירים, תיקון מנעולים בדלת הבית או העסק, תיקון דלתות פלדלת מכל החברות והסוגים. שיפוץ דלת פלדלת, תיקון דלת רב בריח כולל תיקון דלת שריונית חוסם.
 

תיקון דלתות עץ , תיקון דלתות פנים

קיצור דלתות עץ, תיקון מנעול לדלת עץ, החלפת מנגנון לדלת עץ , החלפת צילינדר לדלת עץ, החלפת מנעול לדלת עץ, החלפת ידית לדלת עץ, כיוון צירים בדלת עץ, החלפת צירים בדלתות עץ, תיקון דלתות פנים, תיקון דלת הזזה תיקון דלתות משרד , תיקון דלת חדר, תיקון דלת מקלחת, תיקון דלת שירותים ועוד..
 

תיקון דלתות אלומיניום

החלפת מנעולים בדלתות אלומיניום, קיצור דלת אלומיניום, החלפת ידית לדלת אלומיניום, החלפת צירים לדלת אלומיניום, החלפת צילינדר לדלת אלומיניום.
 

תיקון דלתות זכוכית

החלפת מנעולים לדלתות זכוכית, תיקון מנגנון נעילה לדלת זכוכית החלפת צילינדר לדלת זכוכית, תיקון דלתות של חנויות, תיקון דלת זכוכית במשרד, כיוון דלתות זכוכית, החלפת צירים בדלת זכוכית, כיוון צירים בדלת זכוכית, הרמת דלת זכוכית, החלפת מחזיר דלת בדלת זכוכית, החלפת משאבה רצפתית לדלת זכוכית.
 

תיקון דלתות ממ"ד וקיצור דלתות ממ"ד

תיקון דלת ממ"ד, החלפת ידיות לדלת ממ"ד מכל סוג, כיוון דלת ממ"ד, החלפת מנעול לדלת ממ"ד, חיתוך דלת ממ"ד קיצור דלת ממ"ד לאחר ריצוף או הדבקת פרקט. 
 

תיקון דלתות אש ובהלה

תיקון דלתות לאחר פריצה, כולל פריצה של כיבוי אש ומשטרה

תיקון דלתות כניסה לבניין משותף


 

איך לחסוך כסף על ידי תיקון דלת

אם הדלת תקולה, שחוקה או סתם ישנה לא חייב להחליף אותה בחדשה באלפי שקלים! ניתן לתקן אותה ונחסוך זמן וכסף. הזמנה של דלת חדשה תארך מספר ימים וזו בעיה להישאר בבית או לצאת מהבית ללא דלת נעולה.
מסיבה זו תיקון דלתות זה הפתרון הנכון עבורכם ויכול לחסוך לכם סכום כסף גדול.

 

לשירות עבור הדלת שלך התקשר עכשיותיקון דלתות - חידוש דלתות, תיקון דלת , תיקון דלתות פנים , תיקון דלת מחיר , תיקון דלת כניסה לבניין , תיקון פלדלת , תיקון דלת עץ , תיקון דלת ממ"ד , כיוון לדלת , תיקון משקוף לדלת , תיקון צירים לדלת , תיקון דלת אלומיניום , תיקון דלת רב בריח , תיקון דלת שריונית חוסם , נגר תיקון דלתות פנים, שיפוץ דלתות, שיפוץ דלתות פלדלת, החלפת צירים לדלת , תיקון מנעול לדלת , שיפוץ דלתות כניסה , תיקון דלתות הזזה , נגר דלתות , דלתות בית , תיקון דלת משרד, תיקון דלת עץ שבורה, תיקון דלתות אינטרקום , תיקון דלתות פנדור , תיקון דלתות קליל, תיקון דלתות כניסה , קיצור דלת ממד , החלפת מנגנון לדלת , החלפת מנעולים בדלת , תיקון דלת התנפחה, תיקון דלת לאחר פריצה , הרמת דלת, שיפוץ לת עץ, שיפוץ דלת ממ"ד.