דף הבית >> ניתוק קודן לרכב
 

ניתוק קודן לרכב

שירותי מנעולנות רכב 24/7

קודן ברכב נקרא גם אימובלייזר , מטרתו היא הגנה נוספת מפני גניבת הרכב על ידי חיבור למחשב הרכב ומניעת האפשרות להתניע את הרכב ללא הקשת קוד על לוח המקשים שלו. הוא מופעל באופן אוטומטי לאחר הוצאת מפתח הרכב מהסוויץ'. קודן מסייע להוזיל את עלויות הביטוח ובנוסף כאשר גנבים רואים שיש ברכב קודן הם נמנעים מלנסות לגנוב אותו.
 

בעיות בהתנעת הרכב - אולי מדובר בבעיה בקודן

בנוגע לבעיות שונות בהתנעת הרכב ניתן לקבל שירות מאת מומחה בתחום – מנעולן רכב, שיבדוק ויאבחן מאיזה חלק ברכב נובעת, ייתכן שקיימת בעיה בקודן בסך הכל ולא בעיה גדולה ברכב, אבל עדיין בעיה זו מצריכה בדיקה של מומחה בניתוק קודן או חשמלאי רכב.
אבחון התקלה ברכב על ידי בעל מקצוע שמבין במכוניות כמו מנעולן רכב ידע לאבחן את התקלה ולקבוע אם היא מסובכת ויש צורך במוסך או פשוטה שתיקונה וכול לארוך מספר דקות. האבחון הוא פשוט ומהיר אך דורש ניסיון וידע של בעל מקצוע. במידה והבעיה נובעת מהקודן – מנעולן רכב יבצע ניתוק הקודן.
 

ניתוק קודן לרכב - טיפול בתקלה

לעיתים הקודן, כמו כל רכיב חשמלי אחר, יתקלקל או יאותת על בעיה, הדבר יתבטא במניעת הנעת הרכב, הדבר עלול להתפרש על ידי הנהג כבעיה במצבר או ברכב, לאחר בדיוקה קצרה ואבחנה שאכן הקודן הוא שיוצר את הבעיה ניתן לנתק אותו באופן זמני או לתקן אותו.

מנעולן רכב מקצועי יכול לטפל באופן מידי בקודן הבעייתי , אך אם אתם קצרים בזמנים ניתן לבקש ניתוק קודן לרכב ולאחר מכן תוכלו להתניע את הרכב כרגיל ולחזור לשגרת היום, שימו לב שיש לתקן אותו בהקדם על מנת שישוב לפעולה תקינה, היות וניתוק הקודן ברכב גורם למחסור הגנתי ברכב מפני גניבות ומצב זה עומד כמובן נגד תקנון חברת הביטוח ובעקבות ניתוק הקודם אתם עלולים לא לקבל שקל מהביטוח במקרה של גניבה או ניסיון פריצה לרכב.
 

מנעולן רכב מחברת מנעולן אקספרס:

הינו בעל מיומנות גבוהה, יגיע במהירות המקסימלית , יאבחן ויטפל בבעיה במקסימום מקצוענות ובמינימום זמן מנעולן רכב מחברת מנעולן אקספרס מבין ויודע את עבודתו באופן מלא, הוא בעל ותק רב שנים וניסיון בניתוק קודנים מכל הסוגים. אנו מגיעים למיקום הרכב שלכם בפריסה ארצית, כך לא תיאלצו לגרור את הרכב למוסך או למקום אחר, מנעולן רכב מקצועי ומוסמך יגיע אליכם לבדוק ולטפל בתקלה.
 

למה לא לבצע ניתוק קודן לרכב בעצמך?

מאחר והקודן שלכם מחובר למערכת החשמל ברכב, פעולה לא נכונה עלולה לפגוע במערכת החשמלית של הרכב. גם אם אתה בעל ידיים טובות, בעל חוש טכני מפותח וידע רב במכוניות או בחשמל, ללא היכרות עם מערכת החשמל של הרכב ועם האופן שבו הקודן מותקן, אתה עלול לגרום לנזק משמעותי למערכת החשמלית ברכב.
יתרה מכך, עוד לפני הטיפול בבעיה – בטוח שמדובר בבעיה בקודן? ממה הבעיה נובעת ? ללא זיהוי מדויק של הבעיה הצעת פתרונות כמו ניתוק קודן לרכב, החלפת קודן או ניטרול המערכת לא תמיד תועיל כי אולי מדובר בבעיה אחרת. תפנו למומחה מנעולן רכב שידע בוודאות היכן התקלה וכיצד לפתור אותה.
 

האם ניתוק קודן הוא הפתרון?

אם תחליטו לבצע ניתוק קודן לרכב בעזרת בעל מקצוע מיומן כמו מנעולן רכבים, האם זהו בהכרח המהלך הנכון? אם הרכב מסרב להתניע ואתם קצרים בזמנים וחייבים להגיע לפגישה בדחיפות אז זה הפתרון הנכון לאותו הרגע. מצד שני, בזמן שהרכב שלכם אינו מוגן על ידי קודן הוא חשוף לגניבה. וחברת הביטוח לא תישא בתוצאות במידה והרכב יגנב מכיוון שבמסגרת הפוליסה חברת הביטוח דרשה מכם להתקין קודן. לסיכום, השלכות ניתוק הקודן הוא על אחריותכם.