דף הבית >> אזורי שירות מנעולן אקספרס >> מנעולן בשרון >> מנעולן ברמת השרון
 

מנעולן ברמת השרון

 

שירותי מנעולנות ברמת השרון הכוללים תיקון דלתות:

תיקון דלתות ברמת השרון זהו שרון מוביל שאנו מספקים בתור מנעולנים, בנוסף גם החלפת מנעולים או פריצת דלתות ומנעולים. כאשר מזמינים אותנו אנו יכולים להגיע באופן מיידי או בתיאום מראש תלוי בבקשת הלקוח עד כמה דחוף העיניין.

מנעולן ברמת השרון 24 שעות ביממה:

כאשר אתם מזמינים מנעולן בוודאי חשוב לכם שהוא יהיה זמין גם בשבת או בלילה בדיוק כשאתם נתקעים.
בהזמנת מנעולן לדירתכם יש לוודא שהוא בעל הכשרה וידע מקצועי נרחב. עבודת החלפת מנעול או צילינדר היא פשוטה ובסיסית, ואינה דורשת הרבה למעט מספר כלי עבודה וידיים טובות, אלא שגם תהליך פשוט מעין זה עלול להביא לנזקים חמורים במכלול הדלת או מנגנון הנעילה וכדאי אם לא מתחשק לכם להסתבך, לקרוא למנעולן מקצועי ומיומן שיבצע זאת תוך דקות ובמיומנות. כל אחד והמקצוע שלו.

מנעולן מקצועי הוא בעל המקצוע אשר תזדקקו לשירותו לאחר שדלת ביתכם נפרצה. פריצת דלת מהסוגים הללו שבדרך כלל מתבצעים באופן ברוטלי ואלים ודורשים החלפת מנעולים וצילינדרים ולעתים התקנת מיגון נוסף לדלת, לדוגמה מנעול כספת עליון בדלת.
חשוב לציין שככל שהמנעולן שלכם יהיה מקצועי ומנוסה יותר, כך הוא יוכל לא רק לצמצם את הנזק שנגרם לדלת אלא למגן את ביתכם בצורה הטובה ביותר ולהתקין עבורכם מערכות מיגון אשר מקשות על הפריצה.


 
מנעולן ברמת השרון

מנעולן ברמת השרון בשירות מיידי 24/7

אם תזדקקו למנעולן כי המפתח נשבר בתוך הצילינדר ולא ניתן להוציאו יהיה על המנעולן לחלץ את המפתח. במידה ולא ניתן לשלוף את המפתח מן הצילינדר יהיה צורך בהחלפת צילינדר ברמת השרון.

במידה והמפתח של דלת הכניסה של ביתכם אבד ויש לכם עותק נוסף לא תצטרכו להחליף צילינדר, תוכלו להסתפק בשכפול המפתח, אלא אם כן המפתח אבד בצירוף תיקו ארנק או ת.ז או מדבקה על גביי המפתח - שממנו יכולים להסיק מהי הכתובת שאליה משוייך המפתח, במקרים אלו יהיה צורך להחליף צילינדר ברמת השרון ולשם כך תזדקקו למנעולן מנוסה .


במצב שהמפתח אבד ללא רמז לכתובת ובמרחק רב יוכל המנעולן אך ורק לשכפל עבורכם את המפתח, הרי שכפול מפתח יעלה הרבה פחות מהתקנת צילינדר חדש. 
מצבים נוספים בהם תזדקקו לשירותיו של מנעולן ברמת השרון יהיו בצורך לתיקון דלתות ברמת השרון, פריצת כספת, החלפת משאבה רצפתית, התקנת מחזיר דלת או למצבים בהם הרכב ננעל, מצבים בהם דלת הבית או המשרד תקועה ועוד.
מנעולן ברמת השרון מספק שירות 24 שעות ביממה, מהיר ומקצועי מבצע החלפת צילינדר במידה ואבד המפתח ואין עותקים נוספים.