פורץ רכבים

שירותי מנעולנות 24/7

פריצת רכבים מקצועית על ידי פורץ רכבים מקצוען

הרכב ננעל או שהשלט של הרכב לא מגיב? המפתחות אבדו? התקשרו לפורץ רכבים 24/7 והזמינו מנעולן מוסמך שיגיע תוך 20 דקות ויחלץ אתכם באופן מידי.
פורץ רכבים הינו בעל ניסיון רב בפריצת כל סוגי הרכבים. פתיחת הרכב תבוצע במקצועיות ומיומנות רבה על ידי מכשור חדשני. תהליך פריצת רכב הינו מהיר ומתבצע ללא הסבת נזק.
לרשותכם מנעולן רכב שהינו - פורץ רכבים

 
פריצת רכבים מקצועית איננה משאירה שריטות או כל נזק אחר לרכב.
פורץ רכבים ממנעולן אקספרס הינו אמין ומקצועי, מומחה בפריצת כל סוגי הרכבים, זמין באופן מיידי 24 שעות ביממה. 
אם הרכב נעול ואין באפשרותך לפתוח אותו התקשר לפורץ רכבים מנעולן אקספרס שיבצע במהירות פריצה מקצועית, מהירה, במחיר אטרקטיבי במיוחד. מנעולן באישור המשטרה!
 

פורץ רכבים 24 שעות

אנשים ננעלים מחוץ לרכב, בתדירות רבה ביותר. ישנם פריצות רכב של מקרי חירום שבניהם נשכח תינוק ברכב או בעל חיים, הדבר עלול להסתיים באסון אם הוא ישאר זמן רב ברכב, מדובר בדקות. 
במקרה ששכחתם את מפתחות הרכב בתוך הרכב, או שיש תקלה שמונעת את פתיחת דלתות המכונית או רכב אחר, או במקרה של אובדן מפתח הרכב יש להזמין שירות פריצת רכבים מאת פורץ רכבים מקצועי ומוסמך. שירות פריצת רכבים תתבצע על ידי מנעולן רכב, איש מקצוע אשר עבר הכשרה וקיבל אישור ממשטרת ישראל.
 

איך מתבצעת פריצת רכב 

כאשר מזמינים שירות פריצת רכבים מקצועית פורץ רכבים יאשר שאכן אתם בעלי הרכב ורק לאחר מכן יוכל להתחיל בתהליך פריצת הרכב. ישנן שתי שיטות עיקריות אשר משמשות את פורץ רכבים: בשיטה הראשונה משתמשים במוט ארוך ובכרית להפרדת משקוף הרכב מן הדלת (כפי שמבוצע בסרטון).
השיטה השנייה תתבצע ברכבי יוקרה ורכבים גרמניים לרוב, מכניסים כלי דגדוג למנעול הרכב, באמצעותו פותחים את דלת הרכב.
פריצה מקצועית היא פריצה ללא נזק לרכב. שתי שיטות אלה שהוזכרו כאן אינן גורמות לנזק ברכב, ישנן שיטות נוספות של אנשים לא מקצועיים אשר בהחלט יכולים להסב נזק לרכב

 פריצת רכבים על ידי פורץ רכבים מוסמך
 

 

באילו מקרים תזדקק לפורץ רכבים?

  • כשהמפתח בתוך הרכב והרכב ננעל           
  • כשמפתח הרכב אבד או נגנב          
  • דלת הרכב לא נפתחת
  • הסוויץ’ לא מסתובב והרכב לא מניע      
  • מכסה המנוע תקוע        
  • הבגאז' של הרכב ננעל   
  • הילד ננעל ברכב

פריצת רכבים מבצעים על ידי פורץ רכבים מיומן ומקצועי שהוכשר לכך

נתקעתם מחוץ לרכב? שכחתם את המפתח במכונית? הצילינדר של הרכב לא עובד כראוי?
אתם כנראה זקוקים לעזרת פורץ מנעולים לרכב - פורץ רכבים.

מנעולן אקספרס מספקים שירות פורץ מנעולים לרכב 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע בכל הארץ.
לנו צוות מנעולנים מקצועי. מנעולן אקספרס פורץ רכבים מכל סוג ובכל מקום תוך שימוש בציוד חדיש ומתקדם וללא נזק לרכב.
כל מה שנשאר לכם לעשות במקרה שהמפתח אבד או שהמפתח ננעל ברכב או שהצילינדר ברכב לא עובד כראוי זה לחייג אלינו ופורץ רכבים יגיע לרכב שלכם עד 30 דקות על מנת לספק לכם את שירות. 

פריצת רכבים מתבצעת תוך מספר שניות בדייקנות גבוהה ובמקצוענות עם ניסיון של שנים בכל סוגי המכוניות, אנו מכירים כל סוג של מנגנון נעילה ויודעים לפרוץ מנעולי רכב בזריזות
 

נתקעתם מחוץ לרכב ורק פריצת מכוניות יכולה לעזור לכם? חייגו אלינו!

