דף הבית >> אזורי שירות מנעולן אקספרס >> מנעולן בדרום >> מנעולן בשער הנגב
 

מנעולן בשער הנגב

חייגו: 052-977-0291


מחפשים מנעולן מומחה בהחלפת מנעולים?
החלפת מנעולים היא אחת העבודות המרכזיות של המנעולן, אבל יש מספר דברים שחשוב לבדוק לפני שאתם מזמינים מנעולן:

מנעולן בשער הנגב - תעודת הסמכה

חשוב מאוד לוודא שהמנעולן שאיתו אתם מדברים הוא מנעולן מוסמך עם תעודה.
יש הרבה חובבנים שמנסים לעשות כסף מהצד מעבודות נוספות, שחושבים שאם הם הצליחו בעבר לפרוץ צילינדר הם יכולים לבצע גם החלפת מנעולים מקצועית.
אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם עובדים עם מנעולן מוסמך שיודע את העבודה ומבצע זאת לפי החוק, בקשו ממנו לראות תעודה - בלי להתבייש. מנעולן בשער הנגב הינו מנעולן מוסמך ומורשה, באישור משטרת ישראל.

 

מנעולן בשער הנגב- אחריות

חשוב מאוד שתקבלו אחריות מלאה בסיום עבודתו של המנעולן על מנת שאם חלילה תיתקלו בבעיה מסוימת שקשורה בעבודה שהוא ביצע או בחלק שהוא החליף יהיה לכם למי לפנות וממי לקבל שירות.
אנו מספקים אחריות מלאה על כל עבודה שבוצעה  ועל כל חלק שהחלפנו.

זמינות המנעולן-

כדי שלא תישארו בלילה או כשאתם יוצאים מהבית עם דלת פתוחה חשוב מאוד שהמנעולן יגיע מהר ויהיה זמין תמיד. לכן, כשאתם מחפשים מנעולנים בדקו את זמינותם ואם זה מתאים המשיכו לדבר. כך תוכלו לקבל מנעול תקין כמה שיותר מהר.
 

מנעולן בשער הנגב

תיקון דלתות בשער הנגב


תיקון דלתות ופריצת מנעולים בשער הנגב היא לא עבודה פשוטה, לא כל אחד יכול לבצע אותה אלא רק מנעולנים בעלי ניסיון שעברו הכשרה בתחום.
בעבר פריצת מנעולים הייתה קלה ואנשים ביצעו את הפריצה בכוחות עצמם, אבל גם פריצות הגנבים היו בתדירות גבוהה, היום לא ניתן לפרוץ בעצמך ללא ידע וכלים מיוחדים כי המנעולים משוכללים ובעלי מנגנוני נעילה חדשים ואדם חובבן שאיננו בקיא בנושא עלול לגרום לנזק שתיקון שלו יעלה עוד כמה מאות שקלים וחבל.

 


מנעולן בשער הנגב מבצע תיקון דלתות בשער הנגב, החלפת מנעולים בשער הנגב, החלפת צילינדר בשער הנגב, פורץ דלתות בשער הנגב, פורץ מנעולים בשער הנגב, פורץ רכבים בשער הנגב