דף הבית >> איזורי שירות מנעולן >> מנעולן בשפלה >> מנעולן בשוהם
 

מנעולן בשוהם

מנעולן בשוהם בעל הסמכה של מנעולן מורשה ויש לו ותק וניסיון של 13 שנים, נתון העוזר לו בשטח בפתירת תקלות בדלתות ותיקון מנעולים בהצלחה רבה תוך ניסיון להימנע מהחלפת חלקים במידה וניתן. 

במקרה של אדם שננעל מחוץ לדירה או שהמפתח לא מסתובב בצילינדר צרו איתנו קשר ונוכל להגיע באופן מיידי לשם פתירת התקלה. תיקון דלתות בשוהם זה שירות שאנו מספקים באופן יום יומי בשגרה ומבצעים זאת במחיר משתלם ובמקצועיות ומיומנות גבוהה. 

 

מנעולן בשוהם- שירותי פריצה ומנעולנות 24/7

השירות שלנו מקצועי ואדיב אשר מסופק באופן מיידי, תוך הקפדה על איכות העבודה ועם אחריות. אנו מספקים לדלתות חלקי חילוף איכותיים מחברות מובילות, אצלנו תקבלו שקיפות מלאה והוגנות במחירים משתלמים ונוחים.
מנעולן בשוהם מספק שירות מנעולנות ופריצה לא רק במקרי חירום אלא גם לשמירה על ביטחונכם בעזרת תכנון נכון של מערכות נעילה טובות לביתכם ותיקון בעיות בדלת באופן שמונע פריצות.


 

תיקון דלתות בשוהם - הדרך לחיסכון

כאשר מתקנים מוצר במקום להחליפו בחדש לרוב זה משתלם יותר, במיוחד זה כך בתחום הדלתות ויש להתייעץ עם המנעולן לבדיקת הנושא, במידה והחלפת הדלת תשתלם יותר עבורכם נהיה מספיק הוגנים וישרים ונדאג ליידע אתכם שתיערכו לכך בהתאם. 

לרוב הזמנת דלת חדשה אורכת מספר ימים, במצב כזה כדאי לבדוק את ההשלכות של העיכוב- אם לא ניתן להשאיר את דלת הכניסה פתוחה כי אתם יוצאים מהבית לעבודה או מפחדים להשאיר פתוח בלילה ניתן לבצע תיקון דלת זמני למספר ימים עד שתגיע הדלת החדשה או לתקן ולמנוע את רכישת הדלת החדשה.


בנוסף לשירותי תיקון דלתות בשוהם אנו מספקים שירותי החלפת מנעולים וצילינדרים בדלתות וכן שירותי פריצה - פריצת דלתות בשוהם, פריצת רכבים ופריצת כספות. מנעולן בשוהם הינו מנוסה ומיומן שמספק שירות מיידי.
 


מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים

לייבסיטי - בניית אתרים