מנעולן בנשר


לכל מוצר ישנן תקלות אחת לתקופה, כך גם למנגנון הנעילה או לצילינדר.
למניעת תקלות יש לבצע תחזוקה שוטפת של המנעול - אם המנעול שלכם מסתובב בצורה קשה ואינו מתפקד כמו בעבר, רססו מעט שמן לחלקים נעים ששמו WD-40 עם הצינורית לתוך חור המנעול ונגבו את השאריות.

לאחר ריסוס השמן השחילו את המפתח פנימה ושחקו עם המנעול לפתיחתו וסגירתו.
שימון המנעול עשוי לההקטין את הסיכון לתקיעת המנעול וגם את הסיכון לשבירת המפתח בתוכו.

אם בכל זאת המפתח מסובב בצילינדר "על ריק" כלומר לא מזיז שום חלק במנגנון הנעילה, או שהמנעול עדיין חורק, המפתח נשבר או שננעלתם מחוץ לבית, הזמינו רק מנעולן מקצועי ואמין שיהיה בעל ניסיון וידע.

 

מנעולן בנשר 24/7

אם מדובר במנעולן שאינכם מכירים, כבר בשיחת הטלפון איתו שאלו על הכשרתו (גם בתחום המנעולנים השוק מלא בחובבנים שעלולים ליצור נזק גדול יותר), ודאו את זמינותו של המנעולן (במיוחד אם אתם נעולים מחוץ לבית!) ושאלו עם איזה צילינדרים חלופיים הוא מגיע.

מנעולן בנשר הינו מנעולן מורשה ומוסמך באישור משטרת ישראל וישמח לספק שירות בכל שעה ובכל יום כולל שבתות וחגים.

 

החלפת מנעולים ותיקון דלתות בנשר

התקנת מנעול פרפר בצד הפנימי של הדלת עשויה לחסוך מכם שעות של כאב ראש ועצבים ולהקנות לכם נוחות.
הקפידו לוודא שהצילינדר החדש המותקן אכן מקורי וחדש מהאריזה ולא נפתח מעולם, ואל תשכחו לקבל אחריות.

מנעולן בנשר הינו מנעולן מוסמך ומורשה בעל ניסיון של 13 שנים וישמח לטפל בכל בעיה בדלת.


 

תיקון דלתות בנשר

מנעולן הוא בעל מקצוע חשוב מאוד לכל מי שבאמת מעריך את רכושם ורוצה הגנה מלאה על בני ביתם. לעיתים תיקון דלת עשוי למנוע את הפריצה הבאה לביתך ולכן חשוב להקפיד ולתקן בזמן, גם למניעת מקרים של תקיעת הדלת והצורך בפריצתה, אם ניתן למנוע זאת עדיף כי לא ניתן לדעת מתי תיתקע, זה עלול להיות בזמן הכי לחוץ או באמצע הלילה..
מנעולן מקצועי יכול להתאים לך באופן אישי מערכת נעילה בהתאם למפרטים שלך ולצרכים בהתאם לתקציב ולרמת המיגון הנחוצה באיזור מגוריך.

אנו בטוחים שאינך מעדיף לאבטח את החפצים יקרי הערך שלך עם מנעול זול שמיוצר בסין. מנעולן בנשר יכול להציע לך מגוון רחב של שירותי מנעולנות הנוגעים לשמירה על הבת שלך, על חפצים יקרי ערך כמו תכשיטים, מזומן, כלי רכב, כספות, ועוד רבים אחרים.
 
רוב האנשים חושבים שמנעולן יכול לעזור אך ורק במקרים שהם נעולים מחוץ לביתם או לרכבם או כאשר הם חייבים לשכפל מפתח, אך זה רק אחד מן השירותים שמנעולן יכול להציע, אבל יש שירותים רבים ונוספים שאנו מספקים, חייגו אלינו והסבירו לאיזה שירות אתם זקוקים ונשמח לעזור.