דף הבית >> אזורי שירות מנעולן אקספרס >> מנעולן בצפון >> מנעולן במעלות
 

מנעולן במעלות


 

 

במקרים רבים אנשים זקוקים לשירות מקצועי של מנעולן שיחלץ אותם ויפתור בעיות.

מתי בדיוק יהיה עליכם להזמין מנעולן במעלות?

אם נתקעתם מחוץ לדלת הבית או מחוץ לדלת הרכב, אם המפתח נשבר בתוך מנעול הדלת, יש להזעיק בהקדם מנעולן במעלות. חשוב לוודא שהוא מוסמך ומורשה ובעל ניסיון של שנים.

מנעולן אקספרס הינה חברה גדולה בעלת ניסיון של 14 שנים המכילה מנעולנים מהשורה הראשונה, מנעולנים מקצועיים שיכולים לתקן את הסוויץ' לרכב או להחליפו, פורצים רכבים נעולים, הם משכפלים מפתחות, פורצים דלתות ומנעולים שונים, פורצים כספות, מחליפים צילינדרים ועוסקים גם בחילוץ. מנעולן במעלות הינו מנעולן מקצועי אמין ואדיב שישמח לספק שירות בכל הקשור לדלתות ומנעולים.
מנעולן במעלות

מהן התקלות הנפוצות ביותר בדלתות?

ישנם סוגים רבים של מנעולים שמותקנים בדלתות חיצוניות,  הנפוצים מבניהם הם מנעולי הצילינדר כמו דינאמיק, רב בריח, לוקסיס, ייל, מגנום, מולטילוק, המורכבים בדלתות פלדלת, ומונעים כניסה לא מורשית לאנשים שאין בידם את המפתח התואם לצילינדר.

אופן פעולתו המכנית הפשוטה של מנעול צילינדר:
חלקו הפנימי של המנעול נקרא ילינדר והוא בצורת גליל ובתוכו שורת פינים, רק כאשר המפתח המיוחד (הכולל בליטות, שקעים וזיזים) הספציפי המתאים למנעול, הפינים של המנעול מתמקמים באופן מדוייק וכתוצאה מכך הצילינדר מסתובב והמנעול נפתח. מכיוון שמנעול זה חלק נע בעל מנגנון מכני ישנן לעיתים תקלות, אחת התקלות הנפוצות שקורות הן במנגנון הנעילה ומתבטאות ב: צילינדר שמסתובב אך לא פותח את המנעול, או מפתח שלא נכנס באופן חלק לצילינדר, אם מושכים את זה ולא מטפלים אתם עלולים להיתקע מבחוץ או מבפנים ולהזדקק למנעולן שיפרוץ את הדלת.

תקלה נוספת ונפוצה היא כאשר המפתח נשבר בצילינדר.

תיקון דלתות במעולות 24/7

מנעולן במעלות ישמח לספק שירות ולעזור במניעת מקרים לא נעימים שכאלה.

מנעולן במעלות מספק שירותי תיקון דלתות במעלות, החלפת צילינדר במעלות, החלפת מנעולים במעלות, פורץ מנעולים במעלות, פורץ דלתות במעלות, קיצור דלתות ממ"ד במעלות