דף הבית >> פורץ רכבים במרכז >> פורץ רכבים בגבעתיים
 

פורץ רכבים בגבעתיים

פורץ רכבים בגבעתיים
חייגו: 052-977-0291

 
הרכב ננעל עם המפתח בפנים ונשארתם בחוץ בלי יכולת להתנייד ולנסוע לאן שתכננתם, לפעמים זה יהיה במצב רגוע כשלא ממהרים אך לרוע המזל רוב המקרים האלה קורים דווקא בבוקר כשרוצים לנסוע לעבודה או לקחת את הילדים למסגרות. סיטואציה כזו מחייבת הזמנה של פורץ רכבים מקצועי.
 

פריצת רכבים בגבעתיים 24/7:

מקרים אלו של רכבים שננעלו נפוצים הרבה יותר מכפי שנהוג לחשוב, והם קורים בעיקר בשל חוסר תשומת לב של אובדן או גניבת מפתח. מצד שני, אפשר להתעודד בעובדה שיש תמיד שירות זמין של פורץ רכבים בגבעתיים.

פורץ רכבים מקצועי משתמש בכלי פריצת רכבים ומוט מקצועיים ומשתמש בשיטות שאינן מסבות נזק לרכב, הפריצה היא מהירה מאוד. פורץ רכבים בגבעתיים מאפשר חזרה מהירה לשגרה וזמין עבורכם לכל אורך היום והלילה 24 שעות ביממה כולל שבתות וחגים.

 

פורץ רכבים בגבעתיים:

רצוי לשמור את הטלפון של מנעולן רכב בגבעתיים בהישג יד ולא לחכות לרגע האמת.
בנוסף, יש כמה טיפים שיכולים לעזור לכם למצוא פורץ רכבים מיומן:  

 
  • בדקו שיש לו תעודת "מנעולן מורשה" באישור משטרת ישראל.
  • בדקו שאיזור עבודתו אכן במרכז הארץ והוא מנעולן בגבעתיים ולא מהדרום או הצפון.
  • שאלו אותו האם הוא פורץ את הרכב בשיטה שלא גורמת לנזק.
  • ציינו בפניו את סוג הרכב ושאלו אותו האם הוא יודע לפרוץ את הסוג הזה ומהי העלות, שכן , כל רכב פורצים בשיטה אחרת וישנם מנעולנים שלא יודעים לפרוץ רכבי יוקרה או רכבים תוצרת גרמניה שיש בהם ואקום.
 

אם מפתח הרכב אבד או נגנב או שמנגנון הנעילה בדלת הרכב התקלקל מסיבות שונות ואתם עומדים חסרי אונים מול מכונית נעולה אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ותוכלו להינות משירות מהיר ומקצועי של פריצת רכב תוך מספר שניות ללא נזק.

 

מנעולן רכב בגבעתיים

אם מפתח הרכב שלכם אבד ואין לכם מפתח ספייר, אתם לא צריכים לחפש סניף של חברת הרכב שלכם, ניתן לשחזר את המפתח באמצעות מכשור מיוחד שיש בניידת השירות של מנעולן רכב בגבעתיים, מובטח שירות מקצועי, מהיר, אמין ובמחיר אטרקטיבי.