דף הבית >> אזורי שירות מנעולן אקספרס >> מנעולן בצפון >> מנעולן בעכו
 

מנעולן בעכו

חייגו: 052-977-0291


ישנם מקרים שאנשים זקוקים בהם לשירות מקצועי מאת מנעולן שיחלץ אותם.

מתי בדיוק יהיה עליכם להזמין מנעולן בעכו?

אם נתקלתם בבעיה בדלת או במנעול, אם נתקעתם מחוץ לדלת של הרכב או הבית, אם המפתח נשבר בתוך צילינדר הדלת, במקרים אלו יש להזעיק בהקדם מנעולן בעכו. חשוב לוודא שהוא מנעולן מוסמך ומורשה ובעל ניסיון רב.

מנעולן אקספרס זו חברה גדולה בעלת ניסיון של 14 שנים המונה מנעולנים מהשורה הראשונה, מנעולנים מקצועיים שמספקים מענה לביות נעילה בבית או ברכב כמו תיקון סוויץ' לרכב או החלפתו, פריצת רכבים נעולים, שכפול מפתחות, פריצת דלתות ומנעולים מסוגים שונים, פריצת כספות, החלפת צילינדרים בדלתות וחילוף ופריצה. מנעולן בעכו הינו מנעולן מקצועי אמין ואדיב המספק בשמחה מכל הלב שירות מקצועי בכל הקשור לדלתות ומנעולים.

 

מהן התקלות הנפוצות ביותר בדלתות?

ישנם סוגים רבים של מנעולים שמותקנים בדלתות כניסה, הנפוצים מבניהם הם מנעולי צילינדר כמו רב בריח, מולטילוק, לוקסיס, דינאמיק, ייל, מגנום לרוב הם מורכבים בדלתות פלדלת, תפקידם למנוע כניסה לא מורשית לזרים שאין להם מפתח ששייך לצילינדר.

 

איך מנעול צילינדר פועל:

המבנה שלו מורכב מחלק חיצוני וחלק פנימי - חלקו הפנימי של המנעול נקרא צילינדר והוא בצורת גליל ובתוכו מספר פינים, רק כאשר המפתח הספציפי שמתאים למנעול נכנס אליו, הפינים של המנעול מתמקמים באופן מדוייק וכתוצאה מכך הצילינדר מצליח להסתובב ולפתוח את המנעול.

 

תיקון דלתות בעכו- תקלות במנעול צילינדר

לעיתים ישנן תקלות במנעול מכיוון שהוא חלק נע בעל מנגנון מכני, אחת התקלות הנפוצות שקורות במנגנון הנעילה מתבטאות ב: צילינדר שמסתובב אך איננו מצליח לפתוח את המנעול, או מפתח שנכנס באופן קשה לצילינדר, אם לא מטפלים בזמן אתם עלולים למצוא את עצמכם תקועים מבעד לדלת נעולה ולהזדקק למנעולן לפריצת הדלת.
תקלה נוספת ונפוצה היא כאשר המפתח נשבר בצילינדר.


מנעולן בעכו מספק שירותי תיקון דלתות בעכו, החלפת צילינדר בעכו, החלפת מנעולים בעכו, פורץ מנעולים בעכו, פורץ דלתות בעכו, קיצור דלתות ממ"ד בעכו