דף הבית >> אזורי שירות מנעולן אקספרס >> מנעולן במרכז >> מנעולן בגבעת שמואל
 
בס"ד

מנעולן בגבעת שמואל


מנעולן בגבעת שמואל
 
 

 


אתם בגבעת שמואל ונתקעתם מחוץ לבית או מחוץ לאוטו? במקום להיכנס ללחץ, אתם מוזמנים ליצור קשר מיידי עם מנעולן בגבעת שמואל המספק שרות מקצועי ואמין 24/7

שירות פריצת המנעולים של מנעולן אקספרס זמינים בכל שעה ובכל יום כולל לילות. צרו קשר וקבלו מענה מיידי לבעיה שנקלעתם אליה. מנעולן מוסמך יגיע אליכם עד גבעת שמואל יספק את השירות הנדרש בזריזות ובמקצועיות.

מנעולן בגבעת שמואל - על מקצועיות לא מתפשרים!


אם אתם צריכים מנעולן בגבעת שמואל אנחנו נדאג לתת מענה איכותי ומקצועי לכל בעיה שתתקלו הקשורה למנעולים ודלתות בכל שעה, גם באמצע הלילה וגם בחגים ושבתות- כמקרה חירום.

אם אתם זקוקים לשירות מיידי כמו פריצת דלת הבית ע”י מנעולן בגבעת שמואל או לשירות פחות דחוף כמו תיקון דלת בגבעת שמואל, אנו נדאג לספק לכם את השירות הטוב ביותר, עם מנעולנים מובילים בתחום.

 

המקרים בהם תזדקקו לשירות מנעולן מוסמך בגבעת שמואל

פריצת דלתות בגבעת שמואל -

אם המפתח אבד, הצילינדר החליד או התקלקל ולא מצליחים לפתוח או לנעול אותו. במקרים כאלה מנעולן בגבעת שמואל מגיע עם כלי פריצה מיוחדים המאפשרים לו להצליח לפרוץ את צילינדר הדלת תוך זמן קצר.

תיקון דלתות ומנעולים -

יכולות לצוץ בעיות שונות בדלתות - לפעמים מנעולים לא עובדים כראוי בגלל תקלה בדלת או במנעול, ישנה תקלה נפוצה אחרת כשהדלת ישנה והבריחים שלה לא נכנסים למשקוף הדלת כמו שצריך,מנגנון נעילה שמחליד או צובר אבק, וכן הלאה. מנעולן בגבעת שמואל מומחה בתיקון בעיות כאלה.

פריצת כספות -

כאשר לא ניתן לפתוח או לנעול כספת האדם ששומר בה כסף, חפצים יקרי ערך או מסמכים חשובים יזמין את המנעולן ויבקש ממנו לפרוץ אותה. הרי מנעולנים מתמחים גם בפריצת כספות ותיקונים הקשורים למנעולים שונים לא רק של דלתות כמו פריצת מנעול לאופניים, החלפת מנעול תיבת דואר ועוד.

התקנת מערכות וציוד אבטחה לעסקים -

שירותי מנעולנות איכותיים של חברה רצינית מטפלים לא רק בפריצת דלתות ומנעולים אלא גם מתקיניםרכיבי ביטחון לדלתות כמו ידיות בהלה או מחזיר דלת. בנוסף מבצעים תיקון דלתות זכוכית של כניסה לחנויות ומשרדים מפוארים.
 

מנעולן אקספרס שירותי מנעולנות מתקדמים


בעקבות הידע הרב והניסיון שקיבלנו במהלך השנים אנו מספקים שירות מעולה ואת הפתרון המהיר והמקצועי ביותר עבור כל לקוח כל דלת וכל מנעול. לעולם איננו מתפשרים על אמינות וביטחון. הניסיון הרב שנים שלנו מאפשר לנו לטפל במגוון תקלות בנושאים שונים.

מנעולן אקספרס הוא בעל כל האישורים הדרושים, מקפיד שכל אחד מצוות המנעולנים הוא מנעולן מוסמך אשר מחזיק באישור יושר מהמשטרה וההסמכה הנדרשת מכל מנעולן על מנת שיוכל לעבוד בתחום על פי חוק.

אחריות על מוצרים - במידה והחלפתם מנעול / צילינדר חדש תקבל אותו חדש באריזה ועם אחריות מלאה
מנעולן בגבעת שמואל זמין בשבילכם 24 שעות ביממה וישמח להעניק לכל תושבי גבעת שמואל והסביבה שירותי מנעולנות ברמה גבוהה ובטיחותית במחירים שווים לכל כיס.