פורץ רכבים בקרית אונו

פורץ רכבים בקרית אונו
חייגו: 052-977-0291

 

בעבר פריצת רכבים הייתה כל כך פשוטה שהלקוח בעצמו היה מצליח לפרוץ בקלות ולפתוח את הרכב, בקושי היה צריך את פורץ הרכבים, אך בעידן הטכנולוגי והמתקדם של היום אין סיכוי שמישהו יצליח לפרוץ בעצמו את הרכב, אבל יש לזה גם יתרונות לא? הרי לא הייתם רוצים שיצליחו לפרוץ את הרכב שלכם בקלות.. או שיגנבו אותו או שיגנבו לכם דברים שנמצאים ברכב.. 

היום מערכות ההגנה והמנעולים של הרכב ממגנים היטב את הרכב , חובהלהיעזר במקצוען לשם פריצה,  אם אדם חובבן שאיננו בקיא בפריצת רכבים ינסה לפרוץ באופן לא נכון הוא עלול לגרום לנזק ולגרור אתכם למוסך להוצאות נוספות לתיקון הנזק שיצר שלא חשבתם שיגיעו.

 

פריצת רכבים מקצועית בקרית אונו


כדי לפרוץ רכבים בצורה מקצועית ללא הסבת נזק נדרש ידע מעמיק בתחום וניסיון בשטח.
את הדלתות של הרכבים של היום לא פשוט לפרוץ, ומנעול הרכב הוא בעל מערכת הגנה אלקטרונית הוא מורכב ומסובך יותר לפריצה.

פורץ רכבים בקרית אונו הוא מנעולן רכב מקצועי, הוא משחזר מפתחות, מקדדים מפתחות אלקטרונים עם צ'יפ, הוא בהחלט בעל מקצוע מהשורה הראשונה.

 

פריצת מכונית בקרית אונו

המפתח נותר בתוך המכונית הנעולה? בדיוק למקרה כזהאנו כאן לשירותכם, מקצוענים עם כל התעודות הדרושות לביצוע פריצת רכבים על פי חוק, אנו בעלי ניסיון ארוך שנים וכן בעלי ציוד טכנולוגי מתקדם אשר נועד לסייע לנו בעבודת מנעולנות הרכב באופן יעיל ומהיר.

מנעולן רכב בקרית אונו פועל ברישיון משטרת ישראל יכול לסייע לנהג לפרוץ את נעילת הרכב שלו בקלות. פעולת הפריצה של מנעולן רכב בקריית אונו אינה פוגעת במנגנון הנעילה של הרכב ואינה מותירה סימנים או שריטות.
פורץ רכבים מוסמך בקרית אונו יכול לסייע לכם גם במקרה שהרכב שלכם חלילה עבר ניסיון פריצה אלים שגרם נזק למנגנון הנעילה של הרכב וכך המפתח של הרכב איננו יכול לפתוח את הרכב יותר.

מנעולן רכב בקרית אונו יוכל לעזור לכם בשירות פריצת מכוניות בכל גוש דן, הכנת מפתח רכב חדש לאחר אובדן, תיקון סוויץ' ועוד.