דף הבית >> אזורי שירות מנעולן אקספרס >> מנעולן בשרון >> מנעולן בהוד השרון
 

מנעולן בהוד השרון

 


מנעולן בהוד השרון מספק שירותי מנעולנות מקצועיים באישור משטרת ישראל 24 שעות ביממה. השירות כולל פריצת דלתות, כספות, מנעולים, החלפת מנעולים והחלפת צילינדר וכן תיקון דלתות בהוד השרון.

תיקוני דלתות בהוד השרון:

תיקון דלתות זהו שירות רחב שאנו מספקים לכל סוגי הדלתות. הדלת הנפוצה ביותר שאנו מגיעים לתקן היא דלת פלדלת- דלת הכניסה לבית.
תיקון דלת פלדלת דורש התמחות מסוימת וניסיון בתיקון חלקיה השונים. למרות שרוב הדלתות נראות לכם אותו הדבר הן ממש שונות אחת מהשניה. בדלתות מסויימות מנגנון הנעילה הפנימי שונה, אורך ורוחב הבריחים שונה, וגם הצילינדר שמתניע את מנגנון הנעילנה שונה מדלת לדלת.

 

מנעולן בהוד השרון

מנעולן בהוד השרון בעל ידע וניסיון:

בכדי להצליח לזהות תקלות בדלתות פלדלת במהירות ובקלות צריך להכיר את כל סוגי התקלות
להבין אותן במהירות ולתקן אותן במקצועיות.

ישנן תקלות רבות בדלת פלדלת, הבעיה העיקרית היא כאשר מנגנון הנעילה תקוע. לרוב הלקוחות חושבים שהדלת תחזיק מעמד לעד ומחוסר ניסיון פשוט לא מטפלים בדלת.
מנגנון דלת פלדלת זקוק לשימון פעם בשנה באמצעות ספריי לשימון חלקים נעים כמו WD40 , אין להתיז את ספריי השמן על גבי הבריחים כשהפלטות המגנות על המנעול סגורות, לא רק שהדבר לא יועיל אלא הוא עלול להזיק. 


כדי לצמצם את זמן הגעתו של המנעולן, מומלץ לבחור במנעולן שמספק שירות באזור המגורים שלכם- אם אתם מתגוררים בתל אביב בחרו מנעולן בתל אביב אשר מספק את שירותיו באיזור המרכז, אם אתם גרים בשרון בחרו במנעולן בשרון.

מנעולן בהוד השרון יוכל להגיע לאזור בו אתם נמצאים במהירות ובאופן מיידי לכל מטרה וחילוץ הקשורים בדלתות, מנעולים, ביות נעילה, מנגנוני אבטחה, כמו כן, עדיף לבחור במנעולן שפועל במשך 24 שעות ביממה, שכן אין לדעת מתי תזדקקו לשירות שלו.