דף הבית >> פורץ רכבים במרכז >> פורץ רכבים בגבעת שמואל
 

פורץ רכבים בגבעת שמואל

פורץ רכבים בגבעת שמואל
חייגו: 052-977-0291
 

בחברת מנעולן אקספרס מספקים שירותי רכב מקצועיים ואמינים במשך 12 שנים, השירותים כוללים מנעולן רכב בגבעת שמואל פורץ רכבים בגבעת שמואל ושאר שירותי נעילה ופתיחת רכבים. 
אנו מספקים שירות מקצועי במחירים הוגנים וידועים מראש! 
 

פריצת רכב נעול בגבעת שמואל:

הפריצה תתבצע באופן מיידי ללא נזק, אנו משתמשים בכלי פריצת רכב חדשניים ויעילים למניעת נזק ופתיחה מהירה. פריצת רכב נחוצה לרכבים שננעלו עם מפתח שנשאר בתוך המכונית. פורץ רכבים בגבעת שמואל הוא בעל המקצוע שמחלץ ממצבים אלו ותפקידו לבצע זאת במהירות מירבית על מנת שתוכלו לחזור לשגרה.

פורץ רכבים בגבעת שמואל הינו מיומן , מקצועי, מוסמך ומתחייב להצליחבפריצת הרכב בלי לגרום לו נזק.

פורץ רכבים בגבעת שמואל מצויד בכלי פריצת רכב שאינם מסבים נזק לרכב והם מאפשרים לו לפרוץ באופן יעיל ומהיר את הרכב. ציוד הפריצה המקצועי שבו משתמש פורץ הרכב בגבעת שמואל, יעזור לכם להבדיל בין פורץ רכבים מקצועי וותיק לבין פורץ רכבים חובבן.

 

מנעולן רכב בגבעת שמואל - הכנת מפתח חדש לרכב

אם מפתח הרכב שלך אבד או נגנב - אין צורך להיכנס לפאניקה ולחץ מיותר, הרי תוך שעה תוכלו לקבל מפתח חדש שיניע את הרכב!! מנעולן רכב בגבעת שמואל יכול לבצע שחזור מפתח רכב עם צ'יפ שמניע ופותח את הרכב. כמובן שהוא יכול לבצע מחיקה של הצ'יפ של המפתח שאבד / נגנב וכך לא יכולו להתניע את הרכב באמצעות המפתח הישן.
בנוסף לכך, מנעולן רכב בגבעת שמואל מבצע גם שכפול מפתח לכל סוגי הרכבים במקום וכן שכפול ותיקון אמובילייזר ברכב, תיקון סוויץ' לרכב, חילוץ מפתח מסוויץ' ההתנעה ועוד.