דף הבית >> אזורי שירות מנעולן אקספרס >> מנעולן בשפלה
מנעולן בשפלה          
 

מנעולן בשפלה


 
 


תפקידו של המנעולן הוא לספק שירות במקרים רבים למשל- אובדן מפתח, דלת שלא נסגרת, קיצור דלת בגין החלפת ריצוף, פריצת רכב כי המפתח שלו ננעל בתוכו או סתם כשאתם צריכים החלפת צילינדר מכל סיבה שהיא.
 

שירותי מנעולנות ומיגון בשפלה

אצל מנעולן אקספרס תקבלו שירות שלנו ברמה גבוהה - שירות איכותי, מקצועי וללא נזק. כאשר תזמינו את מנעולן אקספרס תזכו לשקט נפשי וביטחון שהכל יטופל באופן הטוב ביותר, אנו גובים מחיר הוגן ומשתלם והשירות נעים ואדיב.
 
מנעולן בשפלה

מנעולן אקספרס מספק עבורך פתרונות יעילים ומהירים, צור איתנו קשר ונסייע לך במהרה

 
מנעולן בשפלה מעניק מענה מהיר ומקיף בכל הקשור בתקלות בדלתות ובעיות נעילה גם אם מדובר בבית או בעסק. מובטח תיקון איכותי בכל פנייה בזמן קצר ומיידי.
שירותי מנעולנות ברמה גבוהה - עבודה מקצועית, איכותית ומהירה. השירותים של מנעולן אקספרס:
  • כל שירותי המנעולנות בשפלה - פריצת דלתות, תיקון דלתות, קיצור דלתות ממ"ד, תיקון דלתות זכוכית, החלפת מנעולים, פריצת רכבים וכל שירות אחר שנוגע לדלתות ולמנעולים.
  • ניסיון וותק - בכל בעיה שתהיה תדעו שמנעולן בשפלה יפתור בוודאות באופן מקצועי ומהיר ללא הסבת נזק. הניסיון תעסוקתי של 14 שנים מעניק ידע רב וניסיון בפתירת כל בעיה בדלת במהירות ויעילות.
  • מנעולן בשפלה 24/7 - זקוקים באופן מיידי החלפת צילינדר בשעת לילה מאוחרת? הדלת נתקעה ואין אפשרות לפתוח אותה? הסירו דאגה מליבכם, שירותי המנעולנות אצלנו ניתנים 24 שעות ביממה ונשמח לספק לכם שירות ביעילות ומקצועיות.

 

מנעולן אקספרס מבצעים תיקון דלתות בשפלה 

תיקון דלתות שמבצעים לפני נזק רציני לדלת עשוי לספק הגנה על ביתכם ובני ביתכם מפני פורצים, שכן פריצת דלת שהמנעול שמותקן בה בה לא מספק הגנה נאותה והדלת רופפת ולא נסגרת היטב מועד לפריצות. 
לשירותך מנעולן מוסמך המתמחה בתחום תיקון דלתות ותיקון מנעולים לכל סוגי הדלתות.
כל עבודה שמנעולן בשפלה מבצע היא בהתאם לכל תקנות הבטיחות ועל פי חוק באישור משטרת ישראל
אנו מחליפים חלקי חילוף לדלתות כגון ידיות, צירים או מנגנוני נעילה עבור דלתות שונות וצילינדרים מסוגים שונים. אנו מבצעים תיקונים מקצועיים של דלתות מכל הסוגים בהתאם להעדפותיך והתקציב שלך.