דף הבית >> פורץ רכבים בדרום >> פורץ רכבים בנתיבות
 

פורץ רכבים בנתיבות

פורץ רכבים בנתיבות
חייגו: 052-977-0291
 
פריצת רכבים בנתיבות הוא שירות שלא כדאי להקל בו ראש. היזהרו מלקיחת סיכון שיגרמו לכם נזק חזותי לדלתות הרכב, שריטות בפח ? חשבו על כך, מה יותר יקר מהרכב שלנו? הרכב הוא אחד הנושאים שרובנו חושבים עליהם במהלך שעות. אנו משקיעים בו סכומים גדולים ודואגים לטיפול תקופתי בזמן, הוא מסייע לנו לנצל כל רגע ולהגיע במהירות ממקום למקום.

לעיתים אנשים נוטים לחשוב שפריצת דלת הרכב או החלפת מנעול דלת הרכב היא פשוטה ואינה משמעותית כפי שהיא מתבצעת. הסיבה היא שפריצת רכב מתבצע לרוב במהירות ובזריזות אך רק מקצוענים יודעים לפרוץ רכב תוך מספר שניות, אלא אם כן מדובר ברכב גרמני או רכבי יוקרה שאותם קשה יותר לפרוץ.

פריצת רכבים בנתיבות באופן מקצועי ואמין

מקצועיות ושירות הם ערכים שפורץ מנעולים בנתיבות איננו מוותר עליהם. הוא תמיד יוודא מהי מהות העבודה לפני היציאה אל השטח. אם אבד המפתח או שהוא נעול בתוך הרכב אלו נתונים חשובים וקריטיים לדעת לפני הגעתו. במידה ואבד מפתח מנעולן רכב יצטרך לקודד מפתח חדש, ואם המפתח נעול בתוך הרכב הלקוח זקוק לפריצת רכב בלבד ולהגעה מהירה.
 

נתקעתם מחוץ לרכב? התקשרו לפורץ רכבים בנתיבות ונגיע אליכם במהרה.


במקרה שהמפתח ננעל בתוך האוטו ואין באפשרותכם לפתוח אותו אתם לא חייבים לעמוד כך סתם חסרי אונים מול דלת הרכב.

טלפון אחד לפורץ רכבים בנתיבות, המתמחה בשירותי מנעולנות ופריצת מנעולים - ואתם יכולים לצאת לדרך, במהלך פריצת הרכב אנו נשמור על כל מערכות הנעילה של הרכב תקינות, לא נגרום לשריטות או נזק באוטו בהתחייבות.