דף הבית >> אזורי שירות מנעולן אקספרס >> מנעולן בשרון >> מנעולן בכפר יונה
 

מנעולן בכפר יונה

לפני שמנעולן בכפר יונה מבצע פריצת דלת פלדלת הוא חייב לוודא שמזמין השירות הוא אכן בעל הנכס, במידה ולא הוא מוכרח להשיג אישור מבעל הנכס ואישור שמזמין השירות רשאי לבצע זאת, יש מקרים בהם נדרש אישור משטרתי לכך.
אם הצילינדר של הדלת הושחת או נפגם, מנעולן בכפר יונה יכול להחליף צילינדר עם אמצעי בטיחות רלוונטיים וקפדניים לרמת ביטחון מרבית של דלתות פלדלת. 


 

תיקון דלתות בכפר יונה


תיקון דלתות זאת נישה די גדולה שכוללת בתוכה סוגי תקלות שונים, מורכבים ופשוטים, בכל הסוגים הללו אנו מטפלים במקצועיות רבה. התקלה הנפוצה ביותר היא כאשר המפתח לא מסתובב בחור המנעול בניסיון לפתוח אותה כדי להיכנס פנימה. 
הסיבה לכך לרוב נוצרת משחיקת הצילינדר, לא תמיד הפתרון הוא החלפת צילינדר, לפעמים שימון שלו באמצעות ספריי WD40 יכול בהחלט לפתור את הבעיה ולעזור לכם לפתוח את הדלת בהצלחה. צריך פשוט לשלוף את הצינורית שמגיעה עם הספריי ולרססו כאשר לוחצים את הידית כלפי מטה אל פתח המנעול ולשלוף את המפתח התקוע תוך כדי ריסוס. 
מקרה נפוץ נוסף הוא אובדן / גניבת מפתח.

 

מנעולן בכפר יונה

שירותי מנעולנות בכפר יונה


מנעולן בכפר יונה הינו מקצועי שעובד על פי חוק, משתמש בכלי עבודה המותאמים לפריצת דלתות, הוא בעל המקצוע אותו אתם אמורים לבחור כדי להרגיש ביטחון ואמון. הרי בהזמנתו אתם מאפשרים לאדם הזה גישה לבית הפרטי שלכם ולכן בבחירת מנעולן אין להקל ראש, אלא לאתר אדם אמין.

מומלץ לוודא שהמנעולן הוא מוסמך, נושא תעודת יושר מטעם משטרת ישראל ושהוא בעל ניסיון.

מנעולן בכפר יונה הינו מנעולן מוסמך ומורשה שעבר קורס הסמכה בתחום, ומאז צבר שנים של ותק וניסיון, ישנם לקוחות חוזרים רבים ולקוחות ממליצים. אנו מספקים שירות 24/7 ונשמח לסייע בכל פניה.