דף הבית >> אזורי שירות מנעולן אקספרס >> מנעולן במרכז >> מנעולן בסביון
 

מנעולן בסביון


חייגו: 052-977-0291


ננעלת מחוץ לרכב או לדירה? האינסטינקט הראשון הוא לנסות לפתוח לבד,  האמנם יש פיתויים בטכנולוגיה של היום לצפות בסרטון ולנסות להבין כיצד לפרוץ בעצמך, אך האם זה כדאי? 95% מהאנשים אינם מצליחים לפרוץ לבד, וגם אם כן הם גורמים לנזק כספי גדול כך שזה לא השתלם להם כלל. עדיף לוותר על האתגר וליצור קשר עם מנעולן מוסמך ומקצועי שיבצע את זה בדרך בטוחה כמו שצריך.

מנעולן בסביון בזמן שננעלים בחוץ


אם שכחת את המפתח שלך בתוך המכונית או הבית והם נעולים צור קשר עם מנעולן, הוא יכול להגיע באופן מיידי להיכן שאתה נמצא ולסייע לך תוך מספר דקות. אנו מבינים שלהישאר נעול מבחוץ זה דבר נוראי ומתסכל, מסיבה זו אנו מספקים שירותי מיידי תוך דקות ספורות ומספקים שירות 24 שעות ביממה במהלך כל ימות השבוע. השירות שלנו הינו מקצועי ואמין וכולל שיטות פריצה מתקדמות ללא נזק.

תיקון דלת בסביון מחיר


בגדול המחירים נעים בסביבות ה 200 ש"ח אבל זה מאוד משתנה, יש דלת שמספיק לשמן אותה ולחזק בורג ובזה התיקון הסתיים ויש דלת שעבודה עליה תיקח כשעתיים ויהיה צורך בהחלפת חלקים והתשלום יהיה בהתאם, כל מקרה לגופו וכל סוג דלת תתומחר אחרת. 

לאחר פריצת דלת יש להחליף צילינדר או לתקן את הבעיה בדלת, כדאי לקחת בחשבון את כל העלויות כדי לא לצאת מופתעים בסיום העבודה, לשאול הכל, האם כולל מעמ, האם כולל התקנה, האם כולל חלקים, ורק אז שיתחיל את העבודה.
מנעולן מקצועי וותיק שנמצא שנים בתחום יתן לכם את כל הפרטים של העלויות לפני תחילת העבודה ובנוסף יתן לכם את השירות הטוב ביותר לעומת מנעולן מתחיל וחדש בתחום, אז למה שלא תתקשרו עוד היום למנעולן מוביל בתחום שלכם?
מנעולן בסביון הינו מנעולן מקצועי בעל ותק וניסיון, בעל תעודת הכשרה ואישור יושר ממשטרת ישראל

מנעולן אקספרס 14 שנים בתחום מנעולן בסביון 24/7     חייגו: 052-977-0291