מנעולן אקספרס מבצעים פריצת מכוניות ללא נזק למכונית 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע בכל מקום בארץ. אם אתם מחפשים פריצת מכוניות מקצועי אל תהססו ותתקשרו ופורץ רכבים יגיע במהירות.
 

מתי צריך להזמין פורץ מכוניות?

מפתח המכונית ננעל במכונית
מפתחות המכונית אבדו או נגנבו
יש תקלה באחד ממנעולי המכונית והמכונית נעולה
במידה וחלילה יש ילד או בעל חיים נעול במכונית וחייבים חילוץ מיידי.
במקרים אלו פורץ רכבים יגיע אליכם עד 20 דקות ויוכל לפרוץ לכם את הרכב או לפתור בעיה אחרת בזריזות, באחריות ומקצועיות.

המקרים שציינו אלו המקרים הכי שכיחים שאנו מקבלים מידי יום ומידי שעה לחילוץ פריצת מכוניות. בכל אחד מהמקרים אנו מגיעים במהירות האפשרית ומטפלים בצורה המקצועית ביותר. פריצת מכוניות אינה עסק לחובבנים וכדי לפרוץ מכוניות צריך לעבור הכשרות רבות וצבירת ניסיון שטח ומיומנות רבה. 
פורץ רכבים הוא מומחה בתחום מעל עשור ועם הניסיון הרב שרכש ועם כלי פריצה חדשניים הוא פורץ ללא נזק כל רכב

כיצד מבצעים פריצת מכונית?

פריצת מכונית מתבצעת תוך דקות ספורות, הכנסת כרית אוויר ויצירת רווח טבעי מוואקום המכונית, הכנסת כלי מיוחד ופתיחה. אנו משתמשים בציוד מקצועי ומתקדם שלא ישאיר סימנים על המכונית שלכם. פריצת רכבים גרמניים או מיוחדים אנו פורצים בשיטה אחרת בעזרת מכשיר מיוחד. 
 
מחפשים פריצת מכוניות במהירות? פריצת מכוניות גם מצילה חיים לפעמים..
יש פריצת מכוניות שהיא שגרתית ולא עניין של מה בכך לאדם ששכח מפתחות או איבד אך יש גם מקרי חירום שבהם כל שניה היא נצח לדוגמא תינוק ננעל במכונית וצריך פריצת מכונית במהירות האפשרית. 
אנו ערוכים לכך ונגיע במהירות למקום האירוע לחילוץ. התקשרו אלינו אנו זמינים 24/7 

פריצת רכבים אז והיום:

לפני כעשרים שנה זה לא היה עניין מסובך לפרוץ רכב, היו שיטות כך כך פשוטת שכל מי שבטעות ננעל מחוץ לרכב הצלח בעצמו לפתוח אותו.
כל השיטות עבדו - אך היום הן כבר לא עובדות, בעקבות התפתחות הטכנולוגיה התפתחו מערכות הגנה כנגד גניבת רכבים, היום קיימת נעילה מרכזית, חלונות חשמליים, חיישנים למיניהם, ובנוסף כאשר תנסו לפתוח את הדלת עם לום או חוטי ברזל תוכלו להיתקל בחוטי חשמל שונים שלא היו בעבר במכוניות, תוכלו לקרוע את החיווט של הרמקול, חוטי חשמל של מנוע המראה,  ועוד. 
בעקבות כך נוצר הצורך בהזמנת פורץ רכבים מקצועי שמכיר את סוגי הרכבים ויודע כיצד לפרוץ כל סוג וסוג של רכב, שכן, לכל סוג רכב תידרש סוג פריצה שונה.
 
 
כאמור, אם תנסו לפרוץ בעצמכם את הרכב אתם עלולים לקרוע כמה חוטי חשמל וכבלים או לחלופין לגרום נזק לשאר הרכיבים החשמליים שבדלת שעלות תיקונם לא קטנה.
בהתאם לכך היום ישנן שיטות מתקדמות , ובעזרת כלי פריצה מתאימים פורץ רכבים מוסמך יפתח את הרכב תוך מספר דקות.
 

