דף הבית >> פורץ רכבים בשפלה >> פורץ רכבים בקרית מלאכי
 

פורץ רכבים בקרית מלאכי

פורץ רכבים בקרית מלאכי
חייגו: 052-977-0291

 
ישנם מקרים רבים בהם אנו מקבלים קריאה מאנשים שננעלים מחוץ לרכב, המפתחות נשארים בפנים ואז או שבטעות לחצו על כפתור הנעילה המרכזי או שהרכב חדש וטכנולוגי אשר מזהה שאף אחד לא ברכב וננעל אוטומטית.. אבל המפתחות בפנים!! מה ניתן ןלעשות??
לשם כך יש 
פורץ רכבים בקרית מלאכי שיכול בקלות עם כלים מקצועיים לפתוח את דלת הרכב ללא נזק. הוא בעל תעודת הסמכה בתחום הרכב באישור משטרתי.
 

פריצת רכבים בקרית מלאכי ללא נזק

בחברת מנעולן אקספרס פועלים אך ורק מנעולנים מקצועיים הפועלים ברישיון משטרת ישראל מתוך הבנה כי פריצת רכבים באופן אלים ללא הבנה עמוקה בתחום עלולה להסב נזק כבד יותר לרכב כמו שריטות, עיקום הפח, נזק למנגנון הנעילה בדלת, ניפוץ וסדיקת חלונות הרכב או לנזק חזותי בדלתות. אנו מתחייבים שלא נגרום לשום נזק מכל המצויין כאן, אנו משתמשים בשיטה בטוחה שאיננה יכולה לגרום לנזק.

פורץ רכבים בקרית מלאכי 24 שעות ביממה


אנו נגיע למקום הרכב שלכם באופן מיידי בכל שעה, בין אם מדובר באמצע הלילה או בשעות הבוקר המוקדמות, אנו מספקים שירותי חירום 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע כולל חגים ושבתות. 
אצלנו בחברת מנעולן אקספרס תזכו לקבל את שירותיו של פורץ רכבים מוסמך תוך מספר דקות מרגע ההזמנה.

אם ננעלתם מחוץ למכונית או לדירה, או שאתם צריכים שירות החלפת צילינדר, ואתם רוצים להרגיש סמוכים ובטוחים שאתם נעזרים בשירות של מנעולן מקצועי איכותי ואמין - צרו עימנו קשר ונשמח להגיע אליכם תוך מספר דקות. פורץ רכבים בקרית מלאכי הוא מנעולן מורשה ומוסמך המתמחה בכל תחום המנעולנות, מובטחת עבודה איכותית, מקצועית, מהירה ויעילה, תוך מתן יחס אדיב.