דף הבית >> אזורי שירות מנעולן אקספרס >> מנעולן במרכז
מנעולן במרכז          
 

מנעולן במרכז

 
זה יכול לקרות לכם כשאתם מגיעים הביתה מהעבודה ומגלים שאיבדתם את המפתח היחיד שיש לכם ויכול להיות שהילד נועל את עצמו בשירותים והמנעול נשבר ואתם צריכים עזרה מיידית. זה יכול להיות גם עם הרכב שבדיוק כשאתם הכי ממהרים, אתם מגלים שהמפתח נשבר במנעול ואתם חייבים עזרה מיידית או סתם כשאתם צריכים החלפת צילינדר מכל סיבה שהיא.

שירותי מנעולנות במרכז

שירותי המנעולנות שלנו הם ברמה הגבוהה ביותר - איכותיים, מקצועיים והכי מהירים. הנה כמה סיבות למה לבחור דווקא בנו ולמה ברגע האמת אתם חייבים את השירותים שלנו:
  • כל שירותי המנעולנות במקום אחד - פריצת דלתות במרכז, תיקון דלתות במרכז, תיקון דלתות זכוכית במרכז, החלפת צילינדר והחלפת מנעולים במרכז, קיצור דלתות ממ"ד במרכז, פריצת רכבים במרכז וכל שירות אחר שנוגע לדלתות ולמנעולים.
  • פריסה ארצית - לא משנה איפה אתם גרים או איפה נתקעתם עם הרכב שלכם, אנחנו נגיע ונעשה את זה במהירות. אנו מספקים שירותים בפריסה ארצית לכל דורש.
  • שירותי מנעולן 24/7 - הבית נפרץ באמצע הלילה ואתם צריכים החלפת מנעול? מפתח הרכב אבד בסופ"ש ואתם לא יכולים לפתוח את הרכב?
    אל דאגה, השירותים שלנו ניתנים בכל יום ובכל שעה ונשמח לספק לכם אותם ברמה הגבוהה ביותר.
    הערים במרכז ובמיוחד תל אביב בעלות צפיפות רבה ואנשים רבים זקוקים למנעולן שיפתור בעיות שונות , הדבר דורש מאיתנו זמינות רבה והגעה מיידית למקום. לכן אנו זמינים בשבילך 24 שעות ביממה.
 

מצבי חירום בהם נזקקים למנעולנים במרכז:

לצערנו ישנם מספר מקרים שמחייבים הגעה מיידית ובהולה לחילוץ ופריצת דלת או רכב, דוגמא טובה לכך היא ילד קטן נעול ברכב ואיננו מבין או מצליח לפתוח את הרכב מבפנים, במקרה כזה אם הילד לא ינשום אויר במהרה זה עלול לסכן את חייו. מקרה נוסף שמחייב הגעה בהולה היא כאשר זקן נופל בביתו ואיננו מסוגל לפתוח את הדלת, מצבו לא יציב והוא זקוק לטיפול רפואי דחוף. אם המנעולן לא יגיע במהרה לחילוץ הדבר עלול לעלות בחייו.

מנעולן הוא בעל המקצוע הנכון לקריאה במקרים אלו, הוא יסייע בעת מקרים אלו. מנעולן אקספרס מתחייב לפעול במהירות ומקצועיות ולדאוג לביטחון שלך.
שירותינו מופעלים מקומית על ידי מספר מנעולנים במרכז שזמינים לקריאות, במידה ותזמינו אותנו יגיע אליכם מנעולן מהאיזור הקרוב ביותר למיקומכם. אם אתם ממוקמים בתל אביב יגיע אליכם מנעולן בתל אביב.עם מנעולן אקספרס אתם יודעים שאתם יכולים להיות רגועים ולקבל פתרונות יעילים ומהירים.
צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם כמה שיותר מהר
!
 

 

אנו נשמח לספק שירותי מנעולנות מקצועיים ואמינים אשר כוללים: פריצת מנעולים במרכז, החלפת מנעולים במרכז הארץ, תיקון דלתות מכל סוג, פריצת רכבים, קיצור דלתות ממ"ד, תיקון דלתות זכוכית ועוד.

אצלנו תקבלו מענה מהיר ומקיף לכל צורך אבטחה ומיגון בין אם מדובר בבית או בבית העסק. אנו מספקים שירותי מנעולנות מתקדמים והחלפת צילינדר הן לגופים פרטיים והן למוסדות. מנעולן אמין וזמין לשירותכם בכל עת.
בעזרת צוות מנעולנים במרכז שלנו נוכל להציע לכם שירות יעיל תיקון איכותי בכל פנייה בזמן קצר ומיידי.

 

מנעולן אספרס מבצעים תיקון דלתות במרכז החלפת צילינדר ושירותים נוספים: 
 

החלפת צילינדר זה שירות שניתן בתדירות גבוהה מסיבות שונות, לרוב בעקבות אובדן מפתח. תיקון דלתות מתבצע בעת תקלה בדלת כאשר הדלת לא נסגרת היטב או מרעישה לדוגמא.
מנעולן במרכז מספק שירותי מנעולן בתל אביב ושירות בערים במרכז הארץ באופן מיידי ומהיר, כל פניה תיענה במהירות האפשרית. תיקון דלתות הינו שירות שלרוב איננו מצריך הגעה מיידית, אך גם אם כן אנו נוכל להגיע תוך מספר דקות בודדות ולספק שירות מקצועי ואדיב.

 

מנעולן במרכז - שירותי מנעולנות מתקדמים


אנו בעלי ידע רב וניסיון בתחום המנעולים והדלתות, מספקים שירות מצויין ופתרון מהיר ומקצועי עבור כל דלת כל מנעול לכל לקוח באשר הוא- פרטי או בעל עסק.  הניסיון הגדול שלנו של בערך 14 שנה מאפשר לנו לטפל בבעיות רבות ושונות הנפרסים על פני מספר תחומים קטנים במנעולנות.

מנעולן במרכז לעולם לא יתפשר על אמינות ויושרה וכמובן שלא על ביטחון, הוא מחזיק את כל האישורים הדרושים, כמובן קיים אישור יושר מהמשטרה ותעודת הסמכה על מנת שיוכל לעבוד בתחום על פי חוק.

אחריות על מוצרים - במידה והחלפתם חלק חילוף לדוגמא מנעול או צילינדר חדש תקבלו את החלק באריזה חדשה אטומה ועם אחריות מלאה.
מנעולן במרכז זמין 24 שעות ביממה בשבילכם וישמח להעניק לכל תושבי מרכז הארץ שירותי מיגון ומנעולנות ברמה גבוהה ואיכותית.