 

פורץ רכבים במרכז:

פורץ רכבים בתל אביב
פורץ רכבים ברמת גן
פורץ רכבים בגבעתיים
פורץ רכבים בפתח תקווה
פורץ רכבים בבני ברק
פורץ רכבים בגבעת שמואל
פורץ רכבים ביהוד
פורץ רכבים בסביון
פורץ רכבים באור יהודה
פורץ רכבים בחולון
פורץ רכבים בבת ים
פורץ רכבים באזור
פורץ רכבים בראשון לציון
פורץ רכבים בבאר יעקב

פורץ רכבים בשפלה:

פורץ רכבים בנס ציונה
פורץ רכבים ברחובות
פורץ רכבים ביבנה
פורץ רכבים בגדרה
פורץ רכבים בלוד
פורץ רכבים ברמלה
פורץ רכבים בשוהם
פורץ רכבים במודיעין
פורץ רכבים באשדוד
פורץ רכבים בגן יבנה
פורץ רכבים באשקלון
פורץ רכבים בקרית מלאכי
פורץ רכבים בבית שמש
פורץ רכבים בירושלים

 

פורץ רכבים בשרון:

פורץ רכבים ברעננה
פורץ רכבים בהרצליה
פורץ רכבים ברמת השרון
פורץ רכבים בהוד השרון
פורץ רכבים בכפר סבא
פורץ רכבים בנתניה
פורץ רכבים בחדרה

פורץ רכבים בדרום:

פורץ רכבים בשדרות
פורץ רכבים בקרית גת

פורץ רכבים בנתיבות
פורץ רכבים באופקים
פורץ רכבים בבאר שבע

 
 

אנו מתמחים בשירות פורץ רכבים מכל סוג:

פריצת טיוטה, פריצת לנדקרוזר, מאזדה 2 , פריצת סוזוקי, בלנו, איגניס,פורד, מונדאו, פוקוס, ניסן, פאתפיינדר, לרגו, פריצת מרצדס, פורץ מרצדס. אלתימה, טרנו, טידה, סאני, פורץ רכב קיה, מאגנטיס, סורנטו, סיד, ספיה, ספורטאג, ריו,
פריצת סובארו, סוויפט, יונדאי, אטוס, סונטה, אקסנט, אלנטרה, I10, I20, I30, i35 פריצת פולקסווגן, גיטה, קאדי,פורץ רכב גולף, קורולה, אוונסיס, יאריס, קארינה, קאמרי, פריוס, פורץ סקודה, פריצת סקודה, סופרב, פביה, רומסטר, פריצת אוקטביה, פריצת מאזדה, 323, 3, 6, 5, 121, לנטיס, פריצת פאסאט, פולו, טיגוואן, טוארג, בורה, דייהו, רייסר, לאנוס, לאונה, פורסטר, אימפרזה, רנו, 106, 306, 406, 207, 407, פרטנר, פריצת אופל, אומגה, אסטרה, אסקונה, וקטרה, זאפירה, קדט, טיגרה, קורסה, קדט פריצת ביואיק, לה סייבר, לה קרוס, לוצרן, סנצורי, ריביירה, ריגל, אספרו, נובירה, פריצת סיטרואן, קסרה, ברלינגו, גאמפי,רנו, קנגו, אקספרס, קליאו A-B, מגאן, לגונה, פיוריוס, דייהטסו , סיריון, שרייד, טריוס, פרוזה, פיאט, בראבה, פנדה, אסקלייד, סיאט, פריצת איביזה, פריצת במוו, פריצת פיאט פונטו, בראבו, דובלו, דוקטו,פריצת שברולט, קרוז, אלרו, אופטרה, קוואליר, אוואו, אפיקה. פריצת קאדילק, דה ויל, סוויל, פריצת bmw
ועוד רכבים נוספים..

פורץ רכבים גרמניים ורכבי יוקרה:

פריצת רכבים גרמניים ורכבי יוקרה פורצים בשיטה מיוחדת על ידי שימוש כלי פריצה מיוחדים המיועדים לפריצת ואקום, עלות פריצת רכבים  גרמניים יוקרה ומיוחדים אלו תהיה יקרה יותר לעומת פריצת רכבים רגילים.

ההבדל בין פריצת רכב גרמני לבין פריצת רכב רגיל מה המחיר לפריצת סוג רכב כזה או אחר?

פריצת רכב רגיל
פריצת רכב גרמני / רכב יוקרה
שיטת פריצה מוט וכרית
שיטת פריצה דגדוג
מחיר פריצת רכב 250 ש"ח
תלוי בסוג הרכב

מחיר פריצת רכב רגיל 250 ש"ח לא כולל מע"מ ובשעות הפעילות בלבד בין 9:00-18:00 לאחר שעות הפעילות מחיר פריצת רכב יהיה בתוספת 100 ש"ח. 


 

פורץ רכבים - תגיות חיפוש: פריצת רכב , פורץ מכוניות , פתיחת מכוניות , פתיחת רכבים , פורץ לרכבים , פורץ רכבים מוסמך , פורץ רכב זול , איך לפרוץ רכב , מפתח נתקע ברכב , פורץ רכב נעול , פריצת בגאז רכב , פורץ רכבים מורשה , לפרוץ רכב , מחיר פריצת רכב , פורץ מנעולים לרכב , פורצי רכבים , פריצת רכב בלי נזק , פריצת מכונית נעולה , פריצת רכב נעול | פריצת רכב מחיר , פורץ רכב , פורץ לרכב , פורץ רכבים מחיר