פורץ רכבים בחולון

פורץ רכבים בחולון
חייגו: 052-977-0291

 

פורץ רכבים בחולון 24/7 - בעל המקצוע לחילוץ ממצבים לא נעימים

כאשר צרור המפתחות שלכם נגנב או אובד ואין לכם מפתח רזרבי לרכב, אין ברירה, תיאלצו להזמין פורץ רכבים שיפרוץ את הרכב, יפתח את דלת הרכב ויאפשר לנו להיכנס לרכב ולהמשיך בנסיעה.

כאשר אתם מזמינים פורץ רכבים, הדבר העיקרי שאתם צריכים לבדוק הוא האם למנעולן רכב שהזמנתם יש אישור יושר מהמשטרה. חשוב לדעת שלא לכל מנעולן יש אישור מהמשטרה המתיר לו לפרוץ מנעולים ורכבים.

פורץ מנעולים מקצועי ואמין שמגיע לבצע עבודה אצלכם בין אם מדובר בעסק או בבית חייב לוודא שאתם אכן בעלי הנכס. דבר נוסף בדקו האם פורץ הרכבים מגיע מאיזור מגוריכם ולא מגיע מעיר בדרום לדוגמא..

 

מעוניינים בפריצת רכב בחולון?

אנו מציעים שירות פורץ רכבים ללא נזק, פורץ רכבים מורשה ומוסמך עם אישור יושר ממשטרת ישראל, אנו מספקים בנוסף את השירותים הבאים: שחזור מפתח לרכב שאבד, שכפול מפתח לרכב, קידוד אמובילייזר, תיקון בעיות נעילה בדלת הרכב ועוד.
אצלנו בחברת מנעולן אקספרס תמצאו צוות פריצת רכבים מקצועי ומיומן שיטפל לכם בכל בעיה, שירות 24/7 בכל שעה ובכל יום כולל שבתות וחגים.  אנו זמינים למקרי חירום ומגיעים באופן מיידי.

מנעולן רכב בחולון

מפתחות הרכב אבדו? אצלנו תוכלו למצוא את הפתרון.. אם יש דבר שאינכם יכולים להסתדר בלעדיו הוא הרכב הפרטי שלכם וצרור המפתחות שלכם. כאשר אתם מאבדים את צרור המפתחות, אינכם יכולים להניע את הרכב ולהתנייד ממקום למקום, ובעיקר אתם חוששים ובצדק לגניבת הרכב.
מנעולן רכב בחולון שמח להציע לכם שירות מהיר ומקצועי של שיחזור מפתחות לרכבים, פעולת השחזור מתבצעת על ידי מנעולן רכב מקצועי מחולון בעל ניסיון מעשי של 12 שנים , הוא מחזיק בכל התעודות הנחוצות לפעול על פי חוק, מגיע בניידת השירות עם כל המכשור הנחוץ לטיפול בבעיה וליצירת מפתח חדש מ"אין".