דף הבית >> פורץ רכבים בדרום >> פורץ רכבים באשקלון
 

פורץ רכבים באשקלון

פורץ רכבים באשקלון
חייגו: 052-977-0291

במקרה בו הנכם בדרך למכונית שלכם אך לפתע מבחינים כי מפתחות הרכב אינם ברשותכם גם לאחר מאמצי חיפוש רבים, אתם אפילו לא בטוחים שאיבדתם את המפתחות, אולי הם בתוך הרכב אך א ניתן לראות... זוהי סיטואציה מתסכלת במיוחד אשר מצריכה מכם להסתייע בשירות פורץ רכבים באשקלון שיגיע באופן מיידי ויתן לכם פתרון זריז ומקצועי.
 

פריצת רכבים באשקלון במקרי חירום

קיימים גם מקרי חירום שבו יש לבדוק האם יש מנעולן שיכול להגיע עד 5 דקות, במידה ולא שוברים חלון- לדוגמא מקרה חירום בו הילד או חיית מחמד נמצאים באוטו ופתאום מנגנון הרכב ננעל, מכל סיבה אפשרית, בבמקרה זה פורץ רכבים באשקלון יגיע באופן מידי ויחלץ את ילדכם הנמצא ברכב- במקרה זה חשובה הגעתו המידית והדחופה של מנעולן באשקלון, במיוחד כאשר מדובר בימי קיץ חמים, כאשר טמפרטורת הרכב גבוה והדבר עלול לגרום לסיכון חיים.

 

פורץ רכבים באשקלון ללא נזק

פורץ רכבים מחברת מנעולן אקספרס הוא מנעולן מוסמך ומורשה באישור משטרתי הפועל ברישיון משטרת ישראל באופן מקצועי מתוך הבנה שעבודת פריצת רכבים באופן אלים ואגרסיבי עלולה להסב נזק רב לרכב כמו שריטות פנימיות וחיצוניות באוטו, עיקום הפח, נזק למנגנון הנעילה של דלתות הרכב, ניפוץ שמשות או לגרום נזק חזותי בדלתות. אנו מתחייבים לא לגרום לשום נזק לרכב, אנו משתמשים בשיטת פריצה בטוחה שאיננה יכולה להסב נזק.