דף הבית >> איזורי שירות מנעולן >> מנעולן בצפון >> מנעולן בחיפה
 

מנעולן בחיפה


חייגו: 052-977-0291


אחת החוויות המתסכלות ביותר היא למצוא את עצמך מול דלת הבית שלך ללא יכולת להיכנס ולא לדעת מה לעשות הלאה, איך ממשיכים מכאן..? איך מוצאים פתרון למצב המתסכל הזה? זה יכול לקרות כי המפתח אבד, או כי מנגנון הנעילה לא מצליח להחזיר את אחד הבריחים, או שהצילינדר התקלקל. עם זאת, תוכל להיות תוך כמה דקות בבית אם ציצור קשר עם מנעולן בחיפה שיגיע באופן מיידי ויטפל בבעיה. אנו מטפלים במקרי חירום מסוג זה וכן מספקים שירותי מנעולנות בשותף כמו תיקון דלתות בחיפה קיצור דלתות ועוד.

בעקבות התפתחות העסקים והתקדמות בבניית בנייני מגורים בישראל מקרי הפריצות והגניבות במגמת עליה, יש צורך בהקפדה על רמת אבטחה קפדנית יותר עבור בתי העסק החנויות ובתי מגורים. ברגע שהפורצים הפליליים מוצאים דרכים ושיטות חדשות איך לפרוץ דלתות ומנעולים או לפרוץ כספות ומכוניות - השימוש בשירותי הנעולן גדלה ולעיתים גורמת לשיפור הטכנולוגיה ומספקת דרכים להתמודד עם ידע הפורצים למנוע את הפריצה הבאה.
 

מנעולן בחיפה עשוי למנוע את הפריצה הבאה לביתך


את גל הפריצות האחרון שהיה בישראל כל מנעולן ותיק זוכר, הפריצות הגיעו דווקא מחלונות ההזזה, מן סוג חלון שאותו אפשר להרים מעט ולפתוח- גם כאשר החלון נראה לכם נעול- הוא איננו סגור הרמטית והדבר מסכן את בית הלקוח מבלי ידיעתו- יש בביתו דרך לפריצה קלה עבור הגנב.
כתוצאה מגל פריצות זה יצרני חלונות ההזזה למדו את הטעות ושינו את אופן נעילת החלון וכרגע בחלונות הזזה החדשים לא ניתן לפרוץ בקלות ופשטות כפי שהיה בעבר.

קיימות מספר דרכים איך למנוע פריצות לדירות ועסקים ואיך לאבטח את הכספת באופן הבטוח ביותר שניתן, מנעולן בחיפה מומחה למניעת פריצות בבתים פרטיים, בבניין מגורים ובעסקים. 

 

תיקון דלתות בחיפה

הדלת לפעמים מצביעה על בעיה שיש לתקן אותה מהשורש, לפעמים שימון כן יעזור לתקופה מסויים אך לא לאורך זמן- יש צורך בבדיקת מנעולן מקצועי שידע לאבחן בדיוק רב ממה הבעיה נגמה ומה יש לעשות על מנת למנוע את חזרתה. קיימים גורמים שונים לבעיה בנעילת הבית, לפעמים מדובר בבעיה בידית בדלת- אם היא פגומה יש להחליפה, לעיתים הסיבה תהיה בלאי רגיל בצילינדר, לעיתים מנגנון הנעילה לא מתפקד כראוי, לעיתים המפתח שלך עקום או חלוד, כדי להתגבר על בעיית הנעילה הזמינו מומחה לתיקון דלתות בחיפה- מנעולן בחיפה בעל ניסיון וידע רב יפתור כל בעיה בדלת ובמנעול.


 


מנעולן רב בריח מולטילוק עמותת המנעולנים

לייבסיטי - בניית אתרים