דף הבית >> פורץ כספת בתל אביב
 

פורץ כספת בתל אביב 24/7


הכספת שלכם לא נפתחת? לא זוכרים את הקוד? חייגו אלינו: 052-977-0291


למרות שכספת נתפסת חזקה ומאסיבית וכבלתי ניתנת לפריצה, היא דווקא כן ניתנת לפריצה כשצריך, כמו כל מנעול ודלת.
במקרים מסוימים אין ברירה וחייב לפרוץ את הכספת לדוגמא במקרי אובדן מפתח הכספת או אובדן הכרטיס המגנטי, כרטיס הכספת שחוק ומשופשף, או כאשר לא זוכרים את קוד הקומבינציה של הכספת.
מאחר ואתם צריכים פורץ כספות מקצועי אנו מתמחים בתחום הכספות ובמיוחד בפריצתן.

היתרון בבחירה במנעולן בתל אביב לפריצת הכספת שלכם הוא לא רק שתקבלו פריצה זריזה ומקצועית ללא נזק אלא תיקון הכספת לאחר פריצתה על מנת שתוכלו להשתמש בה שוב!
במידה ונעשה נזק בסוף הפריצה אנו נדע לתקן ולהחזרה למצב ההתחלתי ללא שריטות. לא כל איש מקצוע גם יודע לפרוץ כספות וגם לתקן את הנזק במידה ונגרם

פריצת כספות הינו תחום בפני עצמו ולא כל מנעולן או פורץ מתעסק בפריצת כספות. פורץ כספות בתל אביב מכיר על בוריו את כל סוגי הכספות: כספות בגדלים שונים, כספות מחברות שונות ומדגמים שונים.
פורץ כספות בתל אביב מתמחה בתיקוני כספות ביתיות ועד כספות גדולות וכבדות.
 

ישנם סוגים שונים של כספות:

  • כספות מכאניות עם קומבינציית מספרים
  • כספות דיגיטליות עם נעילה אלקטרונית או עם נעילה מכאנית
  • כספות ביומטריות המשלבות קומבינציית מספרים

 

תפקיד הכספת:


הכספת ממוגנת ברמה גבוהה, וייעודה חשוב- מאחסנת בתוכה בביטחון רב ללא כל חשש.
תפקיד הכספת הוא אנו שמירה של כסף בלבד, ניתן לאחסן בה רכוש אישי בעל ערך כלכלי וערך סנטימנטלי כמו: מסמכים, נשק, מזכרת או ירושה, תכשיטים ועוד פריטים שברצוננו להגן עליהם.

אנו בטוחים שאם ותיאלצו לפרוץ אותה אתם לא תסכימו שתוכן הכספת יינזק והחפצים ששמרתם בקפידה יהרסו לכן כדאי להשתמש בשירותי איש מקצוע מוסמך בעל ניסיון בתחום ולא בחובבן, במקרה כזה אל תהססו פורץ כספות בתל אביב יעניק לכם מענה אישי, מהיר, ומתאים לכל הצרכים שלכם.
 

תהליך פריצת כספת בתל אביב:


השירות יתואם עמנו באופן טלפוני, במעמד השיחה אנו ננסה להעריך מהי סוג הכספת שלכם, תוכלו לשלוח תמונה של הכספת בווצאפ אם תתקשו בתיאורה ונתמחר בהתאם לדגם.
רוב פריצות הכספת פשוטות ומתבצעות מדלת הכספת ללא גרימת נזק. ישנן פריצות מאסיביות שכן גורמות לנזק ואם ברצונכם להשמיש את הכספת לאחר פריצה מאסיבית נוכל לנסות להעריך מה תהיה עלות התיקון שלאחר פריצתה.
במידה ותנאי תהליך הפריצה והמחיר סוכמו, נקבע מועד הגעה.
 

פורץ כספות בתל אביב יגיע לכספת ויפרוץ אותה בשיטה המתאימה עבורה:

  • כספות פשוטות- ביתיות וקטנות יפרוץ לפי עיקרון המנוף.

  • כספות פשוטות כאשר נגמרה להן הסוללה - יחבור אביזר חיצוני בכניסת USB וכך היא תיפתח

  • כספות גדולות וכבדות- יקדח בכספת - במנעול או בדופן

  • כספות גדולות - על ידי דגדוג המנעול של הכספת או חיבור אביזר חיצוני

  • בכספות אחרות יחתוך ויסגור הרמטית ולא יבחינו כלל שדופן הכספת נחתך.

 

זמן פריצת כספת

משתנה מסוג לסוג ותלוי מהי שיטת הפריצה שתבוצע, פורץ כספות בתל אביב יתאים את שיטת הפריצה לכספת שלך על מנת לא לגרום לנזק לכספת. בעיקרון השאיפה שזמן הפריצה תיארך כמה שפחות גם מבחינת המנעולן וגם מבחינת הלקוח.
 

פורץ כספות מקצועי:

פורץ כספות כשמו כן הוא. תפקידו הוא לפרוץ כספות באופן מקצועי. פריצת הכספת שפורץ כספות מצוות המנעולנים של מנעולן אקספרס מבצע היא פריצה ללא הסבת נזק לכספת או לתוכן הכספת.
בנוסף, חשוב לנו לעדכן שאנו צוות מנעולן אקספרס נושאים תעודת הסמכה מקצועית ותעודה משטרתית המאפשרים לנו על פי חוק לפרוץ כספות באופן חוקי בעזרת תעודת מנעולן מורשה ותעודת יושר ממשטרת ישראל.
כאשר תזמינו אותנו יגיע אליכם מנעולן מורשה בעל ניסיון רב בפריצת כספות, וידע לבצע את הפריצה במקצועיות ומיומנות.

פריצת כספות בימים אלו הינה מורכבת במיוחד ואיננה עבודה קלה, שיטות הפריצה נעשות קשות יותר ויותר ככל שהטכנולוגיה מתפתחת, הדבר מביא דרישה לפורצי כספות מקצועיים במיוחד בעלי מכשירי פריצת כספות מתקדמים.
מנעולן שפורץ כספות כחלק מתפקידו חייב להכיר את כל סוגי הכספות הקיימים בשוק ולדעת לפרוץ כל כספת. למרות שיכיר את כולן, תמיד יהיו בשוק כספות שקשות מאוד לפריצה ולכן צריך להיערך מראש עם מכשור מתאים לפריצת כספות גדולות.
 


מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים

לייבסיטי - בניית אתרים