דף הבית >> איזורי שירות מנעולן >> מנעולן במרכז >> מנעולן ברמת גן
 

מנעולן ברמת גן

חייגו מנעולן ברמת גן

חייגו: 052-977-0291

אם צרור המפתחות שלך אבד, או שדלת הבית או המכונית שלך נעולות ואין לך מפתח נוסף, נוכל לסייע לך תוך פחות משעה מבקשתך לקבלת שירות.
 

שירותי מנעולן ברמת גן באופן מקצועי ואמין:

מנעולן ברמת גן מאת חברת מנעולן אקספרס הוא בעל ניסיון רב במתן שירותי חירום ושירותי מנעולנות בשגרה במקרים של אובדן מפתח, או בצורך להחליף צילינדר או לתקן את הדלת ברמת גן.

מנעולן ברמת גן לשירותך בעת מקרה חירום שמצריך שירות מהיר ומידי, במקרה זה נפתח את הדלת במהירות מבלי לגרום נזק, ותוכל לחזור לשגרה שלך.

מנעולן מרמת גן הוא בעל המקצוע שבאפשרותו לתקן לך בהקדם האפשרי מגוון בעיות בלתי צפויות כגון: החלפת מנעולים לדלת, חילוץ מפתחות שבורים מתוך המנעול, פריצת דלתות ושערים נעולים, תיקון דלתות מכל סוג פריצת רכבים ועוד, נשמח לפתור את כל הבעיות, אנחנו זמינים לשירות 24 שעות רצוף, זמן הגעה מהיר במיוחד של עד שעה , או במקרה חירום של מספר דקות הגעה.

 

מנעולן מקצועי לשירותכם 24 שעות ביממה צרו קשר:  052-977-0291


תיקון דלתות ברמת גן:

במדריך זה נציג דלת שרוטה קשות ולאחר תיקון היא תגיע למצב חדש כמעט. שריטות בדלת עץ עלולות להיגרם מבעלי חיים, לעיתים הכלבים מנסים לפתוח את הדלת ושורטים את הדלת ופוצעים אותה.

מנעולן אקספרס אינם מבצעים תיקונים אלו, אלא מבצעים תיקון דלתות מסוגים אחרים. המידע נגיש לציבור.

כלים נדרשים עבור פרויקט תיקון סימני חיות מחמד- ספוג צבע או סמרטוט, נייר שיוף- נייר זכוכית מלטש ומברשת צבע קטנה, לכה.

תיקון סימני חיות מחמד על דלת

שלב 1: ניקוי וליטוש הדלת

נגב בעדינות במגבונים או בסמרטוט את השריטות ואת האזור הסובב אותם. לאחר הניקוי לטש בעזרת הנייר שיוף את העץ ונסה להגיע לתוצאה של מרקם חלק יותר.

כלבים וחתולים עדיין לא הבינו איך לפתוח דלתות, אבל זה אף פעם לא מנע מהם לנסות. ניתן לצבוע את הדלת מחדש כדי להסתיר את הנזק. עם זאת, אם השריטות לא עמוקות מדי, ניתן בדרך כלל להסוות את הנזק עם צבע ולכה.
 

שלב 2: צביעת הדלת

מצאו את גוון הצבע הקרוב ביותר לדלת שלכם, ניתן לצלם וללכת לחנות לבחור את הצבע המתאים או לקנות מספר גוונים עדיף בהיר יותר מאשר כהה יותר.

התחילו בצביעת הדלת באיזור הנזק בלבד: תחילה יש לנגב את השטח השרוט עם סמרטוט טבול בצבע מדולל, לאחר מכן לשים כמות קטנה של צבע על הסמרטוט ולטפוח קצת ולהכניס את הצבע לחריצים והשריטות. לאחר מכן עוברים לעבוד עם המברשת.

 

שלב 3: שלב הגימור

לאחר סיום הצביעה יש לתת לדלת להתייבש ולבחון את הגוון, אם יצא מראה לא אחיד ניתן לרס עם ספריי צבע. לאחר שאתם מרוצים מהתוצאה ניתן למרוח לכה על כל הדלת.


 


מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים

לייבסיטי - בניית אתרים