דף הבית >> פורץ מנעולים במרכז >> פורץ מנעולים בתל אביב
 

פורץ מנעולים בתל אביב


פורץ מנעולים ודלתות בתל אביב
חייגו: 052-977-0291
 
 

מה כדאי להזמין? מנעולן בתל אביב או פורץ מנעולים בתל אביב?

למרות ששני המושגים נשמעים זהים הם אינם זהים.
מנעולן בתל אביב הינו איש מקצוע שנותן שירות מקצועי בכל הקשור למנעולים, ומכל הסוגים, מנעולן בתל אביב מספק שירות לדלתות- לדוגמא: ביצוע החלפת מנעולים בתל אביב, תיקון דלתות בתל אביב וגם מומחה בפריצת מנעולים בתל אביב מכל סוג. למנעולן קיימים המון תחומים בהם הוא מתמחה ולכן נדרשת ממנו מקצועיות ברמה גבוהה, מדובר בבעל מקצוע שאחראי על פיקוח בנושא רגיש במיוחד- על הביטחון שלכם, על ביטחון משפחתכם מנעולן בתל אביב יספק לכם יעוץ לכם כיצד אפשר למנוע את הפריצה לביתכם וכיצד למגן ולהקשות על פורצים.
פורץ מנעולים לעומת זאת, זו נגזרת מתוך המקצוע מנעולן, השכלתו תהיה פחותה והידע שרכש מצומצם וממוקד במומחיות לפריצת כל סוגי המנעולים במהירות ואת כל סוגי הדלתות במהירות. פורץ מנעולים איננו מתעסק בשירותים מקצועיים מיוחדים. פורץ מנעולים מהחברה שלנו הוא גם מנעולן מוסמך.

 

פריצת מנעולים בתל אביב

 
בדיוק בצורה שבה אתם נוהגים להזמין בעלי מקצועות אחרים מאזור מגוריכם תל אביב והסביבה כך עדיף להזמין מנעולן מתל אביב או עיר סמוכה שמכיר את השכונות והרחובות ויוכל להגיע במהירות. חשוב מאוד לבחור בבעל מקצוע אמין שישרת לאורך זמן, לכן אם השתמשתם בעבר ולו פעם בשירות מנעולן מסוים והייתם מרוצים מאופן העבודה ונוכחתם לדעת שהוא אכן אמין ומקצועי וברשותו תעודות ורישיון משטרתי כדאי שתשמרו את הטלפון שלו בזיכרון הפלאפון על כל צרה שלא תהיה. כך תהיו בטוחים שלא תיפלו על חובבן או גרוע מכך- פורץ פלילי
חשוב לוודא שבעל המקצוע שהזמנתם לקריאה בביתכם כאשר במקרה הזה מדובר על פורץ מנעולים בתל אביב לא ינצל את העובדה שאתם תקועים בדירתכם או מחוצה לה, ולכן אנו ממליצים לכם לתאם ציפיות באופן טלפוני לפני שבעל המקצוע יגיע לביתכם גם לגבי מחיר העבודה וגם לגבי אופן העבודה.

זמינות פורץ מנעולים 24/7

 
מנעולן בתל אביב יפו בזמינות מלאה!! כלומר מתן השירותים נפרסים על פני 24 שעות ביממה, אנו זמינים עבורכם גם בלילות, גם בשבתות וחגים, כי תמיד נתקעים, ולנו יש את האפשרות לתת את השירות בשעות הכי קריטיות ומתסכלות
פריצת מנעולים ודלתות מתרחשת בדרך כלל לאחר אובדן מפתח או דלת תקועה שמסרבת להיפתח למרות כל הניסיונות

לעיתים תיתכן תוספת מחיר עבור שירותי חירום, כדאי לשאול זאת במהלך השיחה הראשונית. שירות חירום הוא שירות S.O.S מיידי שדורש מהמנעולן הגעה תוך מספר דקות ולהגיע בלחץ לחילוץ זריז במקרה של סכנת מוות (לדוגמא תינוק תקוע במכונית, או קשיש שנפל בביתו וזקוק במהרה לסיוע רפואי).

 

תעודת מנעולן מוסמך

פורץ מנעולים בתל אביב חייב להיות מוסמך כמנעולן מורשה, ללא תעודה פעולת פריצת מנעולים תהיה מחוץ לחוק, כלומר על מנת לפרוץ ולהחליף מנעולים חייב להיות בעל תעודת הסמכה. בנוסף חייב להיות מאושר על ידי המשטרה עם תעודת יושר
יש להיזהר מהגעה של חובבנים או רמאים אליכם הבייתה, יש לדרוש תעודת מנעולן כאשר המנעולן מגיע אליכם.

