דף הבית >> אזורי שירות מנעולן אקספרס >> מנעולן במרכז >> מנעולן בראשון לציון
 

מנעולן בראשון לציון


מנעולן בראשון לציון
 
 

מנעולן בראשון לציון מספק שירות מקצועי לדלתות ומנעולים. זמן ותדירות שימוש אינטנסיבי גורם לתקלות שאת רובן ניתן לפתור בקלות. לעיתים דלתות עלולות לשקוע במסגרות שלהם; בנוסף, אבק מצטבר בצירים ובמנעול הדלת- אין  ספק, מגוון רחב של בעיות עלול להתרחש בדלתות שלכם בבית או בעסק. 

תיקון דלתות פנים בראשון לציון

במאמר זה, אנו נעזור לך לתקן את בעיות בדלת פנים - דלת עץ של חדרים לרוב, שים לב כי בעיות רבות המתרחשות בדלתות הכניסה, כגון דלת פלדלת, זהות לבעיות שקורות בדלתות פנים. אנו מבצעים תיקון ידיות לדלתות פנים בבית כלומר תיקון ידית לדלת עץ של חדר במקרה שהידית יוצאת מהמקום או לא מתפקדת היטב.
 

תיקון דלת רופפת בראשון לציון

אם הדלת מרעישה, ניתן להתאים את המיקום של פרזול הפינוי הנגדי.

כאשר הדלת מרעישה וחורקת זה אומר שסגירת הדלת לא טובה או שהיא לא מכוונת היטב מהצירים או שפרזול הפינוי הנגדי לא מספיק חזק או שהמיקום שלה לא מתאים כבר לדלת.

כדי לתקן זאת, יש לכוון את הדלת מהצירים או יותר פשוט במידה ורואים שהבעיה היחידה היא בפרזול ניתן להזיזו מעט. חשוב מאוד לפני ביצוע של עבודה כזו לבחון היטב שהדלת לא משתפשפת על הרצפה ושמקום הרעש וההתנגדות לא מגיע ממקום אחר.
 

חור בדלת חלולה

אם יש לך דלת עץ חלולה עם חור גדול, כדאי לשקול להחליף את כל הדלת או שתנסה לתקן בעצמך, כי תיקון מקצועי עלול לעלות יותר יקר מרכישת דלת עץ חדשה.
 

חור בדלת פנימית חלולה

חור בדלת חלולה ניתן למלא ולהחליק ; לאחר מכן חייב לצבוע את הדלת.

אתה יכול לתקן את החור בדלת בעצמך אם אתה מוכן לצבוע לבסוף את הדלת כדי להסתיר את התיקון. כדי לעשות זאת, תצטרך תרסיס קצף בידוד. 

 
  1. מלא את החור עם ספריי קצף לבידוד המאפשר לקצף להתרחב מעט מעל פני השטח של הדלת.
  2. הנח לחומר להתייבש (ולהמשיך להתרחב) בערך 10 שעות, אפשר לעשות זאת במהלך הלילה.
  3. השתמש בסכין גילוח כדי לחתוך את עודף הקצף. לגלח טיפה נמוך יותר מפני השטח של הדלת.
  4. לטש את השטח קלות עם נייר זכוכית דק לטש וישר את השטח.
  5. תדביק מדבקת ויניל  תדביק את המדבקה על פני חור הדלת לכיסוי אחיד ומושלם.
  6. צביעת כל הדלת יש לצבוע, לאפשר לצבע להתייבש, ולאחר מכן לצבוע שכבה נוספת.

תיקנתם את החור בדלת. מרוצים? שמחנו לעזור. לא מרוצים? החליפו דלת.
 

תיקון דלת פלדלת בראשון לציון

דלתחות פלדלת הן דלתות עם חלקים רבים, החלקים נעים וזקוקים לשימון, אם תשמנו אחת לתקופה את הצירים והמנעול תוכלו למנוע או אפילו לטפל בבעיות בדלת. ישנן תקלות מסובכות יותר שעל מנת לפתור אותן תזדקקו להזמין את מנעולן בראשון לציון שישמח לתת שירות מקצועי.