דף הבית >> איזורי שירות מנעולן >> מנעולן בדרום >> מנעולן בנתיבות
 

מנעולן בנתיבות

 

חייגו: 052-977-0291


עם התקדמות העסקים ובניית בנייני מגורים בישראל תדירות הפריצות והגניבות עולות, יש צורך בתכונות אבטחה טובות יותר עבור העסקים והבתים הפרטיים. ברגע שהשודדים ממציאים שיטות חדשות בכל פעם מחדש לפרוץ דלתות ומנעולים או כספות ומכוניות - אטרקטיביות המנעולן גדלה ולעיתים אפילו גורמים לשיפור הטכנולוגיה ודרכים להתמודד עם ידע השודדים ולמנוע את הפריצה הבאה.

מנעולן בנתיבות עשוי למנוע את הפריצה הבאה לביתך


גל הפריצות האחרון שהיה הגיע מחלונות הזזה, את סוג החלונות הזה ניתן להרים טיפה ולפתוח- גם אם החלון נראה לכם נעול- הוא ממש לא סגור הרמטית והדבר מהווה דרך פריצה מאוד קל עבור הגנב. כתוצאה מגל פריצות אלו יצרני חלונות ההזזה שינו את הטכניקה של סגירת החלון ובחלונות הזזה החדשים לא ניתן לבצע את הפתיחה הקלה הזאת כאשר החלון סגור.

ישנם דרכים למנוע פריצות לדירות ולאבטח את הכספת בצורה הבטוחה ביותר, מנעולן בנתיבות מומחה למניעת פריצות בבתים פרטיים בדירות בבניין ובעסקים. 

מנעולן אקספרס הינה חברה אמינה בעלת מנעולנים מורשים ומוסמכים באישור משטרת ישראל, אנו משתמשים בכלי עבודה וכלי פריצה וחלקי חילוף ברמה גבוהה מאוד, הם איכותיים ומסייעים לנו לבצע את העבודה במהירות, בדיוק וללא נזק. לנו מערכות אבטחה ברמה גבוהה, כאשר אתה בוחר להשתמש בשירות שלנו אתה מקבל לא רק מנעולן איכותי ומקצוען אלא גם שירות אמין וישר מהשורה הראשונה. אנו מספקים שירותי מנעולנות בכמה רבדים החל מפריצת מכוניות ודלתות ועד לתיקון דלתות זכוכית והתקנת ידיות בהלה ושירותי חירום רבים.
 

תיקון דלתות בנתיבות

ישנם גורמים שונים לבעיה בנעילת הבית, לעיתים מדובר בידית פגומה, לעיתים הסיבה תהיה בלאי רגיל, לעיתים מנגנון הנעילה לא מצליח לנתק את הבריח, לעיתים המפתח שלך עקום או חלוד ולא מצליח לפתוח או לנעול את המנעול, אין דרך אחרת להתגבר על בעיית הנעילה מלבד קריאה למומחה בתיקון דלתות בנתיבות- מנעולן בנתיבות מנוסה ומיומן ויכול לפתור כל בעיה בדלת ובמנעול. הפתרון יכול להיות שימון או חיזוק בורג אך לעיתים שיפוץ המנגנון הוא הפתרון האמיתי ולפעמים התיקון יארך כשעה כולל החלפת חלקי חילוף בדלת.


להגיע לבית נעול ללא מפתח זו אחת החוויות מתסכלות שאתה יכול להיתקל בהן, בין אם זה רכב נעול עם המפתח בפנים או משרד נעול והמפתח אבד.
אין ספק, כאשר המפתח שלך נשבר או נתקע בצילינדר של הדלת אי אפשר להמשיך בשגרת היום ויש צורך למצוא פתרון מתאים, שירות מנעולן בנתיבות יספק לך את הפתרון המהיר ובמחיר האטרקטיבי ביותר. אל תתפשר על רמת המיגון שלך, הקפד על צילינדר ברמה טובה ובדוק היטב שצילינדר שהותקן לך כרגע בדלת הוא חדש מאריזה מקורית ולא נעשתה בו שימוש ושהמפתחות שלו מעולם לא שוכפלו, הרי המטרה היא בית מאובטח ובטוח.


 


מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים

לייבסיטי - בניית אתרים