דף הבית >> פורץ רכבים במרכז >> פורץ רכבים בפתח תקווה
 

פורץ רכבים בפתח תקווה

פורץ רכבים בפתח תקווה
חייגו: 052-977-0291

 
אנו בחברת מנעולן אקספרס מספקים שירותי רכב מקצועיים ואמינים, בין שירותינו תמצאו פורץ רכבים בפתח תקווה המתאפיין במקצועיות רבה, אמינות, זמינות, ואיכות השירות.  אנו מקפידים על שירות מקצועי במחירים הוגנים וידועים מראש! 
 

פריצת רכבים בפתח תקווה:

מתבצעת באופן מיידי ללא נזק, אנו משתמשים בכלי פריצה חדשניים ויעילים למניעת נזק ופתיחה מהירה.
 

המפתח נעול בתוך האוטו

זה קורה כמעט לכל אחד, בכל מקום וגם בפתח תקווה. אתה יוצא מהרכב במהירות והרכב ננעל אוטומטית עם המפתח בתוכו!!! יצאת לרגע מהרכב וסגרת את הדלת בטעות כשמפתח בתוכו, פורץ רכבים בפתח תקווה הוא בעל המקצוע אשר יוכל לחלץ אתכם מהמצב הלא נעים שאליו נקלעתם.
פורץ רכבים בפתח תקווה הינו מיומן ומקצועי, ומתחייב להצליח לפרוץ את הרכב בלי לגרום לו לנזק.

פורץ רכבים נקרא בדחיפות למקום האירוע מצויד בכלי פריצת רכבים שאינם גורמים לנזק ברכב שיאפשרו לו לפרוץ את הרכב בקלות ומהירות. הציוד המקצועי שבו משתמש פורץ הרכב בפתח תקווה, יעזור לכם להבדיל בין איש מקצוע ותיק ומיומן לבין פורץ רכבים חובבן. 

 

פורץ רכבים בפתח תקווה - לפרוץ את הרכב באופן חוקי

פורץ רכבים אחראי ומקצועי, לא יתחיל לנסות לפרוץ את הרכב שלכם לפני שהוא בדק ווידא כי אתם הבעלים החוקיים של הרכב. רק אחרי שפורץ המנעולים וידא כי אתם הבעלים החוקיים, אתם יכולים להיות שקטים ורגועים ולסמוך על הפורץ.

 

מנעולן רכב בפתח תקווה - הכנת מפתח חדש לרכב


המפתח של הרכב אבד? נגנב? אין מה להילחץ, תוך שעה תוכלו לקבל מפתח חדש שמניע את הרכב, מנעולן רכב בפתח תקווה יכול לשחזר מפתח עם צ'יפ שמניע ופותח את הרכב, בתהליך זה מתבצעת מחיקה של המפתח הקודם שאבד או נגנב וכך המפתח הישן לא יוכל להתניע את הרכב.
בנוסף לכך, מנעולן רכב בפתח תקווה מחברת מנעולן אקספרס מבצע גם שכפול מפתח לרכב וכן שכפול ותיקון אמובילייזר ברכב, תיקון סוויץ' לרכב, חילוץ מפתח מהסוויץ' ועוד.