דף הבית >> פורץ מנעולים בשפלה >> פורץ מנעולים בגדרה
 

פורץ מנעולים בגדרה


פורץ מנעולים ודלתות בגדרה
 
חייגו: 052-977-0291

 

פורץ מנעולים בגדרה הוא מנעולן מוסמך שסיים קורס מנעולנות מקצועית , הוא בעל ניסיון וותק רב, מספק שירותי מנעולנות הכוללים החלפת מנעולים בגדרה, תיקון דלתות בגדרה, פריצת רכבים, פריצת דלתות מכל הסוגים ועוד.

פריצת מנעולים בגדרה:

מנעולן בגדרה מספק שירותי מנעולנות מתקדמים, הוא מנעולן מורשה בעל תעודת הסמכה, בעל ניסיון רב בתחום ותעודת יושר ממשטרת ישראל. מבצע פריצת מנעולים ופריצת דלתות.

פורץ מנעולים בגדרה מחזיק בכלי עבודה וכלי פריצת מהמתקדמים ביותר אשר מסייעים לו בביצוע עבודה זריזה ומדויקת יותר, ללא הסבת נזק ומספק שירות מיידי 24 שעות ביממה. פורץ מנעולים בגדרה מספק בנוסף לשירותי פריצת דלתות גם שירותי תיקון דלתות, החלפת מנעולים, פריצת רכבים, פריצת כספות, קיצור דלתות ממ"ד ועוד.
 

 לאחר כל עבודה תקבלו אחריות מלאה , אם חלילה תהיה בעיה לאחר סיום ההתקנה מנעולן בגדרה יגיע במהרה ויתקן את הבעיה ללא עלות.
 

פורץ דלתות בגדרה

פריצת דלתות היא בתחום עיסוקו של פורץ המנעולים, ולכן במקרה שיש צורך בפריצת דלת, המשטרה ידרשו ממכם להזמין מנעולן בעל אישור עבודה כלומר מנעולן מורשה באישור משטרת ישראל שעובד כחוק.
למנעולן מוסמך יש ידע מותאם למקרים רגישים כמו פריצת דלת של דירה, והוא מחזיק בכלי עבודה מיוחדים, אשר מאפשרים לו לפרוץ את הדלת ללא נזק. מומלץ להזמין מנעולן מוסמך ומקצועי ולא לנסות לפרוץ באופן עצמאי שיגרור נזק וחיוב עבור תיקון הנזק שנגרם בשוגג.
 
פעולת החלפת מנעולים או החלפת צילינדר בגדרה תבוצע גם לאחר פריצת מנעולים מקצועית מכיוון שבמהלך פריצת הצילינדר פורץ המנעולים קודח את הצילינדר על מנת לגרום לשבירתו ולפתיחת הדלת שזו התוצאה הרצויה.

ישנן סיבות רבות מדוע מבצעים פריצת דלת והחלפת צילינדר בדירה, הנפוצה ביותר היא אובדן מפתח.