דף הבית >> פורץ מנעולים במרכז >> פורץ מנעולים ברמת גן
 

פורץ מנעולים ברמת גן


פורץ מנעולים ודלתות ברמת גן
חייגו: 052-977-0291

 
אם חיפשת מידע בנוגע לפריצת מנעול ברמת גן או פריצת דלת ברמת גן ותהית האם כדאי לנסות לפרוץ את המנעול בכוחות עצמך ולבצע החלפת צילינדר באופן עצמאי- נשמח להציע לך שירות מקצועי ממנעולן למניעת נזק בדלת וכאב ראש ובזבוז זמן. פורץ מנעולים ברמת גן הוא מומחה בענף זה ומספר שירות אדיב במחיר אטרקטיבי.

פריצת מנעולים ברמת גן מכל סוג וסוג


זה לא משנה אם מדובר במנעול מגנטי, מנעול טביעת אצבע של מולטילוק, מנעול לדלת עץ, מנעול כספת, מנעול רב בריח, מנעול רתק, מנעול ביומטרי או מנעול מכל סוג אחר, למנעולן ברמת גן יש שפע של ידע וניסיון של שנים, כמו כן ניתן למצוא בין שירותינו - פריצת דלתות ברמת גן, פריצת רכבים, פריצת/ התקנת /  החלפת סוגי מנעולים שונים וצילינדרים לכל סוגי הדלתות, פריצת כספות רכבים ועוד.
 

פריצת דלת טרוקה ברמת גן:

ברמת גן ישנן דלתות רבות שהן מסוג מיוחד שנקרא דלת טרוקה. ידית זו היא בעלת ידית קבועה מהצד החיצוני ולא ניתן לשלוט באמצעותה בדלת, כלומר היא לא ניתנת להורדת ולא ניתן לפתוח באמצעותה את הדלת. 

פריצה של דלת טרוקה זו פריצה קלה שכמעט כל אחד יכול לבצע בעצמו, כל מה שצריך זה קלף מתאים שניתן להשחיל אותה בין הלשונית למשקוף ודוחפים את הלשונית פנימה לתוך הדלת. את הקלף כדאי להכין מבקבוק פלסטיק עדיף מבקבוק של בירה שחורה, אל תשתמשו בכרטיס האשראי שלכם, זה לא מתאים ועלול להישבר באמצע ואז תיאלצו להזמין מנעולן ברמת גן שיבצע פריצה דרך הצילינדר וחבל.

החלפת מנעולים ופריצתם זהו עסק למקצוענים בלבד – חייגו עכשיו למספר טלפון 052-9770291 ותוכלו לתאם איתנו כבר לשעה הקרובה ופורץ מנעולים ברמת גן יטפל בכל בעיה!