דף הבית >> אזורי שירות מנעולן אקספרס >> מנעולן בשרון >> מנעולן בקיסריה
 

מנעולן בקיסריה

 

הסיבות להזמנת מנעולן בקיסריה יכולות להיות רבות, המקצוע מנעולן נשמע תחום בודד, אך בפועל הוא מאגד בתוכו מגוון רחב של עבודות בנושאים שונים.

מקרים בהם מזמינים מנעולן בקיסריה:

אם לדוגמה המפתח אינו מסתובב בקלות לחור המנעול, מומלץ להזמין מנעולן שיבדוק את מנגנון הנעילה ויטפל בבעיה בהקדם. זכרו כי לרוב מדובר בדלת הכניסה לבית שלכם, לעסק לרכב או למחסן, מדובר בביטחון הפרטי שלכם.

במקרים אחרים שבהם תהיו מעוניינים לבצע החלפת צילינדר עקב מפתח שאבד או נגנב, הזמינו מנעולן בקיסריה בכדי שיציג בפניכם את סוג הצילינדר שקיימים תוך הצגת היתרונות והחסרונות של כל סוג, תוכלו  לבחור על פי תקציבכם ורמת המיגון הנדרשת בדלת שלכם באיזור מגוריכם.

 

מנעולן בקיסריה

תיקון דלתות בקיסריה במקצועיות רבה:

הפנייה למנעולן תתבצע לאחר שנתקעתם או שהדלת לא ננעלת. במקרים מסוג זה רצוי לפנות למנעולן לצורך תיקון דלתות בקיסריה והפעולה תסייע לכם לשמור על הדלת ועל סביבתכם האישית ותדחה כניסת זרים שלא תרצו לאפשר להם גישה.
החלפת מנעול צילינדר: הביטוי "מנעול צילינדר" הוא איננו שם כולל לסוגי מנעולים שונים המכילים מנגנון נעילה אלא הנו מנעול נפוץ מאוד בארץ וכולל בין היתר מנעולי תלייה, מנעולי רב בריח ומנעולי דלתות.

בעת החלפת מנעול צילינדר יש לוודא שהצילינדר מתאים לסוג המנעול שמותקן בדלת. כדאי לבדוק קודם כל האם ברצונכם שיתקינו לכם מנעול פרפר שמסייע בנעילה פנימית ללא שימוש במפתח. חשוב לשים לב לטכניקת שכפול המפתח על מנת לחסוך בעלויות נוספות.