פורץ מנעולים בקרית גת


פורץ מנעולים ודלתות בקרית גת

במידה ויש לכם דלת נעולה שבה המפתח לא מסתובב ופותח את הצילינדר או שהדלת נעולה והמפתח אבד הזמינו פורץ מנעולים על מנת שהוא יחליף את הצילינדר ובמידת הצורך יוכל לפרוץ עבורכם את הדלת. אם המפתח נשבר בתוך הצילינדר לרוב ניתן יהיה לשלוף את המפתח מן הצילינדר וכך לחסוך תהליך של פריצה.
אם יש לכם צילינדר חלוד יהיה חייב להחליפו, ולעתים גם את כל המנעול כי ייתכן שמקור הבעיה היא משם.
 

פורץ מנעולים בקרית גת מקצועי במיוחד:

מקצועיות ללא נזק: איכות העבודה זה הוא פרמטר מאוד חשוב במושג המקצועיות, אם נגרם נזק בשביל לתקן בעיה לא עשינו בזה שום דבר, ישנם מקרים בהם פעולה קטנה כמו שימון או החלפת בורג יוכלו לפתור את הבעיה במנעול או בדלת אך ישנם מקרים בהם העבודה חייבת להתבצע ביתר דיוק סבלנות ועדינות, גם של המנעולן וגם של בעל הבית שימנע מלהלחיץ את בעל המקצוע.

לא רק פריצת מנעולים בקרית גת:

החלפת ידיות לדלתות פנים והחלפת מנעולים מחליפים לא רק ללמטרה לשיפור לפתיחת הדלת, אלא ממש לשם שדרוג לדלת.
ידית לדלת זהו פריט עיצובי שיכול לתת לדלת מראה אחר לחלוטין מקודמוהאמנם ידיות של דלתות נתפסות אצלנו כפריט קטן בעל חשיבות דלה אך דווקא בשל מיקומן האסטרטגי והשימוש התדיר בהן הן זוכות להשפיע רבות על מראה הדלת וכתוצאה מכך על מראה הבית. אז התאימו את הידיות על פי טעמכם האישי, תוכלו להזמין מנעולן ולבקש מראש שיגיע עם כמה שיותר סוגי ידיות לבחירה עד פתח ביתכם.

בנוסף, יוכל להגיע אליכם פורץ מנעולים ולהציע לכם מגוון של צילינדרים שיתאימו לדלת שלכם, נכון, מראה הצילינדר איננו משפיע על האסטטיקה של הדלת, אך מומלץ להחליף מידי פעם ואם כבר אתם מחדשים את הדלת לא תשקיעו בביטחון שלכם?
להזמנת שירות החלפת מנעולים תוכלו ליצור קשר עמנו ונוכל לייעץ לכם אודות חידוש דלתות פנים וטיפים נוספים.