קיצור דלתות ממ"ד

קיצור דלתות מטעם חברת מנעולן אקספרס היא עבודה שמתבצעת באופן מדוייק ומקצועי, אנו מקצרים דלתות מעל 10 שנים, בעלי ניסיון רב שנים בקיצור כל סוגי הדלתות- עץ, פלדלת, ממ"ד ואלומיניום. 

קיצור דלתות ובעיקר קיצור דלתות ממ"ד

אנו מקצרים את הדלתות באמצעות מסור חשמלי מיוחד אשר מיועד לחיתוך דלת מחומרים שונים, לכל חומר יש לנו מסור אחר המיועד לכך כלומר לקיצור דלת ממ"ד ופלדלת נשתמש במסור לחיתוך פלדה, עם מסור של דלת ממ"ד לא ניתן לחתוך דלת עץ. המסור וכלי העבודה שבהם אנו משתמשים הינם מתקדמים במיוחד ומיועדים בהתאמה לחומר הדלת שברצונכם לקצר.
קיצור הדלת מתבצע בביתך לאחר תיאום הגעה, 
השירות שלנו נגיש מהיר ומקצועי, תוך מספר דקות הדלת שלכם תהיה במידה המתאימה. 

קיצור דלתות ממד מבצעים לאחר ריצוף חדש או הנחת פרקט. מדוע לא ממהרים להחליף את הדלת בחדשה? מכיוון שעלות דלת ממ"ד חדשה היא בסביבות 2600 ש"ח זו עלות יקרה מאוד שלא כל אדם יכול לעמוד בה או רוצה לשלם סכום כזה אם אפשר להגיג את אותה התוצאה של סגירת הדלת בסכום של עד 1000 ש"ח מקסימום.

האם דלת ממ"ד תהיה תקינה מבחינת איטום לאחר הקיצור?
 

מבחינת איטום נגד הדף טילים הדלת אכן תעמוד במשימה ותהיו מוגנים מפני טילים אם חס וחלילה נופל בקרבת ביתכם
מבחינת איטום נגד גזים - לא בטוח בכלל. בעיקבות חיתוך הדלת גומיית הדלת נהרסת ואין להשיג חדשה, מה שאומר שתיתכן דליפת גזים לממ"ד בזמן מלחמה, אבל בנינו.. מה הסיכוי שתהיה מלחמה עם גזים ולא עם טילים?

 

כלי העבודה לקיצור דלת ממ"ד:

מנעולן בתל אביב משתמש במסור מיוחד ויעודי לדלת ממ"ד ופלדלת, החיתוך מתבצע באופן מדוייק ללא שבבים גיצים לכלוך וכדומה, ללא פגיעה בטפט הדלת

אל תסכימו שיקצרו את דלת הממ"ד שלכם בעזרת דיסק, זה לא מקצועי לא מדוייק ושורף את טפט הדלת

לאחר קיצור הדלת אנו מכוונים את דלת הממ"ד ומרכיבים לה סף פלסטיק גומי תחתון דבר המומלץ מאוד לשמירה על הדלת. סף דלת ממ"ד זה חובה על מנת להימנע מחלודה בדלת ממ"ד, להימנע מלחות או ממים של שטיפה בתוך הדלת. סף הדלת מעניק לה מן גימור יפה וסופי, לאחא הרכבתו נראה שהדלת לא עברה קיצור כלל, העבודה נראית מושלמת לאחר התקנת הסף.

 

אתה מרצף את הדירה? מדביק פרקט? 

הבעיה שתיתקלו בה לאחר ריצוף הדירה היא דלת ממ"ד שאינה יכולה להיסגר מכיוון שהרצפה גבוהה מידי, אל דאגה יש בעל מקצוע שמקצר את הדלת עבורכם במהירות באופן מידי ונגיש.
קיצור דלתות ממ"ד לפרקט או לאחר ריצוף זה שירות שמבצעים בדירתכם תוך מספר דקות ללא צורך להוביל את הדלת למסגריה או מקום שבו יעבדו על הדלת, הכל קורה בחדר אצלכם בבית ללא לכלוך או נזק מסוים.

