דף הבית >> פורץ רכבים במרכז
פורץ רכבים במרכז          
 

פורץ רכבים במרכז

פורץ רכבים במרכז
חייגו: 052-977-0291

נעולים מחוץ לרכב? הזמינו פורץ רכבים.

איך השירות שלנו עובד? אתם יוצרים קשר עם מנעולן רכב, או פורץ רכבים, אצלנו זה פשוט בן אדם אחד שנותן את שירותי הרכב במרכז הארץ, מסבירים לו מהי הבעיה (הרכב נעול והמפתח בפנים או שהמפתח של הרכב אבד..) והוא מגיע במהירות בודק ומטפל.
 

פורץ רכבים במרכז 24 שעות

הזמינות שלנו היא 24 שעות ביממה, זה לא משנה מהי השעה, ובאיזה יום מדובר ולא משנה עד כמה השעה מאוחרת או מוקדמת - מנעולן רכב מחברת מנעולן אקספרס תמיד יגיע ויטפל במהירות ויעילות בבעיה.
לרוב, דווקא בגלל שבשעות חריגות הדרכים פנויות ואין פקקי תנועה, המנעולן יוכל להגיע אפילו מהר יותר.

 

מנעולן רכב במרכז במחיר שפוי

שחזור מפתח רכב זהו שירות שאנו מספקים בעיקר מהסיבה שמפתח הרכב אבד ואין עותק שלו.

מנעולן רכב במרכז גובה מחיר אטרקטיבי ומבטיח תמיד לקחת מחיר נמוך מהמתחרים שלו.
אכן בלילות ובחגים רוב המנעולנים גובים מחיר גבוה יותר במידה ומזמינים אותם בזמן לא שגרתי.
זה כמובן הגיוני מאחר שהשעה לא נוחה והם עם המשפחה או ישנים ולכן מנעולנים רבים גובים שכר בהתאם. עם זאת, צריך לזכור : מנעולן הוגן לעולם לא ינצל אתכם ויגבה שכר מופרז בלי פרופורציה כלל. דבר שני - אם הבעיה סובלת דיחוי תמיד אפשר לחכות לשעות הבוקר או צהריים, ולהזמין את המנעולן בתעריף נוח יותר.
 

 

כיצד מתבצע תהליך פריצת רכבים מקצועית?

תחילה יגיע פורץ רכבים מקצועי לרכב שלכם בכל מקום במרכז הארץ בו הוא יחנה, פורץ הרכב יבדוק שאכן הרכב שברצונכם לפרוץ בבעלותכם ועל כן תצטרכו להציג לו תעודה מזהה ורישיון רכב. רק לאחר הזיהוי פורץ הרכבים יתאים את שיטת הפריצה לסוג הרכב ושנת הייצור.

ישנן שתי שיטות עיקריות לביצוע פריצת רכבים. שיטת הכרית והמוט שמותאמת לרכבים שאינם מארץ ייצור גרמניה, ושיטת הדגדוג אשר מתבצעת דרך מנעול הרכב ומדמה כניסה של מפתח באמצעות מכשור מתקדם.

כמובן שבשתי השיטות הפריצה מתבצעת באמצעות מכשור ייעודי ומקצועיות מרבית אשר מונעים הסבת נזק לרכב. כיום ברכבים קיימות מערכות נעילה משוכללות, וזה הגיוני שהרכב ינעל באופן אוטומטי לאחר שיצאתם מהרכב וסגרתם את הרכב.
אם המפתח נשאר בפנים נכנסתם לבעיה, ואם הילד הקטן שם זה בכלל מצב מתסכל.

בדיוק למקרים כאלו נועד המקצוע פורץ רכבים, שמטעם תפקידו הוא בזמינות תמידית ומידית ויוכל להגיע למקום בו הרכב נמצא במהירות מרבית, דבר שעדיף על פני שבירת החלון.