תיקון דלת ממ"ד

שירותי מנעולנות 24/7
 
 

חייגו: 052-977-0291שירותי תיקון דלתות ממ"ד ניתנים לא רק לקראת מלחמה אלא גם כשנוצרת בעיה בדלת, שכן בדרך כלל הדלת משמשת כדלת חדר ילדים או משרד ולכן פחות דחוף לתקן אותה אם אין מצב ביטחוני מסוכן. אנו מבצעים תיקוני דלתות ממ"ד באופן מקצועי.

רוב התקלות בדלתות ממ"ד יגרמו לדלת להפוך ללא תקנית ולא עמידה בפני חדירת גזים, במיוחד במידה וקיצרתם את הדלת - הרי בעת קיצור הדלת הגומיה שמסביב לדלת נחתכת ולכן תיתכן חדירה גזים , מה שחשוב יותר זה ההגנה מפני פגיעת רקטות וטילים- מפני הדף ופיצוץ, שזה האיום המרכזי כרגע בישראל.


 

תיקון דלת ממ"ד 

תפקיד דלת הממ"ד    קיצור דלת ממ"ד      כיוון ואיזון דלת ממ"ד      החלפת ידית בדלת ממ"ד         פריצת דלת ממ"דדלתות ממ"ד הן כבדות מאוד ולכן יש להן נטייה לצאת מאיזון אחת לתקופה, מהמשקל שלהן הן יורדות למטה, שוקעות ועל מנת לתקן את זה יש צורך לכוון ולאזן את הדלת מהצירים ולאחר תיקון זה הדלת תוכל להיסגר כראוי ולהיות אטומה כמו בעבר.

עבודתנו הינה מקצועית ואיכותית, ובסיום עבודתנו תקבלו אחריות מלאה על התיקון שנעשה. אנו מקפידים על כל הנהלים של מכון התקנים הישראלי ופועלים על פי הנחיות פיקוד העורף.

תיקון דלתות ממ"ד מסוגים שונים

המרחב המוגן הדירתי (הממ"ד) בביתכם הינו מוגן על ידי קירות חזקים במיוחד, חלון ממ"ד ודלת ממ"ד והם היחידים שמשפיעים על רמת איטום החדר. בהתאם לנתון זה קיימת חשיבות רבה לתקינות החלון והדלת של חדר זה. קיימים מספר סוגים של תיקונים ובכל דלת נדרש תיקון אחר בהתאם לבעיה המצויה.
 

תיקון דלת ממ"ד

בעיות נפוצות בדלתות ממ"ד המצריכות הגעת מנעולן:

תפקידה של דלת הממ"ד

תפקידה של דלת ממ"ד תקנית היא למנוע הדף מהתפוצצות רקטה ורסיסים, למנוע גם חדירת גזים רעילים, ולהגן מפני רעידות אדמה (תפקיד פחות נפוץ).

תקינותה של דלת הממ"ד נפגעת ויורדת במהלך השנים בעיקבות- התקנת מזגן בחדר ממ"ד, קיצור דלת ממ"ד, עייפות החומר, שקיעת הדלת, ייבוש הגומיה שעוטפת את דלת הממ"ד.

 

חיתוך דלת ממ"ד

הסיבה הנפוצה שבעקבותיה חותכים דלתות ממ"ד היא לשם קיצורה מלמטה בעקבות עלייתת מפלס הקרקע לדוגמא לאחר הדבקת שכבת ריצוף נוספת או הרכבת פרקט שלאחריהם הדלת לא יכולה להיסגר והפתרון הוא חיתוך שלה לגובה מתאים.

חשוב לזכור שבתהליך חיתוך דלת הממ"ד, הגומי בחלק התחתון יחתך גם הוא יחד עם הדלת ולכן הדלת תהיה חדירה לגזים.

לאחר הקיצור, למראה אסטטי יותר של הדלת ושמירה על הדלת מפני רטיבות וחלודה אנו ממליצים להוסיף בתחתית הדלת סף גומי, הדבר איננו מהווה
בעת פיצוץ סכנת פגיעה בדיירי הבית שנמצאים בתוך הממ"ד מכיוון שהסף גומי מודבק מחוץ לדלת, וכל מי שיגיד אחרת - הדבר נובע מבורות. אין סכנה בהתקנתו.
 

