דף הבית >> אזורי שירות מנעולן אקספרס >> מנעולן בדרום >> מנעולן בלהבים
 

מנעולן בלהבים

חייגו: 052-977-0291

החלפת מנעולים ותיקון דלתות בלהבים

אבטחת הבית צריכה לעמוד בראש סדר העדיפויות שלכם כאשר אתם במעבר דירה ובשגרה. 
במקרה של דירה שכורה מומלץ להחליף את הצילינדר בכל פעם בה מתחלפים השוכרים. הדבר נכון גם עבור המשכירים וגם עבור השוכרים, מהסיבה שאין לדעת מי מחזיק בעותק המפתח לדירה, והרי לא תרצו שיסתובבו אנשים זרים עם מפתח המותיר להם גישה לתוך ביתכם במידה ועברתם לדירה שכורה, דאגו להזמין מנעולן מורשה שיבצע את העבודה בהקדם האפשרי.

אם כן, חשוב מאוד להחליף את הצילינדרים של דלתות הכניסה לבית וחשוב לשמור על תקינותה של הדלת שכן דלת עם מנעול רופף או דלת שלא נסגרת היטב מועדים לפריצה. החלפת צילינדר בלהבים למען ביטחונכם וביטחון בני ביתכם.

מנעולן בלהבים

מנעולן בלהבים מנעולן מורשה 

החברה שלנו, מנעולן אקספרס, מתמחה בתחום המנעולים והדלתות מזה 13 שנים, כך שאצלנו תמיד תמצאו מנעולנים מקצוענים שמכירים את כל התקלות האפשריות לעומק ויודעים לתקן ולפתור כל בעיה בקלות.

מנעולן בלהבים יוכל להציע לכם מענה מושלם לכל תקלה: החלפת צילינדר בלהבים, תיקון של דלתות, פריצת דלתות ואפילו פריצת כספות ורכבים. מנעולן בלהבים הינו מנעולן מורשה ומוסמך באישור משטרת ישראל בעל ניסיון וידע רב. 

אנו משתמשים במהלך עבודתנו בציוד מתקדם והטוב ביותר בתחום כך שכל עבודה שנבצע עבורכם תתבצע על הצד הטוב ביותר ביעילות וזריזות ללא נזק.מנעולן בלהבים מספק שירותי מנעולנות מגוונים בניהם תוכלו למצוא: תיקון דלתות בלהבים, החלפת מנעולים בלהבים, פורץ מנעולים בלהבים, פורץ דלתות בלהבים.