פורץ מנעולים בראשון לציון


פורץ מנעולים ודלתות בראשון לציון
חייגו: 052-977-0291
 
פורץ מנעולים בראשון לציון מתעסק עם פריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת כספות ודלתות כבדות, פריצת רכבים, החלפת צילינדר, החלפת מנגנונים לדלתות. הכל מתבצע באופן מקצועי עם שנים של ותק וניסיון. כמו כן מתבצע באישורים- תעודת הסמכה מקצועית של מנעולן מורשה באישור משטרת ישראל.

בנוסף, מנעולן בראשון לציון מתמחה בהתקנת מנעול טביעת האצבע של חברת מולטילוק, והוא מתקין מורשה של החברה. מדובר במנעול ביומטרי חכם שמזהה טביעת אצבע ועובד גם באמצעות קוד, שלט ואפליקציה בטלפון. זה פתרון חכם למי שמאבד או שוכח את המפתחות, מי שמעדיף לצאת בלי מפתח וחשוב לו שהבית יהיה נעול, פתרון כניסה לעוזרת בית או דוג ווקר למשל.

פריצת דלת בראשון לציון:

אנו מתמחים בפריצת כל סוגי הדלתות- דלתות פלדלת, פריצת דלתות עץ, דלתות זכוכית, דלתות אלומיניום, דלתות ברזל ועוד. אנו משתמשים בכלי פריצה מתקדמים אשר לא גורמים לנזק בדלת או במנגנון הנעילה.
פורץ דלתות בראשל"צ הוא מנעולן מורשה באישור המשטרה, דבר זה חשוב לציון היות וזו דרכו של המנעולן להבטיח לך שהוא אמין ללא עבר פלילי ואיננו מסכן את ביטחונך. בוודאי חשוב לך לדעת שבעל המקצוע שהזמנת הוא לא אדם פלילי ושיש לו עבר נקי, כך תוכל לבטוח בו בין אם אתה זקוק לפריצת דלת או פריצת כספת.