הפתרון לדלתות ארוכות בעת הדבקת פרקט או ריצוף חדש- חיתוך דלת ממד לפי מידות הפרקט או הריצוף.

דלת ממד    קיצור דלת ממד

 

איך מקצרים דלת ממ"ד?

מוטב ליצור עמנו קשר עוד לפני שהתחלתם בריצוף הבית / הדבקת הפרקט, למרות שגם לאחר העבודה נוכל לקצר לכם את הדלת בלי בעיה. לאחר תיאום זמן הגעה איתך במעמד קיצור דלת הממד נצטרך להוריד אותה ממקומה לחתוך עם מסור חשמלי ואז לסגור עם סף תחתון להגנה ושמירה על הדלת מפני חלודה.

לבסוף נרכיב את הדלת במקום שלה ונבצע כיוון מהצירים על מנת שהדלת תיפתח ותיסגר באופן מושלם וכן בכדי שדלת הממ"ד תהיה אטומה נגד הדף. במהלך העבודה החדר בו עבדנו ישאר נקי ללא נזקים לרהיטים לריצוף או לדלת עצמה.

 

חשוב לדעת- לאחר קיצור דלת ממ"ד היא לא תהיה מוגנת מפני גזים, אלא מפני הדף בלבד.​

איך נפטרים מחלודה בדלתות ממ"ד?

על מנת להסיר חלודה מהדלת לתמיד יש צורך לבצע במעמד קיצור הדלת ניקוי חלודה, שלא ישאר שאריות כלל כי זה עלול להתפשט חזרה, לאחר מכך מוכרחים לסגור עם סף תחתון את הניסור בתחתית הדלת.


עבודת קיצור דלת ממ"ד מבצעים בעזרת מקצוענים בלבד כמו מנעולן אקספרס מכיוון שלא ניתן לתקן טעויות ואם חותכים יותר מידי אפשר לזרוק את הדלת ולקנות חדשה, כמובן שמדובר בעלויות מאוד גבוהות, המחיר של דלת ממ"ד יכול להיות ממש גבוה זה לא כמו דלת פלדלת או דלת עץ. וזה עוד במקרה הטוב כי לא תמיד ניתן להשיג דלת חדשה שתתאים לכם, מכיוון שדגמים רבים אינם מיוצרים יותר. שיפוץ דלת ממ"ד זה הפתרון.
אנו מבצעים תיקון דלת ממ"ד כי ישנן תקלות נוספות בדלתות ממ"ד כמו בעית סגירה של הדלת, דלת הממ"ד ננעלת ולא נפתחת, דלת הממ"ד לא נסגרת כלל, במדקרים כאלו אנו נבדוק מה שורש הבעיה ונתקן את דלת הממ"ד על מנת שתוכלו להשתמש בה בביטחון בעת מלחמה או מצב בטחוני לא יציב.


 

להזמנת קיצור דלת ממ"ד חייגו: 052-977-0291

 

קיצור דלת ממ"ד במרכז:

קיצור דלת ממ"ד ברמת גן
קיצור דלת ממ"ד בתל אביב
קיצור דלת ממ"ד בחולון
קיצור דלת ממ"ד בראשון לציון
קיצור דלת ממ"ד בגבעתיים
קיצור דלת ממ"ד בפתח תקווה
קיצור דלת ממ"ד בגבעת שמואל

קיצור דלת ממ"ד בבני ברק
קיצור דלת ממ"ד באור יהודה
קיצור דלת ממ"ד בבת ים
קיצור דלת ממ"ד באזור
קיצור דלת ממ"ד בבאר יעקב

קיצור דלת ממ"ד ביהוד

קיצור דלת ממ"ד בשרון:

