דף הבית >> איזורי שירות מנעולן >> מנעולן במרכז >> מנעולן בכפר שמריהו
 

מנעולן בכפר שמריהו

מנעולן בכפר שמריהו


ננעלת מחוץ למכונית או לבית? הרעיון הראשון שעולה בראשם של רוב האנשים הוא לנסות לפתוח בעצמם,  אמנם יש פיתויים לצפות בסרטונים ביוטיוב ולנסות להבין איך לפרוץ רכב בעצמך או איך לפרוץ דלת בעצמך, אך האם זה כדאי? 95% מהאנשים לא יצליחו לפרוץ לבד בכוחות עצמם, וגם אם כן בסופו של דבר הם עלולים לגרום לנזק כספי גדול כך שהניסיון לא השתלם להם כלל. עדיף לוותר על האתגר וליצור קשר עם מי שזה המקצוע והעיסוק שלו- מנעולן מוסמך ומקצועי , הוא בטוח יבצע את זה בדרך בטוחה ללא נזק ובלי טעויות.

מנעולן בכפר שמריהו כאשר ננעלים בחוץ


אם שכחת את המפתח שלך בתוך הרכב או הבית הנעולים צור קשר עם מנעולן בכפר שמריהו שיגיע מייד למיקומך ויסייע לך לפרוץ או לפתור את הבעיה תוך מספר דקות. להישאר נעול מבחוץ זה דבר נוראי ומתסכל, אנו מבינים את אי הנוחות שזה יוצר ובעיקר את ההרגשה ולכן אנו מספקים שירותי חילוץ מיידים תוך מספר דקות ומספקים שירות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע כולל שבת וחגים.

תיקון דלת בכפר שמריהו מחיר


המחיר של תיקון דלת משתנה בהתאם לסוג הדלת וסוג העבודה, בגדול המחירים נעים בסביבות ה200 ש"ח אך יכול להיות פחות ויכול להיות יותר, יש דלת ששימון חלק שלה יפתור את הבעיה או חיזוק בורג ובזה התיקון יסתיים ויש דלת שעבודה לשם תיקונה תארך כשעתיים ויהיה צורך בהחלפת חלקי חילוף והתשלום יהיה בהתאם, כל סוג דלת תתומחר אחרת וכל מקרה לגופו. אם חשוב לכם מחיר נדוייק תוכלו לשלוח לנו תמונות ונוכל להעריך את עלות התיקון, לא תמיד יהיה ניתן לדעת דרך תמונות כי בבדיקה לפעמים מאבחנים יותר בעיות.
 

תיקון דלתות זכוכית בכפר שמריהו
 

דלתות זכוכית זקוקות לתחזוקה תקופתית ולפעולות שמסייעות לשמור על חלקיה מכיוון שבדרך כלל השימוש בדלתות אלו אינטנסיבי ותדיר במיוחד, מומלץ להתקין משאבה רצפתית ברמה טובה על מנת שתשמור על הדלת, משאבה או מחזיר דלת מונע את טריקתה של הדלת וכך מונע ממנה להיסדק או להישבר. אם אתם מבחינים בכך שהדלת נגררת על הרצפה הזמינו מיד מנעולן על מנת שירים את הדלת מעט מעלה כדי שהיא לא תשפשפף חזק ברצפה ותיסדק ותישבר בעקבות זה.

צרו קשר עם מנעולן אקספרס 14 שנים בתחום המנעולנות חייגו: 052-977-0291

 

אתה נעול? המפתח שלך נגנב / אבד?

  • פריצת דלת בדירה בכפר שמריהו
  • פריצת רכבים
  • החלפת מנעולים ותיקון דלתות בכפר שמריהו
  • שירותי מנעולנות לעסקים / עבודה
  • פריצת כספות, לוקרים, תיבות דואר ועוד


מנעולן בכפר שמריהו מעניק ללקחותיו שירותי מנעולנות מתקדמים באישור משטרת ישראל, הוא בעל תעודת מנעולן מורשה ומוסמך, מספק שירות מקצועי ללא נזק.
שירותי החירום זמינים עבורכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע אך שאם חלילה נתקעת מאחורי דלת נעולה באמצע הלילה או בשבת חג ומועדים לא שגרתיים תדע שמנעולן אקספרס זמינים בכל שעה עבורך.

 


מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים

לייבסיטי - בניית אתרים