פורץ רכבים בבני ברק

פורץ רכבים בבני ברק
חייגו: 052-977-0291

 

פורץ רכבים בבני ברק זמין בכל שעה משעות היממה ובכל מזג אוויר. לא ניתן לדעת מתי ניתקע ואין אפשרות לתזמן את זה. לפעמים המפתח ננעל במקרים הכי לא צפויים שיש, לדוגמא בבוקר כשצריך לפזר את הילדים למסגרות וללכת לעבודה או ממש לפני כניסת שבת.. במקרה כזה מה שהכי חשוב לנו באותו הרגע זה מהירות-  מהירות ההגעה של הפורץ חשובה ביותר במקרים כאלו.
 

פריצת רכבים בבני ברק במהירות הבזק


כאשר אתם נקלעים למקרה שאין באפשרותכם להיכנס לרכב, אתם לחוצים, ממהרים ועצבניים במיוחד, בכל שעה ובמיוחד בשעות הקטנות של הלילה ובמזג אוויר סוער או שרבי.
פורץ רכבים בבני ברק זמין עבורכם להגעה מיידית , הוא מבצע את עבודתו באופן מקצועי והוא בעל כל התעודות הנחוצות על פי חוק. 

 

פריצת דלת רכב 

הזמן המשוער לפריצה של דלת הרכב הוא כ- 10 דקות בממוצע. לעיתים תוקח 10 שניות אך זה תלוי בסוג הרכב. אם פורץ הרכבים שהזמנתם, איננו מצליח לפרוץ את דלת הרכב בפרק זמן זה, כנראה שהוא אינו מספיק מקצועי ומיומן.

פורץ רכבים בבני ברק הוא מנעולן רכב מקצועי, ישר ואמין, שיסייע גם ברגעים ובמצבים לחוצים ביותר, כאשר המפתח אבד, האוטו ננעל או כאשר המנעול התקלקל ולא נפתח ועוד.
פורץ רכבים בבני ברק בעל ידע מקצועי, ניסיון מעשי של 12 שנים , ציוד מתאים ובעיקר סבלנות וקור רוח. פריצת רכבים דורשת ריכוז גבוה, דיוק ורגש.

 

מנעולן רכב בבני ברק

אנו מבצעים שחזור מפתח לרכב במקרה שהנהג נותר ללא כל מפתח. בממקרה זה מנעולן רכב בבני ברק ידאג למחוק את המפתח הישן ממחשב הרכב, יתאים לרכב שלך מפתח חדש ויקודד אותו למחשב הרכב. מחיקת הצ'יפ מן המפתח הישן מסייעת למניעת הנעת הרכב על ידי מי שבידו נמצא המפתח הישן וזאת בהתאם לדרישות חברות הביטוח.

מנעולן רכב בבני ברק מספק שירות שחזור מפתח והתאמת מפתח עד רכב הלקוח.
כאשר אתם משתמשים בשירותי הרכב שלנו ניידת השירות שלנו מגיעה עד אליכם ואין צורך שתשלמו עבור גרירת הרכב ותבזבזו זמן מיותר. בזמן שאתם יושבים בבית במזגן, או בבית קפה סמוך להימצאותו של הרכב, אנו נשחזר עבורכם מפתח חדש לרכב, נמחק את הקודם ונקודד עבורך את האמובילייזר של המפתח או את השלט הנוסף במידת הצורך..