תיקון דלתות זכוכית

שירותי מנעולנות 24/7
 


דלתות זכוכית רגישות מאוד. התעסקות לא מקצועית עם דלת זכוכית עלולה לגרום לתיקון יקר עוד יותר. תיקון דלת זכוכית הוא תחום התמחות ייחודי ולא כל מנעולן יודע להתעסק עם דלתות אלו, צריך ניסיון גדול כדי לצליח לפתור בעיות בדלתות זכוכית מבלי לשבור לסדוק או לגרום לנזק בהן.

תיקון דלת זכוכית אקספרס באופן מקצועי:

בתוך המגוון הגדול של תיקון דלתות יש נישה לא קטנה של התעסקות בדלתות זכוכית. מנעולן אקספרס מומחים בתיקון דלתות זכוכית ויכולים להבטיח לך עבודה זהירה מקצועית ויפה. 

זה לא פשוט לבחור מנעולן מקצועי שיספק לכם שירות של תיקון דלת זכוכית, למצוא אדם אמין ושידע לבצע את העבודה כראוי, שנדע שיש לו ניסיון וידע בתחום ואין ספק שאתם מחפשים בעל מקצוע שיקח מחיר הוגן, כי חשוב לכם לתקן את הדלת במהרה, אך אין טעם לשלם מחיר גבוה מידי בהפרש מטורף על אותו השירות.

דלת הזכוכית שלכם חייבת להיות תקינה ואם יש תקלה חייבים לטפל בדחיפות כדי שהיא לא תיסדק. מטרתה של דלת מניעת כניסה ללא מורשים (גם אם מדובר בכלב או חתול שמנסים להיכנס לחנות, וגם אם מדובר על זרים שמנסים להיכנס למשרדים וכו) מטרתה של דלת זכוכית בנוסף לכך היא לייפות את הכניסה לחנות או המשרד, דלת זו היא יפה מרשימה וחיונית עבורכם.

מנעולן אקספרס מספק שירות גם לצורך של החלפת צילינדר לדלת זכוכית, או החלפת מחזיר רצפתי ומבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר הודות לניסיון של שנים. כיוון דלת זוהי פעולה שלפעמים יכולה למנוע את התנפצות דלת הזכוכית במידה והדלת נגררת משתפשפת על גבי הרצפה.
תיקון דלת זכוכית

שירותי תיקון דלתות זכוכית כולל:

  • החלפת אביזרים בדלת: החלפת מנעולים לדלתות זכוכית , החלפת צילינדר, החלפת מנגנון נעילה לדלת זכוכית, החלפת אביזר עליון ותחתון כולל צירים, החלפת משאבה ריצפתית- מחזיר דלת רצפתי לדלת זכוכית
  • כיוון דלתות זכוכית, הגבהת דלת זכוכית לפני הדבקת ריצוף או לאחר ירידת הדלת
  • התקנת נעילה חשמלית לדלת זכוכית
  • התקנת מנעול בדלת זכוכית- גם בדלתות בלי מנעול

בעיות בדלתות זכוכית והדרך הנכונה לתקן אותן:

43% ממקרים של סדק או שבר בדלת הזכוכית הם כתוצאה של דחיית תיקון הדלת במיוחד במקרים של גרירת הדלת על פני הרצפה. חוסר תחזוקה עלולה להביא לנזק גדול יותר בדלת עד כדי הצורך להחליפה בחדשה. 
דלתות הזכוכית יפות ומקנות מראה יוקרתי שאין אפשרות לקבל אותו בעזרת עיצוב של דלת מחומר אחר, יחד נעם זאת קיימות לדלתות הזכוכית חסרונות- הן פגיעות יותר, לתיקונן תאלצו להזמין מנעולן כי לא תוכלו לתקן בעצמכם דלת זכוכית.
חיסרון נוסף הוא הצורך בניקיון הדלת כמו לכלוך של טביעות ידיים, טיפות מים אבק ועוד. בנוסף קיימות בעיות סגירה בדלת. הבעיה המפחידה ביותר היא סדק או שבר בדלת. 
דלתות זכוכית דורשות תחזוקה תמידית בעיקר בגלל משקל דלת הזכוכית ובגלל תדירות השימוש בדלת היות והיא נמצאת לרוב במקומות ציבוריים כמו כניסה לחנויות למשרדים וכדומה. בנוסף לכך דלתות זכוכית דורשות תחזוקה בגלל החיבור החלש לחלקים האחרים בדלת- צירים, מנעולים ידיות ועוד. 

כדאי לתחזק את הדלת על מנת למנוע צורך לתקן את הדלת, היות והטיפול דורש להיעזר במנעולן מקצועי וזהיר מאוד, כדאי להזמין רק מנעולן מוסמך בעל ניסיון רב בתחום זה, אך שימו לב- לא כל מנעולן יודע לעבוד עם דלתות זכוכית!

