דף הבית >> איזורי שירות מנעולן >> מנעולן בדרום >> מנעולן בעומר
 

מנעולן בעומר

מנעולן בעומר

חייגו: 052-977-0291


ישנן בעיות בדלתות אשר מצריכות תיקון דלתות באופן מקצועי אצל מנעולן. מנעולן בעומר מתקן דלתות מכל הסוגים, ישנן בעיות בדלתות אשר נובעות בין היתר מהזנחה ושימוש לא נכון בדלתות כמו תליית דברים על הדלת, טריקה הדלת באופן קבוע, איכות ירודה של דלת הפנים, שינויי טמפרטורה ולחות, שטיפת הרצפה עם הרבה מים וסיבות נוספות שגורמות לבעיות שמחייבות תיקון דלת ומשקוף.
 

תיקון דלתות בעומר


מנעולן בעומר מעניק שירות מנעולנות ומיגון בעמור באופן מקצועי ומספק שירות אדיב מהיר ואמין 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. מנעולן בעומר הוא מנעולן מוסמך ומורשה באישור משטרת ישראל.
לנו מגוון שירותים רחב הכולל פריצת מנעולים בעומר, החלפת צילינדר של כל החברות, תיקון דלתות ועוד. 
אנו נענים לקריאות 24 שעות ומעניקים שירות מכל הלב לתושבי הדרום, יש לנו אלפי לקוחות מרוצים וניסיון של שנים רבות, אנחנו מציעים שירותי מיגון ומנעולנות לעסקים ולבתים פרטיים.

 

המפתח נשבר בתוך חור המנעול

 

אין ספק, כשיש מפתח שבור בצילינדר לא ניתן להכניס מפתח אחר או לנעול את הדלת, גם אם תצליחו לנעול לא תוכלו לפתוח חזרה ואז תאלצו גם לפרוץ את הדלת וגם להחליף צילינדר. האם אי פעם המפתח נשבר לך במנעול? הדרך הבטוחה ביותר לחילוץ מפתח מן הצילינדר היא על ידי הזמנת מנעולן מיומן במקרים אלו.
מנעולן בעומר יגיע עם כלי עבודה מתאימים יחד עם כישורים וניסיון ויצליח או לשלוף את המפתח באופן בטוח מחור המנעול- הצילינדר , ואם לא - מבצעים החלפת צילינדר. אם הדלת נעולה תידרש גם פריצה. 

 מנעולן בעומר מספק שירותי תיקון דלתות בעומר, מנעולים בעומר, החלפת מנעולים בעומר, החפת צילינדר בעומר, פורץ מנעולים בעומר, פורץ דלתות בעומר, פריצת רכבים בעומר, פורץ רכבים בעומר.

פריצת רכבים בעומר:

אם הרכב נעול והמפתח בתוכו אין לך אפשרות להיכנס או לפתוח את הרכב, תיאלץ לקרוא לפורץ רכבים מקצועי. מנעולן אקספרס מספקים שירות מיידי שירות אקספרס עד הרכב שלך ומבצעים את פריצתו תוך מספר דקות ללא נזק.

 


מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים

לייבסיטי - בניית אתרים