דף הבית >> אזורי שירות מנעולן אקספרס >> מנעולן בדרום >> מנעולן בקרית גת
 

מנעולן בקרית גת


נתקעתם מחוץ לדירה ואתם זקוקים בדחיפות למנעולן לפריצת הדלת? קיימות תקלות אשר מצריכות הזמנת מנעולן שלא ניתן להסתדר בלעדיו, אחת התקלות הן בעיה חמורה בדלת או תקיעות של דלת כאשר אין מפתח.
 
ישנן בעיות בדלתות אשר מצריכות תיקון דלתות ונובעות בין היתר מהזנחה וגרירת בעיות או משימוש לא נכון בדלתות לדוגמא תליית דברים על גבי ידית הדלת או הדלת עצמה, טריקה חזקה בתדירות גבוהה, לעיתים התקלות בדלת בכלל לא באשמת דיירי הבית אלא בעקבות איכות ירודה של דלת הפנים, שינויי טמפרטורה ולחות, שטיפת הרצפה עם מים רבים למשך זמן וסיבות נוספות שגורמות לבעיות אשר מחייבות תיקון בגוף הדלת והמשקוף.
 
מנעולן בקרית גת

תיקון דלתות פנים בקריית גת

דלתות פנים מומלץ לתקן בעזרת בעל מקצוע שעוסקים ומתמחה בנושא כמו מנעולן בקרית גת שמטפל בתקלות בדלתות מכל הסוגים ומכיר את כל מנגנוני הנעילה בדלתות שונות, פותר בעיות של דלתות שאינן נסגרות היטב, מבצע החלפת מנעולים או צילינדר ועוד.
 

תיקון דלת לעומת החלפת דלת

תיקון דלתות פנים ומשקופים זוהי עבודה מקצועית שמבצע בעל מקצוע כמו מנעולן , ישנם מצבים שבהם מומלץ לשקול החלפת דלת פנים מאשר לבצע את הליכי תיקון הדלת הנחוצים לה כי עלות דלתות פנים הן בעלות נמוכה להשוואה לדלת פלדלת או דלת ממ"ד , זכוכית ועוד. אם נתקלתם בעיוות חריג, מרווח רחב מידי בין תחתית הדלת לבין פני הרצפה וכדומה ייתכן ששווה לשקול החלפת דלת.

מתי לא שווה להחליף דלת? במקרה שניתן לתקן את הדלת והעלות לא עולה יותר מחצי מהסכום של דלת חדשה. ניתן לקצר את הדלת, ניתן לייפות אותה על ידי מגנט או טפט ולא חייב להחליפה בכל מצב.

 

מנעולן בקרית גת זמין לשירותכם , לייעוץ חייגו 24 שעות ביממה

בנוסף לכך מנעולן בקרית גת מבצע פריצת רכבים בקרית גת ללא נזק, במקצועיות רבה.