כיוון דלת זכוכית

דלת העשויה מזכוכית היא דלת כבדה שתמשתמשים בה בתכיפות רבה ולכן איזונה מופר ביתר קלות בתדירות גבוהה יותר, כיוון דלת זכוכית חשוב מאוד על מנת לשמור על דלת הזכוכית מהתנפצות על ידי גרירת הדלת על הרצפה לזמן ממושך. 
מבנה דלת הזכוכית והחיבורים בין כל החלקים משתנים מדלת לדלת אך בעיקרון רוב הדלתות בנויות כך שצירי הדלת והמנעול בדלת מחוברים באמצעות ברגים ופלטות מתכת מצידי הדלת, רוב דלתות הזכוכית מחוברות למשקוף בציר עליון ותחתון המצויים בחלק התחתון של הדלת והעליון של הדלת. הציר העליון של דלת הזכוכית מחובר לתקרה או למשקוף, הציר התחתון מחובר 
למחזיר הדלת הרצפתי המותקן בחור לרצפה. 

הגבהת וכיוון של דלת זכוכית: ברוב המקרים דלתות זכוכית תשקענה כלפי למטה, עד גרירת הדלת על גבי הרצפה וצריך להרימה מעלה דרך הצירים. בשונה מדלתות אחרות שאינן מזכוכית, הרמת דלת זכוכית היא עבודה מורכבת הדורשת זהירות רבה ומתבצעת באמצעות כלי עבודה מיוחדים לדיוק מירבי. 
לא כל מנעולן מומחה בהתעסקות עם דלתות זכוכית, ישנן 
סכנות בהתעסקות איתן הרי הן שבירות. כיוון דלת זכוכית יבוצע על ידי בעל מקצוע שמומחה בטיפול בדלתות זכוכית. שכן טיפול לא נכון עלול להסב נזק למחזיר הדלת או למשאבה הרצפתית ולעיתים העבודה עלולה להיגמר בניפוץ דלת הזכוכית. בפעולת הגבהת דלת זכוכית, שיחרור הציר משנה את מיקום הדלת על גבי המשקוף ולכן גם מיקומו של חור המנעול יזוז לכן יש לשים לב.
מנעולן מיומן 
ידע לשים לב לפרטים קטנים אלו ולכוון את הדלת באופן מדויק.


 

החלפת צילינדר בדלת זכוכית 

רמת המיגון של דלת זכוכית נמוכה יותר מדלת רב בריח ולכן דרושה הגנה גבוהה יותר על ידי צילינדר ומנעולים. לדלת זכוכית אין בריחים שיוצאים ממנה ונכנסים למשקוף לתקרה או לרצפה, יש רק את המנעולים, המצלמות והסורגים.
בדלת זכוכית כמו בכל דלת אחרת, קיימים סוגים שונים של מנעולים עבור דלתות זכוכית- ישנם מנעולים מיוחדים המיועדים לדלתות זכוכית בלבד , מנעולים חובקים לדלתות זכוכית וישנם מנעולים וצילינדרים בעלי לשונית שמתאימים גם לדלתות זכוכית וגם לדלתות עץ ומתכת.

 

תיקון דלת זכוכית על ידי מנעולן אקספרס

דלת זכוכית היא רגישה יותר, רצוי להזמין שירות ממנעולן בעל ניסיון בסוג זה של דלתות ולא לקחת סיכון , להיות בטוחים שהוא יודע מה הוא עושה ומכיר היטב את עבודתו ונתקל מאות ואלפי פעמים במלאכת תיקון דלת זכוכית.
היזהרו מחובבנים שעלולים לנפץ את הדלת שלכם. 
לבחור מנעולן שיספק לכם שירות עבור דלתות זכוכית זה לא עניין פשוט, ואין ספק שאתם רוצים לעשות בחירה טובה בלי לשלם סכומים לא שפויים. דלת זכוכית צריכה להיות תקינה ונוחה.

 

תיקון דלת זכוכית לעסק

חברת מנעולן אקספרס מספקת שירותי תיקון דלתות זכוכית לעסקים. מנעולן אקספרס מומחה בהתעסקות באביזרים לדלתות זכוכית כמו ומתמחה בהחלפת משאבה רצתית לדלת או החלפת מחזיר דלת עליון. ההתמחות היא עבור דלתות זכוכית מכל סוג.


בנוסף לכך אנו מבצעים: כיוון דלתות זכוכית, החלפת מחזיר שמן לדלת זכוכית, החלפת משאבה רצפתית, החלפת מחזיר דלת לדלת זכוכית, תיקון דלתות קליל, החלפת מנעולים בדלת זכוכית, שיפוץ דלת זכוכית, החלפת צילינדר בדלת זכוכית, החלפת מחזיר רצפתי לדלת זכוכית, פריצת מנעולים לדלת זכוכית, מנעול לויטרינה זכוכית.

שירות על ידי מנעולן מוסמך 24/7 , תיקון דלתות מכל סוג, חייגו לתיאום זמן הגעת השירות.