קיצור דלת ממ"ד ברעננה
קיצור דלת ממ"ד בהרצליה
קיצור דלת ממ"ד ברמת השרון
קיצור דלת ממ"ד בהוד השרון
קיצור דלת ממ"ד בכפר סבא
קיצור דלת ממ"ד בנתניה
קיצור דלת ממ"ד בחדרה

קיצור דלת ממ"ד בצפון


קיצור דלת ממ"ד
קיצור דלת ממ"ד לפרקט
קיצור דלת ממ"ד מחיר

קיצור דלת ממ"ד בשפלה:

קיצור דלת ממ"ד בלוד
קיצור דלת ממ"ד ברמלה
קיצור דלת ממ"ד בנס ציונה
קיצור דלת ממ"ד בקרית מלאכי
קיצור דלת ממ"ד ברחובות
קיצור דלת ממ"ד ביבנה

קיצור דלת ממ"ד בשוהם
קיצור דלת ממ"ד בגדרה
קיצור דלת ממ"ד במודיעין
קיצור דלת ממ"ד באשדוד

קיצור דלת ממ"ד בירושלים
קיצור דלת ממ"ד בגן יבנה
קיצור דלת ממ"ד בבית שמש

קיצור דלת ממ"ד בדרום:

קיצור דלת ממ"ד בשדרות
קיצור דלת ממ"ד באשקלון
קיצור דלת ממ"ד בנתיבות
קיצור דלת ממ"ד בקרית גת
קיצור דלת ממ"ד באופקים
קיצור דלת ממ"ד בבאר שבע
קיצור דלת ממ"ד בערד
מחיר חיתוך דלת ממ"ד
קיצור דלתות לפרקט

תיקון דלת ממ"ד
 
 

קיצור דלתות עץ:


קיצור דלתות עץ מבצע מנעולן בתל אביב לאחר שבדק שלא ניתן לכוון את הדלת גבוה יותר, כלומר להגביהה אותה על מנת שלא תשתפשף ברצפה, במידה ואין ברירה מקצרים את הדלת.

קיצור דלת עץ מזמינים בעקבות-

  • ריצוף מחדשלאחר שרצפתם מחדש את הבית פתאום מפלס גובה הרצפה גבוה יותר והדלת לא יכולה להיסגר כמו שצריך.
  • הנחת פרקט- לאחר הדבקת פרקט הדלת לא תוכל להיסגר ולהיפתח מכיוון שהיא תשתפשף ברצפה, הפתרון קיצור הדלת
  • בעת חריקת ושפשוף הדלת ברצפהכאשר הדלת משתפשפת על גבי הרצפה והגבהתה איננה מספיקה, אם מכוונים ומגביהים ועדיין הדלת נוגעת ברצפה ניתן לקצר אותה

אנו מקצרים דלתות עץ על ידי ניסור החלק התחתון של הדלת, באופן זה הדלת תהיה קצרה יותר תתאים למשקוף וגם לגובה החדש- היא לא תשתפשף יותר ברצפה בוודאות.
לאחר הרכבת הדלת על הצירים יהיה צורך לכוון את הדלת מהצירים. קיצור דלת עץ בחברת מנעולן בתל אביב מתבצע באופן מהיר איכותי מקצועי ואדיב.

כלי העבודה לקיצור דלת עץ:

מנעולן בתל אביב נעזר במסור מיוחד ויעודי לדלת עץ שנקרא מסור עגול, הוא מבצע חיתוך נקי ומדוייק על ידי סמן לייזר ללא פגיעה בצבע העץ וציפוי הדלת.
 

בנוסף לשירותים אלו אני מבצעים קיצור דלתות אלומיניום וקיצור דלתות פלדלת באופן מקצועי ואמין בעזרת כלי קיצור מתאימים ויעודיים.

קיצור דלת פנדור:

לא כל מנעולן יודע כיצד לקצר דלתות פנדור היות וחיתוך דלת פנדור תיעשה באופן מיוחד, הביצוע קשה יותר ולכן העלות גבוהה יותר.
כיוון דלת פנדור זה שירות שאנו מספקים באופן מקצועי וזריז. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

קיצור דלת