דף הבית >> פורץ מנעולים בדרום >> פורץ מנעולים בשדרות
 

פורץ מנעולים בשדרות


פורץ מנעולים ודלתות בשדרות

ברגעים הכי פחות צפויים - בדיוק כאשר אתם חוזרים מן העבודה אתם מחפשים בכיסים ובתיק ומגלים שאין לכם מפתח - וכך, אתם מוצאים את עצמכם חסרי אונים מול דלת נעולה. ברוב המקרים מדובר באמצע היום, כאשר ממהרים למקומות שונים, והתקלה הבלתי צפויה מותחת ומתסכלת. 

פורץ מנעולים בשדרות כשהדלת מסרבת להיפתח

פורץ מנעולים בשדרות הוא מנעולן מקצועיאשר יגיע במהרה ולא רק יפתח בפניכם את הדלת הנעולה - אלא גם ישמור על תקינות המנעול. פורץ מנעולים מקצועי איננו גורם לנזק בדלת במשקוף או ברצפה, וגם לא במנגנון הנעילה.
מנעולן אקספרס - מקצועיות ללא פשרות, כל מנעולן אצלנו הוא מוסמך ומורשה עם היכרות טובה עם כל סוגי המנעולים הקיימים בשוק .
אצלנו תמצאו אך ורק מומחים בתחום וכן מומחים בעבודות רבות הנוגעות לתחום בעקבות ותק רב שנים וניסיון גדול.
 

פריצת דלתות בשדרות במצבי חירום

פעמים רבות לקוחות נתקעים מאחורי דלת נעולה ומחפשים פורץ מנעולים , במהלך החיפושים הם לוקחים הצעות מחיר רבות ומבחינים בפערים לפעמים, ישנם מנעולנים רבים בתחום המנעולים, וישנם גם חובבנים שמתמחרים את שירותיהם במחיר מאוד זול מכיוון שהניסיון שלהם מועט והם פחות מקצועיים וחייבים ללמוד ולצבור ניסיון, על ידי מחיר נמוך הם מצליחים להגיע ללקוחות ולצבור ניסיון.
אל תזמינו חובבנים רק בשל העובדה שהמחיר שהם נתנו זול מאוד כי זה עלול להתגלות כטעות חמורה. פעמים רבות קרה שלקוחות שילמו על מחיר זול ביוקר. הבעיה לא נפתרה או שנוצר נזק בלתי הפיך לדלת.

כאשר פורץ דלתות דורש מחיר זול עבור עבודתו משמעותית מן המחיר אשר מקובל, ייתכן ומדובר במנעולן חובבן או אפילו באדם פלילי שמנסה להגיע לבתיכם ולקבל מידע למעשה פלילי.
לכן, הקפידו לא ליפול בפיתוי וביחרו נכון- את פורץ המנעולים לא לפי התמחור בלבד, בדקו האם הוא מחזיק בתעודות רישיון לעיסוק בתחום המנעולים כמו תעודת יושר מהמשטרה ותעודת הסמכה "מנעולן מורשה". כמו כן בדקו האם המנעולן אכן מקצועי ותחפשו הוכחה שהינו בעל ניסיון של שנים, ניתן לבדוק לרוב לפי המלצות / השמצות באינטרנט.
 
מנעולן בשדרות גובה מחירים נוחים ומשתלמים, הוא בעל ניסיון רב בתחום המנעולים והדלתות, בעל תעודת מנעולן מורשה וכן הוא מקצועי מאוד מתמחה במגוון רחב של תחומים הקשורים לבעיות נעילה ודלתות.
מנעולן בשדרות מספק שירות 24 שעות ביממה באופן מידי או בתיאום מראש.