דף הבית >> אזורי שירות מנעולן אקספרס >> מנעולן בשפלה >> מנעולן בנס ציונה
 

מנעולן בנס ציונה

 

 מנעולן אקספרס מספק בנס ציונה שירותי מנעולנות מקצועיים 13 שנים, מומחה בתיקון דלתות, החלפת מנעולים, תיקון מנעולים במחירים הוגנים, שירות מקצועי ואדיב.

הדלת וחלקי החילוף שלה נדרשים לתחזוקה, חשוב לשמור על הדלת להשתמש בה באופן זהיר ונכון, להימנע מטריקת הדלת או תליה על הדלת או הידי שלה דברים. חוסר שמירה על הדלת עלולה להביא לכך שמנגנון הנעילה של הדלת יתקלקל במהירות.

תיקון דלתות בנס ציונה - אל תחכו לרגע האחרון

לעבודת תיקון דלתות חשוב לבחור מנעולן אשר מנוסה ומיומן בתיקון מנגנוני נעילה בדלתות ותיקון בעיות מסוגים שונים בדלת, אצלנו בחברת מנעולן אקספרס תקבלו שירות מקצועי ויעיל שיאפשר לכם להשתמש ולהינות מהדלת של לעוד שנים רבות.

אם הדלת שלכם לא עובדת בצורה חלקה כמו בעבר, אם הדלת משתפשפת ברצפה, כדאי שתקראו בהקדם למנעולן מנוסה ומקצועי שיאבחן את מצב הדלת שלכם ומנגנון הנעילה שבה, וימליץ על תיקון הדלת או על החלפת צילינדר או מנגנון הנעילה או חלק אחר בדלת.

טיפול בדלת בזמן יכול למנוע אירוע לא נעים של אי היכולת לפתוח את הדלת- של להינעל מחוץ לבית בזמן ההכי לא מתאים.

מנעולן בנס ציונה זמין עבורכם 24 שעות ביממה והינו מנעולן מוסמך ומקצועי, מספק שירות במחיר אטרקטיבי ומשתלם.

מנעולן בנס ציונה 24 שעות:

כמה עולה להחליף מנעול או צילינדר?

כדי לקבל מאתנו הצעת מחיר אטרקטיבית, באפשרותך ליצור עמנו קשר באמצעות מספר הטלפון  052-977-0291, ובהתאם לצורך שלך ותקציבך מנעולן בנס ציונה יוכל להמליץ ולהציע לך מנעול מתאים, כמו גם לבצע עבורך החלפת צילינדר או מנעול במידת הצורך.

קיימים מדדים רבים המשפיעים על עלות החלפת מנעולים, בין המדדים יש לשים דגש על סוג המנעול וייעודו.
האם מדובר במנעול לדלת כניסה? האם מדובר במנעול כספת עליון לדירה? האם מדובר במנעול עבור שער חיצוני? האם מדובר בצילינדר של דלת חדר? איזה רמת מיגון אתם צריכים? ומדדים נוספים שיש לקחת בחשבון, יש מאות ואלפי סוגים, ישנן דלתות שונות כמו - דלת פלדלת, דלת זכוכית, דלת אלומיניום, דלת עץ, דלת ברזל, דלת ממ"ד.. לכל דלת מתאים מנעול אחר. 

מנעולן בנס ציונה