מחיר קיצור דלת ממ"ד:


מחיר קיצור דלת ממ"ד סטנדרטית רגילה - 449 ש"ח
תוספת התקנת סף גומי - 199 ש"ח

 

החלפת ידית בדלת ממ"ד

אם ידית דלת הממ"ד נתקעת לכם לפעמים, הולכת קשה, לא פותחת את הדלת, כדאי לכם לטפל בזה במהרה כי להיתקע בממ"ד זה מפחיד, במיוחד כשאין אף אחד בבית.
ידית של דלת ממ"ד היא שונה מידיות שמתאימות לדלתות אחרות היום ודלת ממד היא מאסיבית גדולה וכבדה וכדי לפתוח אותה צריך ידית חזקה שלא תישבר כשמזיזים אותה.
לעולם אל תסכימו שיתקינו לכם ידית רגילה בדלת ממ"ד, גם אם זה זול משמעותי - זה לא מתאים, היא תישבר בקרוב מאוד ותתיקעו בפנים או מחוצה לממ"ד ותזדקקו לפריצה.

 

כיוון דלת ממ"ד

דלתות ממ"ד שוקעות כלפי מטה כתוצאה משחיקה של שנים בעקבות משקלה הגדול של הדלת , קורה ברוב המקרים בדלתות ישנות אך יכול לקרות גם בדלתות חדשות. ניתן להבחין בירידת הדלת כאשר היא משתפשפת ברצפה בעת פתיחת או סגירת הדלת.

כיוון דלת זהו הפתרון לבעיהממ"ד מבצעים כאשר מופר איזון הדלת והיא לא ישרה לחלוטין, או שירדה, או שהתעקמה, או שאיננה נסגרת לאטימות מוחלטת, לעיתים יהיה צורך להחליף או לתקן את צירי הדלת.

תיקון צירים בדלת ממ"ד - אם הצירים בדלת חלודים, עקומים, שבורים ניתן להחליפם בחדשים.

 

הדבקת גומיה בדלת ממ"ד

מסביב לכל דלת ממ"ד ישנה גומיה שחורה שמודבקת מסביבה על מנת לאטום  היטב את חלל חדר הממד בכדי למנוע דליפת גזים רעילים פנימה. על הגומיה להיות שלמה מכל צדדיה.

בעת שחיקת או קריעת הגומיה ניתן לנסות להדביק אותה ולשפץ, ואז לעשות בדיקת לחצים בממ"ד ולבחון האם האטימה מוחלטת. לא ניתן להחליף את הגומיה ולא ניתן להשיג גומיה חדשה. 

 

פריצת דלת ממ"ד

מדוע מבצעים פריצת דלת ממ"ד ?

  • מפני שידית הדלת תקולה
  • כי לשונית הדלת נתקעה בפנים ולא זזה כאשר מניעים את הידית
  • דלת הממ"ד לא מאוזנת וזקוקה לכיוון
  • ישנה תקלה במנגנון הנעילה של בדלת
 

מנעולן מומלץ לתיקון דלת ממ"ד

לא כל מנעולן הינו מומלץ לתיקון דלתות ממ"ד . לעבודה מסוג זה דרוש מקצוען עם ניסיון רב בדלתות ממ"ד מהסיבה שלא כל מנעולן מתמחה בתחום הזה ומסוגל לטפל בתקלות בדלתות ממ"ד.

מנעולן אקספרס הוא בעל הניסיון הדרוש לתיקון כל בעיה בדלת הממ"ד. אנו מבצעים תיקון דלתות לכל סוגי הדלתות וגם בדלתות ממ"ד כבר הרבה שנים שבמהלכן למדנו את כל התקלות ואופן פתירתן על הצד הטוב ביותר. דלתות ממ"ד הן כבדות מאוד ומאסיביות, צריך לדעת כיצד לגשת אליהן ולהרימן, כיצד להניח אותן ובאיזה כלי עבודה להשתמש על מנת שלא ישאר נזק וכן על מנת שהעבודה תצא מדוייקת ומהירה בו זמנית.

 

טיפים לתחזוקה ושמירה על ממ"ד תקני וכשיר:

  • שימון צירי הדלתות והחלונות בספריי WD40 מומלץ מאוד, פעם בשנה זה מספיק.
  • צביעת מסגרות הדלתות והחלונות למניעת היווצרות חלודה
  • בדיקה שאכן צינורות האיוורור סגורים עם מכסים באמצעות 4 ברגים
  • תחזוקה תקופתית לפי הנהלים של מערכת האוורור והסינון
  • מומלץ להחזיר בממ"ד באופן קבוע ערכת עזרה ראשונה, נייד ופנס לשעת חירום שלא תבוא.