פורץ רכבים בשדרות

פורץ רכבים בשדרות
חייגו: 052-977-0291
 

פורץ רכבים בשדרות מודע לחשיבות הזמן שלכם, ולכן הזמינות תינתן באופן מיידי. למרות המחסור בזמן שלכם בעת חיפוש בעל המקצוע, מומלץ לא לוותר על פורץ רכבים מנוסה ומקצועי. לפורצי רכבים חייב להיות רישיון מנעולן מוורשה באישור משטרת ישראל.
 

באילו מקרים נעזרים בפורץ רכבים בשדרות?

תקלה במנגנון הנעילה שבעקבותיה המכונית ננעלת

מנגנון הנעילה של הרכב רגיש במיוחד , רוב המכוניות על הכביש היום הן חדשות בעלי טכנולוגיה מתקדמת ולכן כל תקלה עלולה לגרום למכונית להינעל, דבר מרגיז שמאלץ את בעל המכונית להזמין את פורץ רכבים בשדרות שיגיע למקום האירוע לפרוץ עבורו את דלת המכונית באופן בטוח מבלי לפגוע בדלת המכונית עצמה או לגרום לנזק אחר במכונית.
 

אובדן או גניבת מפתחות האוטו

מקרים אלו הם נפוצים ולצערנו קורים כמעט כל יום. פעמים רבות אין בהישג ידו של הנהג מפתח רזרבי כלל ולכן המקרה מצריך לפרוץ את דלת האוטו ולבצע שחזור מפתח או להחליף את מנגנון הנעילה של הרכב, כמובן ששחזור מפתח זה הרבה יותר זול. פורץ רכבים בשדרות יוכל להגיע למקום שבו חניתם ולבצע פריצה מקצועית. הכנת מפתח חדש עושה מנעולן רכב בשדרות.
 

מפתחות שננעלו ברכב

לפני מספר שנים המציאו נעילה אוטומטית ברכבים במטרה שהרכב לא ישאר פתוח לאחר שהנהג התרחק ושכח לנעול אך מנגנון נעילה זה גרם לצרות רבות שבינהן נעילת מפתח הרכב בפנים, נעילת ילדים קטנים ובעלי חיים ברכב ועוד, בעקבות צרות אלו בוטל מנגנון נעילה זה והמקרים פחתו.
עדיין מקרים כאלו קורים כמעט באופן יומיומי בעיקר לבעלי מפתח רכב ללא שלט או ברכבים ישנים, או כאשר אנשים נועלים את הדלת נעילה פנימית ואז סוגרים את הדלת - אבל אוי, הם משאירים את המפתחות ברכב ונועלים אותו. 

במקרה זה חשוב לא לנסות לפרוץ לבד את הרכב וודאי שלא לשבור חלון, אלא אם כן יש ילד קטן בפנים וזו סכנת חיים, היעזרו בפורץ רכבים מקצועי מהאיזור שיגיע במהירות האפשרית לפרוץ את הרכב שלכם ולחלץ מתוכו את המפתח.