דף הבית >> אזורי שירות מנעולן אקספרס >> מנעולן במרכז >> מנעולן ביפו
 

מנעולן ביפו


אתם ביפו ונתקעתם מחוץ לדירה או מחוץ לאוטו? אין צורך להיכנס ללחץ, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר ומנעולן ביפו יגיע באופן מיידי להעניק לכם שרות מקצועי אדיב ואמין 24/7
שירות פריצת מנעולים ושירות תיקון דלתות ביפו של מנעולן אקספרס זמינים עבורכם בכל שעה 7 ימים בשבוע כולל לילות. צרו קשר ונשמח להגיע תוך מספר דקות ולספק מענה מיידי לבעיה שנקלעתם אליה. 

מנעולן ביפו - על מקצועיות לא מתפשרים!


אם אתם זקוקים לשירות מנעולן ביפו אנחנו נדאג להעניק מענה איכותי ומקצועי לכל בעיה הקשורה למנעולים ודלתות 24 שעות ביממה כולל שבתות וחגים. 
אם אתם זקוקים לשירות מיידי ושירותי חירום כמו פריצת דלת כניסת הבית או לשירות פחות דחוף כמו תיקון דלת ביפו, המנעולן ידאג לספק לכם את השירות הטוב ביותר.

בעזרת מנעולן מומחה מקצועי ומנוסה אשר עוסק בתחום מעל לעשור, תוכלו להיות רגועים, כי יש לכם על מי לסמוך.
מנעולן ביפו הוא מקצועי ויוכל לסייע לכם כאשר תזדקקו לו בכל שעה 24/7, כך שתהיו בטוחים שהוא ידאג לביטחון שלכם ולביטחון של הרכוש היקר שלכם ויוכל לספק לכם באהבה פתרונות לכל בעיה במהירות ויעילות

המקרים בהם תזדקקו לשירות מנעולן מקצועי ביפו

פריצת דלתות ביפו -

במידה והמפתח אבד, הצילינדר התקלקל או נתקע ולא מצליחים לפתוח או לנעול את המנעול - מנעולן ביפו יגיע עם כלי עבודה מיוחדים שיעזרו לו בפריצת צילינדר הדלת בזמן קצר במיוחד.

תיקון דלתות ביפו -

יתכנו בעיות שונות בדלתות - לעיתים המנעול מתקלקל או מחליד, לעיתים הצילינדר מתקלקל, לעיתים הידית מתפרקת מהבסיס שלה, לעיתים כאשר הדלת ישנה והבריחים שלה לא נכנסים למשקוף בצורה תקינה וכן הלאה. מנעולן ביפו מומחה בתיקון דלתות ומנעולים שונים , תיקון דלת יכול להיות מהיר במיוחד כמו שימון או חיזוק בורג ויכול לארוך מספר שעות במקרה של חידוש כל הדלת וכל חלקי החילוף שלה. מנעולן ביפו מתקן דלתות במקצועיות כבר 14 שנים וישמח לסייע לכם. 

התקנת מערכות וציוד אבטחה לעסקים -

מנעולן ביפו בעל ניסיון עשיר, מתחייב להצליח לפתור כל תקלה במקצועיות מקסימלית ובסטנדרטים גבוהים ויעשה הכל על מנת למצוא פתרון גם לדברים המסובכים ביותר. שירותי מנעולנות איכותיים של חברת מנעולים רצינית מתמחה לא רק בעבודות פשוטות כמו פריצת דלתות ומנעולים אלא גם התקנה של חלקי ביטחון לדלתות כמו ידיות בהלה ומחזיר דלת. בנוסף לכך מנעולן ביפו מבצע תיקון דלתות זכוכית לניסה לחנויות ומשרדים.
 

מנעולן אקספרס שירותי מנעולנות מתקדמים

הודות לידע הרב והניסיון שנצבר אצלנו במהלך השנים אנו מספקים שירות מעולה ופתרון מהיר ומקצועי עבור כל בעיה. איננו מתפשרים לעולם על אמינות ועל הביטחון שלכם. הניסיון הרב שלנו מאפשר לנו לטפל בתקלות בנושאים שונים ומגוונים.

מנעולן אקספרס הוא מחזיק בכל האישורים הדרושים לעיסוק על פי חוק במקצוע המנעולים, מקפיד שכל אחד מצוות המנעולנים הוא מנעולן מוסמך באישור יושר מהמשטרה. משרד העבודה מפקחים על הנושא אך כן קיימים מנעולנים שמספקים שירות ללא תעודה וללא אישור מהמדינה. מנעולן בתל אביב יפו הינו מנעולן מוסמך ומורשה בעל ניסיון רב בתחום. 

אחריות על מוצרים ועל העבודה - במידה וביצענו עבורכם החלפת מנעול / צילינדר לחדש תקבלו אותו חדש באריזה ועם אחריות מלאה, במקרה של תקלה נגיע לתקן או להחליף ללא עלות.
מנעולן ביפו ישמח להעניק לכל תושבי יפו תל אביב והסביבה שירותי מנעולנות ברמה גבוהה במחירים משתלמים ונוחים 24 שעות ביממה.