ניסיון ותק וכלי עבודה

מומלץ מאוד להיעזר במנעולן מקצועי שעבר כמה שנים במקצוע, שיש לו ניסיון רב בשטח ובטוח ידע לבצע את העבודה הנדרשת. הניסיון חשוב מאוד כי אין חכם כבעל ניסיון- רק על ידי ניסיון לומדים להיות מנעולן מקצועי. מנעולן חדש שרק סיים קורס ידע את הדברים באופן תיאורתי ופחות יצליח לבצע עבודות בהצלחה, רק לאחר צבירת ניסיון יהיה לו קל.
כלי עבודה איכותיים מאוד מסייעים להצלחת העבודה, שימוש בכלי עבודה זולים וישנים עלולים להקשות על בעל המקצוע ואפילו להסב נזק.

 

פורץ דלתות בתל אביב 24/7

פורץ דלתות כשמו כן הוא, תפקידו הוא לפרוץ דלתות נעולות מסיבות רבות, לדוגמא כאשר בעל הבית מדווח על אובדן מפתח ואין לו עותק מפתח  נוסף, או כאשר ישנו אדם בבית והוא ישן או נפל ואיננו ניגש לפתוח את הדלת והדבר מדאיג, או לדוגמא כאשר המפתח נשבר או הצילינדר חדל לעבוד- הוא איננו פותח את הדלת למרות שמסובבים בתוכו את המפתח הנכון.

למעשה, פורץ דלתות זהו תפקיד קטן מתוך תפקידיו של בעל המקצוע מנעולן. כמעט כל מנעולן מוכשר לבצע פריצת דלתות אלא אם כן מדובר במנעולן רכב שעיסוקו התחום הרכב בלבד, ואיננו מחזיק כלל את כלי העבודה הדרושים או הידע הדרוש על מנת לפרוץ את הדלת.

פורץ דלתות יכול לעבור קורס הכשרה ויכול שלא, לקוחות יעדיפו להזמין בעל מקצוע מוסמך ובעל תעודה ממשטרת ישראל ולא להסתכן בהזמנת בחור שיצא מהכלא ואיננו אמין.

פורץ דלתות כיום משתמש בשיטות מודרניות בעת פריצת דלתות , לדוגמא איננו ישתמש בלום, שכן שימוש בלום איננו מקצועי וגורם לנזק רק  לדלת, ושייך לעבר. כיום פורצים עם כלי פריצה מודרניים והשיטה הכי נפוצה ובטוחה היא קדיחת הצילינדר ושבירתו, לאחר פתיחת הדלת יש לבצע החלפת צילינדר לאחד חדש.
אחד מתפקידיו מהעיקריים של המנעולן הוא פריצת דלתות, אך לא רק.. מנעולן מתמחה בתיקון דלתות, תיקון דלתות זכוכית ודלתות אחרות מכל הסוגים כולל החלפת חלקי חילוף בדלת כמו ידיות מנעולים מחזיר דלת ועוד.
 

שרותי מנעולן בחירום עוסקים בפריצת רכבים בזמן לא שגרתי או שאם יש תינוק או בעל חיים נעול ברכב, שחזור מפתחות לרכב במקרה של אובדן מפתח, פורץ דלתות מוסמך למקרה שנותרתם נעולים מחוץ לדלת, פורץ מנעולים מוסמך, החלפת מנעולים לכל סוגי הדלתות.
 

כיום נושא מיגון הבית והרכב מפותח במיוחד, קיימים מנעולים מאוד מתקדמים וקשים לפריצה. בעבר הרחוק פריצה של מנעול יכלה להתבצע בצורה חובבנית, כמובן שבימים אלו זה ממש לא מקובל, על מנת לפרוץ מנעול בהצלחה ללא נזק יש צורך בפניה למנעולן מיומן.

 

מנעולנות בתל אביב 24/7 


מנעולן אקספרס מספקים שירותי מנעולנות בתל אביב מעל 14 שנים, תל אביב היא העיר העמוסה ביותר בישראל, חציית העיר לוקחת זמן רב ועלולה לתסכל מאוד, על כן עמידה בלוח הזמנים בתור נותן שירות עד הבית בת אביב היא קשה יותר.
בתל אביב מתנקזים מליוני בני אדם למטרת בילוי, עבודה, עסקים, ועוד.

פורץ מנעולים בתל אביב חייב לעמוד בקצב המטורף של העיר ולהעניק שירות מנעולן בתל אביב שזמין 24 שעות ביממה כי העיר עובדת ללא הפסקה.
מקצוענות מחייבת בזמנים: מנעולן בתל אביב כמספק שירות בעיר חייב להיות מקצועי ביותר ולסיים את העבודה במינימום זמן לטובת כל הצדדים, וכן להגיע לקריאה כמה שיותר מהר. אם כן, העבודה חייבת להיות זריזה על מנת לשחרר את הלקוח לשגרה.