פורץ כספות

 

הכספת ננעלה? שכחתם את קוד הכספת? מפתח הכספת אבד?
 

פורץ כספות יוכל לסייע בהגעה מיידית ופתירת הבעיה במקום, לרוב פריצת הכספת תהיה ללא נזק, תלוי בסוג הכספת. לא כל מנעולן מבצע פריצת כספות , לנו כל הידע הדרוש והתעודות על מנת לפרוץ כספת מקטנה ועד גדולה.
ישנם סוגים רבים של כספות ואת כולן אנו יודעים לפרוץ, קיימות כספות דיגיטליות או כספות בעלי נעילה מכאנית, ויש כספות ביומטריות וכספות המשלבות קומבינציית מספרים.

 

תפקיד הכספת ותפקיד פורץ הכספות:

הכספת לרוב משמשת איחסון מפני אנשים שאיננו רוצים שידעו מה יש שם ושבעיקר לא יוכלו לקחת את החפצים, ניתן לשמור שם כסף מזומן, כלי נשק, תכשיטים וניירות ערך וכל העולה על רוחכם. הכספת ממוגנת וניתן לאחסן בה בביטחון מירבי מבלי לחשוש שיקחו לנו, מכיוון שהיא כל כך ממוגנת הפריצה שלה היא לא קלה ועל מנת לפרוץ את הכספת ללא נזק תצטרכו להזמין פורץ כספות מומחה.

במידה והכספת ניזוקה במהלך הפריצה אני נוכל לבצע תיקון כספת לאחר פריצה, לא תמיד נוצר נזק לכספת, אנו נדע להגיד לכם את הדברים לפני התחלת פריצת הכספת.

תהליך פריצת הכספת:

ראשית במהלך השיחה הטלפונית עמכם נרצה לדעת מה סוג הכספת על פי שם החברה או הדגם או שתוכלו לשלוח תמונה שלה בווצאפ. תהליך פריצת מנעולים של כספות שונה מכספת לכספת בהתאם לגודלה לדגם שלה ולשיטת הנעילה שלה.

מחיר פריצת כספת:
מחיר פריצת הכספת נקבע מראש, בדרך כלל לאחר בדיקת הכספת. לעיתים יהיה אפשרי לתת הצעת מחיר לפני ההגעה דרך שליחת תמונה של הכספת בווצאפ אך לעיתים תידרש הגעה מסיבות שונות אך נדירות.
במידה ולא ניתן לפרוץ את סוג הכספת שברשותכם ללא הסבת נזק נעריך את עלות תיקון הכספת שיהיה לאחר הפריצה. לאחר מכן נקבע הגעת פורץ כספות לביתכם.

פורץ כספות יגיע לדירתכם או לבית העסק בו ממוקמת הכספת ויפרוץ את הכספת בשיטה המתאימה.
זמן הפריצה משתנה ותלוי בסוג הכספת שיש אצלכם.

 

פריצת כספות בשנת 2020

פריצת כספות היא לא עבודה קלה, לעיתים פריצת כספת יכולה להיארך שעות ולהיות מורכבת מאוד, פריצת כספת דורשת ידע וכן רענון ולימוד כל פעם שיוצאת כספת חדשה לשוק כי השיטות נעילה משתנות, פריצת כספת דורשת שימוש בכלי פריצת כספת מתקדמים ככל שהשוק מתפתח ומתקדם

מנעולן שבתוקף תפקידו הוא גם פורץ כספות צריך להכיר בעל פה את כל הסוגים והחברות השונות של הכספות ולדעת כיצד לפרוץ כל כספת ובאיזו שיטה. קיימות מספר כספות שקשה במיוחד לפרוץ אותן וזה יכול להיארך מספר שעות.

 

זקוקים לפורץ כספות? התקשרו עכשיו 
 

פורץ כספות בשפלה:

פורץ כספות ברחובות
פורץ כספות ביבנה
פורץ כספות באשדוד
פורץ כספות בגדרה
פורץ כספות בלוד
פורץ כספות ברמלה
פורץ כספות בנס ציונה
פורץ כספות בשוהם
פורץ כספות במודיעין
פורץ כספות בגן יבנה
פורץ כספות בירושלים
פורץ כספות בבית שמש 

פורץ כספות במרכז:

פורץ כספות בתל אביב
פורץ כספות ברמת גן
פורץ כספות בחולון
פורץ כספות בגבעתיים
פורץ כספות באזור
פורץ כספות בבת ים
פורץ כספות בפתח תקווה
פורץ כספות בבני ברק
פורץ כספות בסביון
פורץ כספות בגבעת שמואל
פורץ כספות ביהוד
פורץ כספות באור יהודה
פורץ כספות בראשון לציון
פורץ כספות בבאר יעקב

 

פורץ כספות בדרום:

פורץ כספות באשקלון
פורץ כספות בקרית מלאכי
פורץ כספות בקרית גת
פורץ כספות בשדרות
פורץ כספות בנתיבות
פורץ כספות באופקים
פורץ כספות בבאר שבע

פורץ כספות בשרון:

פורץ כספות ברעננה
פורץ כספות בהרצליה
פורץ כספות בנתניה
פורץ כספות בכפר סבא
פורץ כספות ברמת השרון
פורץ כספות בהוד השרון
פורץ כספות בחדרה
 

פורץ כספות - פריצת כספת , לפרוץ כספת , מחיר פריצת כספת , עלות פריצת כספת , פריצת כספת מחיר , פורץ כספת מחיר , פתיחת כספת , פורצי כספות , איך לפרוץ כספת , החלפת מנעול לכספת , פורץ כספת ביתית , מנעול לכספת , פורץ כספות מומחה , התקנת כספת , מפתח לכספת , קוד לכספת , לפתוח כספת , פריצת כספת כבדה , כספות לבית , פורץ כספות לעסק , פריצת כספות ביתיות