מנעולן בלוד


 

מנעולן בלוד מבצע שירותי מנעולנות מתקדמים, במקרים שקשורים לדלתות ומנעולים לדוגמא:

  • המפתח אבד או נגנב ואין לך מפתח נוסף
  • המפתח נתקע בחור המנעול
  • המנעול לא נפתח וננעל בצורה חלקה
  • לאחר שפרצו לביתך
  • לאחר מעבר דירה
  • הדלת לא נפתחת או נגררת על הרצפה

מנעולן בלוד מבצע תיקון דלתות בלוד ועבודות נוספות הקשורות בדלתות ומנעולים:

כאשר דלת לא תקינה ייתכן שיש צורך בשימון הצירים של הדלת, לפעמים יהיה צורך בשימון המנעול או חיזוק בורג, ולפעמים החלפת חלק בדלת תפתור את הבעיה. מנעולן בלוד אלוף באבחון בעיות בדלת ופתירתן בדרך המשתלמת ביותר בהשתדלות לא להחליף חלקים שניתן למנוע ולתקן.
מנעולן בלוד מבצע עבודות רבות בתחום המנעולים, וא מתמחה בתיקון דלתות מכל הסוגים- דלתות זכוכית, פלדלת, עץ, אלומיניום, ברזל, דלתות ממ"ד ועוד.
כאשר הדלת נגררת על הרצפה ומרעישה כדאי לתקן כמה שיותר מהר מכיוון שהדבר עלול לגרום להרס מרצפות מתחת לדלת או הרס מנגנון הנעילה. כאשר אנו נגיע לתקן את הבעיה הזו ספציפית נבדוק אופציה להרמת הדלת דרך הצירים, במידה והדבר לא מתאפשר נקצר את הדלת מלמטה ונכוון על גבי הצירים.

מנעולן בלוד

מנעולן בלוד 24 שעות:

על מנת לשמור על אבטחת בני הבית יש להקפיד על מנעולים ברמת בטיחות גבוהה,  ככל שיש צורך במנעול חזק ובעל רמת מיגון גבוהה יותר, כך קיימת הדרישה לביצוע החלפת מנעולים למנעולים משוכללים יותר באופן מקצועי.

לעיתים יש צורך בשירות מנעולן מנוסה אשר מוזמן לקריאה דחופה לשם ביצוע החלפת צילינדר בלוד, בין המקרים השכיחים אנו נתקלים לעתים קרובות בהחלפת מנעול רב בריח של דלת כניסה בבית-מגורים, תיקון או החלפת מנעול מגנטי במידת הצורך, החלפת מנעול רתק לשער כניסה חיצוני במפעל, התקנה והחלפת מנעול טביעת אצבע, התקנה והחלפת מנעול ביומטרי, החלפת מנעולים בלוד ועוד.